ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Wybory Samorządowe 2018. Adam Pawlicki ogłosił start: "Widzimy, że rozwój nastąpił"

› Aktualności 9 miesięcy temu    1.09.2018
Anna Konieczna
komentarzy 140 ocen 36 / 33%
A A A
 fot. Anna Konieczna/Gazeta Jarocińska

Wybory Samorządowe 2018. Wybory 2018. Wybory władz lokalnych 2018. Kandydaci w wyborach samorządowych 2018. Wybory w Jarocinie. Wybory w Żerkowie. Wybory w Jaraczewie. Wybory w Nowym Mieście. Wybory w Kotlinie. Komitety wyborcze

 

Adam Pawlicki oficjalnie ogłosił, że będzie ponownie ubiegał się o stanowisko burmistrza Jarocina. Zaprezentował też kandydatów ugrupowania, którym kieruje - Ziemi Jarocińskiej - na radnych gminnych, powiatowych oraz do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 

 

Okazją do ogłoszenia startu w wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października było oddanie do użytku kolejnego osiedla 42 mieszkań czynszowych - tym razem przy ul. Leszczyce w Jarocinie.

 

 

- Do poprzednich wyborów szliśmy z wiarą w rozwój. Teraz już nie tylko wierzymy, ale widzimy, że on nastąpił - stwierdził Pawlicki. - Teraz razem odważnie tworzymy przyszłość. Lepszą przyszłość dla następnych pokoleń. Dlatego w zbliżających się wyborach samorządowych będę kandydował na urząd burmistrza Jarocina. Wspiera mnie wspaniała drużyna Ziemi Jarocińskiej (…) - zaznaczył.

 

 

Pawlicki ogłosił także, że kandydatem ZJ do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości (3 miejsce na liście) będzie jego zastępca i jednocześnie prezes Zakładu Gospodarki Odpadami Witosław Gibasiewicz.  

 

Swoje poparcie dla urzędującego włodarza gminy wyrazili obecni na uroczystości - wicepremier Jarosław Gowin, szef Porozumienia, partii, do której należy Adam Pawlicki oraz senator Andrzej Wojtyła.

 

 

- Co więcej, co lepszego można powiedzieć o panu burmistrzu Adamie Pawlickim jak to, co stoi za nami (osiedle mieszkań czynszowych - przyp. red.), niż ten wspaniały rozkwit Jarocina pod wieloma względami. (…) My ministrowie chcielibyśmy mieć w samorządowcach tylko takich partnerów. Polska wyglądałaby znacznie lepiej, gdyby takich przywódców było znacznie więcej - powiedział wicepremier Gowin. 

 

Do tej pory mamy trzech oficjalnie zgłoszonych kandydatów na burmsitrza Jarocina: Katarzynę Szymkowiak popieraną przez PSL, Zbigniewa Surdukowskiego, kandydata PiS-u oraz Adama Pawlickiego z poparciem Partii Porozumienie Jarosława Gowina. 

 

