ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19
R E K L A M A

Wybrali wykonawcę. Mogą ruszać z remontem dachu na pałacu

› Aktualności› Samorząd 4 miesiące temu    14.08.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Remont dachu pałacu w Klęce planuje przeprowadzić gmina Nowe Miasto nad Wartą. W przetargu wystartowały trzy firmy.Spośród złożonych ofert za najkorzystniejszą uznano tę złożoną przez Przedsiębiorstwo Budowlane MAJ z miejscowości Palędzie (gm. Dopiewo).

Koszt zadania oszacowano na 400 tys. zł. Zdjęta ma zostać blacha, ułożona papa podkładowa i termozgrzewalna, wymienione uszkodzone elementy więźby oraz rynny. Naprawione zostaną kominy i tynki.

 

Prace mają zostać przeprowadzone do 15 listopada.

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU. JAK MOŻNA IM POMÓC?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nowomiejski wójt powinien być pociągniety do odpowiedzialności
4 miesiące temu ocena: 100%  2
tego nowomiejskiego wójta nieudacznika co tokazał powstawiać w zabytkowym pałacu plastikowe okna i poprzerabiać i dopuscił do takiej ruiny to powinni dawno wywalić na zbity pysk, tym powinna sie zająć prokuratura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miś
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Utrata przez Jarocin gminy Nowe Miasto po reformie z 1999r. jest powodem do wstydu dla naszych władz z tamtego czasu. Do dziś nie rozumiem jak moźna było tak podzielić historyczną Ziemie Jarocińską z naturalną granicą na rzece Warcie? Rządzący oddali to bez walki! Wstyd!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A