ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Wychowawca jest szczęśliwy, a dyrektor dumny

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    7.10.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
Odznaki honorowe odebrali przedstawiciele 6 szkół  Odznaki honorowe odebrali przedstawiciele 6 szkół  fot. Materiały UMWW

Jarocińska szkoła i nauczyciel z placówki z terenu powiatu jarocińskiego znaleźli się w gronie laureatów konkursu o tytuł Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku zorganizowanego przez marszałka Marka Woźniaka.Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu w miniony czwartek. W tym roku zarząd województwa wielkopolskiego przyznał 30 nagród i wyróżnień.

Podczas spotkania zostali uhonorowani nauczyciele oraz szkoły, które wyróżniają się innowacyjnością, wysoką jakością nauczania, współpracą ze środowiskiem lokalnym jak również kształtowaniem wśród uczniów postaw patriotycznych i obywatelskich.

Nagrodzony w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku został Robert Majka wychowawca z Wielkopolskiego Samorządowego Zespołu Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych w Cerekwicy Nowej (gm. Jaraczewo).

 

- Jestem szczęśliwy. Czuję się doceniony i przede wszystkim zmotywowany do pracy – mówi Robert Majka, wychowawca z Wielkopolskiego Samorządowego Zespołu Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych w Cerekwicy Nowej i nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Wojciechowie.

 

 

Gospodarze uroczystości wręczyli również Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego. Jedna z nich trafiła do Społecznego Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie.- Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. Dla nas jest to ogromy zaszczyt, że jesteśmy w gronie sześciu szkół z Wielkopolski. Jestem dumny z uczniów i nauczycieli. Sama impreza miała bardzo uroczystą oprawę. Miłym akcentem gali był koncert 10 Tenorów oraz Orkiestry Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej - mówi Marcin Zwierzyński, dyrektor Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (9)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ wert
  3 miesiące temu ocena: 82%  9
  Co do wychowawcy to pełen szacunek za trud i znój jaki wnosi pracą z trudną młodzieżą
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ JAN
  3 miesiące temu ocena: 45%  8
  A JEDNAK SPOLECZNE NAJLEPSZE ! SUPER!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jar
  3 miesiące temu ocena: 25%  7
  I to jest dowód, że społeczne niepubliczne szkoły są lepsze od publicznych - ma racje burmistrz Jarocina, że likwiduje publiczne placówki
  ~ Koledzy
  3 miesiące temu ocena: 100%  6
  Idą mglice znad Gorzowa
  ~ wera
  3 miesiące temu ocena: 86%  5
  W społku w jednej klasie liceum jest raptem 5 osób.W podstawówce w porywach 8.To o czym my mówimy.
  ~ Koledzy
  3 miesiące temu ocena: 75%  4
  Oczywiście gratulacje !!! Rozejsc się !!!
  ~ Koledzy
  3 miesiące temu ocena: 80%  3
  Wyjdź
  ~ Kasia
  3 miesiące temu ocena: 83%  2
  Gratulacje dla nagrodzonych!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Donald
  3 miesiące temu ocena: 73%  1
  I zatkało kakao ....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A