+ 12 głosów: 36 (33%) 24 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (141)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eko
9 miesięcy temu ocena: 67%  141
Pamiętaj,głosując na A.Pawlickiego-głosujesz za budową łącznika DK12 zDK11,a tym samym za powrotem TIRÓW na dawny odcinek DK11 przez Cielczę i Mieszków !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborcza
9 miesięcy temu ocena: 67%  140
przy takim zadłuzeniu przez obecnych radnych zj ka,zdy nastepny burmistrz nie wiele bedzie mógł zrobić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janusz
9 miesięcy temu ocena: 26%  139
Czy ma ktoś wątpliwości że Adam Pawlicki jest najlepszym wyborem dla Jarocina? Nikt więcej nie zrobi. Nikt. Kontrole niech sobie sprawdzają. Po to są.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Magda
9 miesięcy temu ocena: 28%  138
Wedle mnie niech rządzi Pawlicki , ale najpierw niech wejdą do urzędu wszystkie możliwe kontrole Państwowe .....i skontrolują wszystko taki audyt przecież z pewnoscia przejdzie i udowodni mieszkańcom czy wszystko jest ok . Czyż by się burmistrz czegoś bal? No dalej lustracja ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MArcin
9 miesięcy temu ocena: 93%  137
panie vice burmistrzu zmiataj rozwijać Ostrow !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janek
9 miesięcy temu ocena: 26%  136
Dobra wiadomość dla Jarocina. Bo co by było gdyby wybrał Warszawę jak proponował Gowin. Nie ma kto go zastąpić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Darek
9 miesięcy temu ocena: 75%  135
Tam by miał idealnie
~ Maciek
9 miesięcy temu ocena: 88%  134
Wyborcy chrześcijanie nie ufajcie tym lewakom wybierzcie przyzwoitego burmistrza!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ministrant
9 miesięcy temu ocena: 75%  133
Chrześcijanin powinien głosować na rozwodnika?
~ Barbara
9 miesięcy temu ocena: 20%  132
Adama Pawlickiego. Jedyny porządny z pomyslem na Jarocin.
~ obserwator
9 miesięcy temu ocena: 44%  131
Burmistrz Adam Pawlicki ogłosił swój start nie przy ratuszu a wśród ludzi tam gdzie stworzył nowe osiedle. Katarzyna Szymkowiak choć burmistrzem nie jest marzy o ratuszu i przy nim zrobiła konferencje. Marzenia trzeba spełniać. Ale nie z tymi nieudacznikami. To nie do zrealizowania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kałmucku
9 miesięcy temu ocena: 23%  130
Doskonale. Dobra wiadomość dla mieszkańców, bo nie byłoby po co iść do wyborów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do dziwnych ludzi
9 miesięcy temu ocena: 19%  129
Nie dorwiecie sie do władzy , nie macie argumentów . Czyny nie czcze gadanie . Tylko Adam Pawlicki musi dokończyć dzieła rozwoju !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiejski wizjoner
9 miesięcy temu ocena: 83%  128
Adam kiedy zrobisz studia?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 23r2
9 miesięcy temu ocena: 50%  127
ludzie po studiach sa doskonałymi" karnymi", posłusznymi pracownikami;)! A Ty prof co w zyciu osiagnałes prócz plucia na ludzi na forum?
~ Prof
9 miesięcy temu ocena: 83%  126
Razem z Bajdą są na 7 semestrze...
~ e3
9 miesięcy temu ocena: 17%  125
a Ty wiejski wizjonerze ..kiedy wyprowadzisz sie z tej zabitej dziurami wsi, żeby przestać snuć głupie wizje z nudów(bo na wsi nudno)!?:)
~ heniek
9 miesięcy temu ocena: 46%  124
Geniusze jak Bill Gates nie potrzebują.
~ Olek
9 miesięcy temu ocena: 24%  123
Durni po studiach jest dosyć na tej ziemi
~ PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA ROZWOJU JAROCINA JEDZIE DALEJ
9 miesięcy temu ocena: 35%  122
To się nazywa rozpoczęcie kampanii. Kolejne oddawane mieszkania, chyba już ponad 250 mieszkań. Szczęśliwi mieszkańcy, zadowolone dzieci. Do tego udzielenie poparcia przez Premiera Pana Jarosława Gowina. Kilka tysięcy ludzi na zakończeniu lata. BRAWO. więc nie ma co się dziwić że popierdułki z konkurencji politycznych zaczynają ujadać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ As
9 miesięcy temu ocena: 100%  121
Ciekawe czy to za kasę miasta nie było zrobione
~ Kelner dupowłaz
9 miesięcy temu ocena: 83%  120
Kelner przestań słodzić. Wiadomo kto na tym festynie kasę zarobił. To karawan jedzie z zadłużoną gminą
~ Creme ala gównin
9 miesięcy temu ocena: 79%  119
Co proponuje Gowin! https://lm.facebook.com/l.php?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty Gierek
9 miesięcy temu ocena: 81%  118
