R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wygrali konkurs - jadą do Brukseli

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    7.02.2018
Joanna Pera
komentarzy 12 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocin. RPM StudioMovie. Wiele perspektyw jeden dom. Konkurs. Film. Bruksela.

 

R E K L A M A

 

"Fundacja Dzieci i Młodzieży" z Warszawy zorganizowła konkurs pt. "Europa z naszej ulicy". Do ścisłego finału zostało zakwalifikowanych 11 drużyn, spośród których zwyciężyli licealiści z Jarocina w składzie: Paweł Olejniczak, Mateusz Bielawski, Mateusz Maleszka, Mikołaj Pawlik, Bartosz Poprawa oraz reżyser Przemysław Radziejewski.

Pomysł, żeby wziąć udział w konkursie wyszedł ze szkoły - Zespołu Szkół Społecznych. 25 stycznia pojechaliśmy do Warszawy, żeby wziąć udział w finale konkursu. Tam został zaprezentowany nasz film pt."Wiele perspektyw jeden dom" opowiadający o historii Koźmina Wlkp. i Jarocina na przestrzeni dziejów.  - mówi Paweł Olejniczak, współtwórca filmu. 

 

Nagrodzony film do zobaczenia [TUTAJ].

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Rodzic II
11 miesięcy temu ocena: 0%  12
Brawo , brawo , brawo Chłopaki ! To był Wasz pomysł i Wasza bardzo dobra robota! Co do tego miała dyrekcja i nauczyciele ? A co do tego mieli Wasi rodzice? Okazaliście się SWOJĄ pracą i pomysłem NAJLEPSI, ale okazuje się jak zawsze ,że sukces ma wielu ojców !!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koleżanka
11 miesięcy temu ocena: 100%  11
Świetny filmik! Kawał dobrej roboty, Wasze zaangażowanie w projekt zasługuje na pochwałę. Co do Pani Dyrektor - z tego, co wiem chłopcy byli bardzo zadowoleni, że Pani Michalak-Piękna była ich opiekunem, wielokrotnie interesowała się ich filmem. W przeciągu pół godziny od ogłoszenia wyników Pani była już w szkole i gratulowała im wygranej - nie wiem, czy przyszła tam specjalnie dla nich, czy miała inny powód, ale przyszła do nich i cieszyła się razem z nimi. Gratuluję sukcesu i trzymam kciuki za następne!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzic
11 miesięcy temu ocena: 29%  10
Kogo obchodzą autobusy skoro "dyretorka" olała dotację dla Społecznego w kwocie ponad 60 TYSIĘCY na miesiąc!!! Tylko dzięki pani urzędniczce ze starostwa szkoła tę dotację otrzymała. A sukces tych Chłopaków to w zadnym nawet milimetrze nie jest zasługa dyrektorki - tylko ich talent determinacja i niech się bezczelnie pod to nie podpina. Niech pokaże swoje sukcesy, a nie podczepia się pod sukcesy innych!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic dziecka.
11 miesięcy temu ocena: 83%  9
Tak to prawda dzięki determinacji tych dzieci i pomocy Pani dyrektor Marzeny Michalak -Pięknej. Wiem bo jestem rodzicem jednego z tych dzieci.
~ *nick
11 miesięcy temu ocena: 33%  8
Za to zarząd zawalił zeszły rok z oddawaniem na szkole 1%-i śmie twierdzić że to były wyższe kwoty które straciła szkoła "dzięki zarzadowi".
R E K L A M A
~ Bvhaj
11 miesięcy temu ocena: 100%  7
Brawo Chłopaki, to wasz talent i wasza zasługa.
~ Twórca filmu
11 miesięcy temu ocena: 71%  6
Gdyby nie pani Marzena , napewno nie było by tego filmu , wszytko to zawdzięczamy pani Michalak Pięknej
~ Spielberg
11 miesięcy temu ocena: 80%  5
Chłopaki, kawał dobrej roboty!!! Obserwuję Was i wszystkie wydarzenia, z L.A. Jakbyście lekceważyli oklejanie autobusów i nie mogli dostać roboty w reklamie w Jarocinie to dzwońcie do mnie tu do L.A.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ania
11 miesięcy temu ocena: 67%  4
Dyrektorka zamiast oklejać emki marnowała czas z Uczniami w Wawie. Co za brak znajomości siły autobusowej reklamy...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Twórca filmu
11 miesięcy temu ocena: 71%  3
Widzę że pani bez perspektyw haha , woli pani oklejać autobusy zamiast reklamować naszą szkołę poprzez projekty europejskie i szum na cały powiat oraz na Polskę bo TVP proponowało nam wywiad więc chyba taka reklama jest lepsza niż jakiś marny autobus na który nikt nie patrzy....
~ Spielberg
11 miesięcy temu ocena: 91%  2
25 stycznia Uczniowie wygrali konkurs, a 26 zarząd odwołał Dyrektora. No to wreszcie znamy powód, film nie przypadł im do gustu...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Spielberg *
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Zarząd nawet nie miał pojęcia co dzieje się w szkole, w czym uczestniczą dzieci ba nawet nie wiedzą na jakich zasadach działa liceum. Fakt zarząd miał swoje "plany"tylko do ich realizacji potrzebował zawsze innych osób -bo tylko rozkazywac potrafił. Za zmiany i wpis do KRS - płatne z pieniedzy szkoly adwokatowi, pani Justyna -nauczycielka odowiedziała za promocję szkoły -z aneksem fo umowy 1000zl /mc - zero konsekwencji wyciąganych od niej. Tak gospodarzy się zarząd.
R E K L A M A
R E K L A M A