ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wyjątkowy pokaz mody. Mamy dla Was zaproszenia!

› Aktualności ponad rok temu    16.03.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Materiały Fundacja Ogród MarzeńMateriały Fundacja Ogród Marzeń fot. fotolia.pl

Fundacja "Ogród Marzeń" przygotowuje niezwykłe wydarzenie  na Akcję Wesołych Ogrodników 2017. Po raz pierwszy odbędzie się Charytatywny Pokaz Mody, podczas którego zaprezentowanych zostanie kilka kolekcji mody damskiej, sportowej i dziecięcej, suknie ślubne oraz torebki Pauliny Schaedel. 

 

R E K L A M ASRT1 - Majówka - pn-wt

Od kilku miesięcy pokaz przygotowują Paulina Schaedel i Izabela Kaczmarek. Za stylizację fryzur odpowiedzialna będzie Klaudia Boguś i Sandra Kaczmarek - właścicleka salonu Malu by Sandra.

Charytatywny pokaz mody

Piękne modelki pokażą kilka kolekcji mody damskiej sklepów: Montenapoleone, Makalu oraz Him & Her. Będzie też pokaz strojów dziecięcych firmy Mayoral oraz kolekcja sportowa sklepu Sport Center. Nie zabraknie oczywiście pokazu sukien ślubnych ze Studia Ceremonia w Jarocinie.  Na wybiegu zaprezentowane zostaną również stroje, które powstały podczas warsztatów modowych zrealizowanych przez Fundację "Ogród Marzeń" w lutym [zobacz galerię zdjęć].

Licytacje Akcji Wesołych Ogrodników

Podczas pokazu odbędą się licytacje różnych wartościowych przedmiotów, m.in. wylicytować będzie można: torebki Paliny Schaedel, matamorfozę wykonaną przez Sandrę Kaczmarek i Kaludię Boguś wraz z sesją fotograficzną Pauliny Schaedel, wiele niesamowitych rzeczy ze świata filmowego z autografami aktorów i artystów, przejażdżkę Ferrari ręcznie malowane koszulki oraz krzesło, ksiazki z autgrafami pisarzy i wiele innych wartościowych przedmiotów i usług.

Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z naszego terenu.

Pokaz mody odbędzie się w sobotę, 25 marca w Hali Odlotów (w siedzibie fundacji). W związku z tym, że sala jest mała, w  imprezie będą mogły wziąć udział tylko zaproszone osoby. Mamy dla Was 5 darmowych zaproszeń.Jak je zdobyć? Piszemy na naszym Facebookowym profilu.

Pokaz mody dla dzieci

Fundacja zaprasza również na Pokaz Mody Dziecięcej, w którym 70 dzieci zaprezentuje najnowszą kolekcję Mayorala. Impreza połączona z wystepami, animacjami dla dzieci, występem iluzjonisty oraz wieloma innymi atrakcjami dla dzieci odbędzie się w niedzielę, 26 marca, od 16.00 do 19.00 w Hali Odlotów. Wstep wolny, bez zaproszeń. Zobaczcie próby do pokazu dzieci na video. 

 

R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    R E K L A M A
    R E K L A M A