Wchodźcie w link, otwierajac go i czytając pod nim komentarze. Zobaczycie, kto to jest Gowin i co on proponuje Polsce! Co oni nam już zgotowali? Dlaczego nawpuszczali 6 mln Ukraińców do Polski? Dlaczego Polacy tyrają za 14oo zł? To zrozumiecie dlaczego Pawlicki go popiera, a on Pawlickiego, a także o co tu chodzi. Dlaczego tutaj bezpartyjni kandydaci nie mogą się przebić, a rzadzą cały czas nami super miernoty, beztalencia, partyjne niedojdy nic nie umiejące, ładujące Polskę w otchłań kompletnej ciemnoty i prymitywnego niedorozwoju. Wnioski wyciągcie sobie sami.
~ Jestem dumna
9 miesięcy temu ocena: 39%  117
Obserwuję uważnie obecną kadencję Burmistrza Adama Pawlickiego i muszę szczerze napisać, że jestem za. Tzn Jestem za jego kandydaturą i chcę żeby zostań wybrany na kolejną kadencję. Ponieważ mój Jarocin i gmina rozwija się i jestem bardzo dumna z tego powodu. Moi znajomi z Polski ciagle pytają jak to możliwe że Jarocin tak pozytywnie zmienia się. Ja odpowiadam, że mamy dobrego gospodarza. I to jest prawda. Niech Bóg błogosławi każdy dzień obecnemu burmistrzowi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adamczewski
9 miesięcy temu ocena: 50%  116
Ty poobserwuj słownik poprawnej polszczyzny
~ qwerrty
9 miesięcy temu ocena: 86%  115
Niewiedza wielka. Nie wszystko co widać gołym okiem jest takie proste. Tak działa taktyka przedwyborcza. Najlepiej podkreślać ile się zrobiło TERAZ tuż przed wyborami, a to co złe szybko zapomniane (dlatego działanie wywołujące sprzeciw i oburzenie były z początkiem kadencji). Jest kasa, to wszystko można zrobić. Gdyby miała Pani prywatnie na dom napływ dużych pieniędzy to nawet za remont by pani się nie brała a życie toczyłoby się inaczej. KAŻDY obejmujący urząd burmistrza ma OBOWIĄZEK zarządzania i gospodarowania. Tutaj (miasto Jarocin) niestety kasa spływa głównie z zadłużenia kredytowego MIASTA w myśl zasady „zastaw się a postaw się” - by pod koniec kadencji mieć czym się wykazać. Najbardziej spektakularne zmiany, które mam nadzieję będą i za pieniądze nie obciążające budżetu miasta to parki, których rewitalizacja i cała infrastruktura jest głównie finansowana z unijnych pieniędzy (12mln), ale to też NIE JEST zasługa jednego pana Pawlickiego.
~ Teraz dla nas miłość, później żółte papiery
9 miesięcy temu ocena: 87%  114
Wzruszyłem się. :D
~ ???
9 miesięcy temu ocena: 78%  113
Konkubina???
~ 44
9 miesięcy temu ocena: 71%  112
Wiceburmistrz i jednocześnie prezes zgo i CO JESZCZE. Panie burmistrzu dość tego, mówię Panu zdecydowanie NIE.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ położna
9 miesięcy temu ocena: 78%  111
czyżby te babcie stojace obok znowu chciały startować i ta pani połozna stojaca obok burmistrza,bo jest ostatnio bardzo aktywna w końcu ma zasługi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarociniak
9 miesięcy temu ocena: 82%  110
Co w Jarocinie da poparcie Gowina przecież to mieszkańcy Jarocina wybiora sobie burmistrza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miłek
9 miesięcy temu ocena: 88%  109
Gowin to skoczek polityczny, zawsze zakręci się tam, żeby on miał dobrze i jego rodzina (co zrozumiałe). Był czynnym członkiem PO - partii oszustów, teraz takiej samej partii PiS, podobnej konduity. Co on może nam zaproponować? Nic!!!, kompletnie nic!!!, może tylko swoją zdradziecką sznupę.
~ Gowin-sabotażysta
9 miesięcy temu ocena: 79%  108
Prezes już wie kogo poparł pan Gowin. Będzie się działo....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam pamiętaj ! Żadnych konszachtów po wyborach z PEESELAMI
9 miesięcy temu ocena: 55%  107
Bo więcej mojego głosu nie dostaniesz !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AGA
9 miesięcy temu ocena: 47%  106
Wasciwy czlowiek.Tylko Adam Pawlicki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Johny
9 miesięcy temu ocena: 43%  105
Tylko Adam Pawlicki Johny - hultaju :)))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Johny
9 miesięcy temu ocena: 58%  104
Gowin likwiduje astronomie Pawlicki ekonomie =astronomiczne długi Jarocina.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koalicjant śmierdzące jajo
9 miesięcy temu ocena: 81%  103
Półgłówki o ptasim móżdżku tak mają, że astronomia nie jest nauką, a Ziemia jest płaska, a Kopernik był kobietą.
~ Byk
9 miesięcy temu ocena: 51%  102
Jasiu w banku masz czas na pisanie głupot?
~ Wszystkiego najlepszego
9 miesięcy temu ocena: 40%  101
Gratulacje dla Burmistrza Adama Pawlickiego za poparcie osoby którą tak bardzo szanuję czyli Pana Premiera Jarosława Gowina.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jahaha
9 miesięcy temu ocena: 88%  100
Kolejny bez szkoły. Gowin to nieudacznik
~ hahaha
9 miesięcy temu ocena: 53%  99
hahaha
~ maciek
9 miesięcy temu ocena: 67%  98
