R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Wygraj bilet na Black Waves Fest!

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    10.10.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Black Waves Fest to festiwal tworzony przez fanów dla fanów.

 

R E K L A M A

 

Impreza odbędzie się w sobotę 14 października w Spichlerzu Polskiego Rocka. WNajbliższa edycja jest realizowana we współpracy z Jarocińskim Stowarzyszeniem Cooltura, Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Jarocin i Muzeum Regionalnym, a także przy wsparciu finansowym z budżetu gminnego.

Na scenie wystąpi sześć zespołów: „Kontagion”, „Mentor”, „Cemetery of Scream”, „Moanaa”, „In Twilight's Embrance” i „Neolith”. Początek o godz. 18.30. Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży dostępne są w SPR, JOK-u oraz w sklepie internetowym.

Chcesz się wybrać na imprezę, a nie masz jeszcze biletu? Możesz wziąć udział w naszej zabawie i powalczyć o niego. Wystarczy, że klikniesz w ten link, który przekieruje Cię na nasz fanpage i tam w komentarzu wpiszesz, dlaczego chcesz pójść na Black Waves Fest. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy wejściówką. Zabawa trwa do czwartku 12 października do godz. 15.00. Zwycięzcę podamy w komentarzy pod facebookowym postem, pod którym będziecie wpisywać komentarze.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wer
11 miesięcy temu ocena: 0%  1
co to za muza? nie ma jakiejs bardziej cywilizowanej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A