Czy towarzystwo otaczające Pana Pawlickiego (również w spółkach) to nie aby posbolszewicy,platformersi oraz wszelkej maści wazelinujący nieudacznicy.Proszę wskazać choć jedną osobę która mogłaby być wzorem dla wyborcy-chrześcijanina.Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kniaź Sulejuk
9 miesięcy temu ocena: 86%  97
Nie ma tam ani jednej takiej, łącznie z panem pryncypałem.
~ wpowopwa
9 miesięcy temu ocena: 27%  96
a po co chcesz mieszać politykę do swoich guseł?
~ No nareszcie ! ADAM co tak długo...?
9 miesięcy temu ocena: 57%  95
Gowin wcześniej nie mógł przyjechać...?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxx
9 miesięcy temu ocena: 92%  94
Przyjechał dopiero jak dostał kasę z JTBS hahahha. Dwa pustaki sie dobrały
~ Penerski
9 miesięcy temu ocena: 89%  93
Nie przyjechał wcześniej, bo nie traktuje adasia poważnie. To widać, słychać, czuć.
~ rozwojowo...
9 miesięcy temu ocena: 56%  92
Jakoś nie widać w Jarocinie rozwoju. Brak przemysłu, brak miejsc pracy, ubojniami się tego nie załata Panie Adamie. Tu musi wrócić przemysł, dobrze płatne miejsca pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Darek
9 miesięcy temu ocena: 100%  91
Ale co j z tego będę miał ? Hmmm nic to po co mam to robić ?
~ Franc
9 miesięcy temu ocena: 44%  90
Jesteś z PO ? To powiedz co Staszek z kompanią zrobili przez 8 lat jak PO żądziło Polską ? Jesteś z PSL ? To powiedz co Pórol z kompanią zrobili przez 8 lat jak PSL współrządziło Polską ? Jesteś z PiS ? Powiedz co Lidia i Drzazga zrobili przez 3 lata jak PiS rządzi Polską ? Bo Adam zrobił tyle ile mógł ! A zrobiłby pewnie więcej gdyby mu nie przeszkadzało...!!!
~ eve
9 miesięcy temu ocena: 44%  89
dla mnie jako mieszkanki Jarocina nie wazne jest ani sugerowane zadluzenie Gminy ani kto z kim i dlaczego. tak naprawde wierze w to co widze .a widze ze od lat Jarocin nie rozkwital az w takim stopniu.kto tego nie docenia albo jest slepy albo glupi....to miasto warto pokazywac innym i cieszyc sie mieszkaniem tutaj
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxxxx
9 miesięcy temu ocena: 90%  88
Takie prymitywy właśnie głosują na pawlickiego. Widzicie tylko czubek swojego nosa. Nie ważne że gmina i spółki toną w długach. Najważniejsze ze łączniki są. Pewnie teraz czekacie na kiełbasę i bigos za free. Gdzie my żyjemy.
~ ziemianin
9 miesięcy temu ocena: 63%  87
Adam co Ty zrobisz po wyborach ze średnim wykształceniem to nawet w krusie referentem nie zostaniesz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ x
9 miesięcy temu ocena: 55%  86
Wizjoner jak z koziej d..y trąba. :)
~ Do nieudacznika leczącego swoje kompleksy skończonymi studiami
9 miesięcy temu ocena: 57%  85
Nie studia czynią z osoby lidera i wizjonera. Tak jak z ciebie nie uczyniły człowieka sukcesu. I gdyby nie matka partia która dała Ci stołek do pierdzenia w krusie pewnie byś się bujał na zasiłku a dzieci Twoje karmił PiS programem 500+.
~ zadowolony
9 miesięcy temu ocena: 40%  84
tylko Pawlicki gwarantuje dalszy rozkwit Jarocina
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marian z Budimexu Zenek z GDDKiA
9 miesięcy temu ocena: 60%  83
Gardzę tym kandydatem oraz personami które go rekomendują....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Moeszkaniec
9 miesięcy temu ocena: 80%  82
Budimex czemu Pawlicki nie wpina sie w obwodnice?????
~ Fakty
9 miesięcy temu ocena: 44%  81
Najważniejsze że Adam Pawlicki ma poparcie mieszkańców Jarocina. Dodatkowo uzyskał wczoraj osobiste poparcie Jarosława Gowina wicepremiera rządu Zjednoczonej Prawicy. Gratulujemy Panie Burmistrzu. A na szczeblu lokalnym jak w Jarocinie nie ma wspólnych kandydatów Zjednoczonej Prawicy. Są w miastach wojewódzkich i sejmikach wojewodzkich. Więc ta surykatka to kandydat pisu a nie Zjednoczonej Prawicy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chorąży Dukat
9 miesięcy temu ocena: 93%  80
Szczególnie ma pan adam takie poparcie, że w referendum odwoławczym 7ooo tys jarocinian było za jego odwołaniem. Tylko dzięki nienormalnej ordynacji wyborczej stanowiącej za wiążące referendum dopiero progi aż 30- sto!!! %-wej frekwencji!!!, a nie większościowej!, pozwoliło pawlickiemu pozostać na stołku. Może już niedługo? (21 X - 4 XI).
~ Zuza
9 miesięcy temu ocena: 94%  79
- moja rodzina,znajomi ,sąsiedzi nie popieraja tego człeka więc nie pisz tak.
~ Errata
9 miesięcy temu ocena: 41%  78
Większości Jarocinianek i Jarociniaków. O Was referendalne szuje, na czele z arbuzem z partii Burego co chcieliście oszukać mieszkańców i odwołać burmistrza Adama Pawlickiego zanim ludzie na własnej skórze przekonają się o efekcie przekształceń w przedszkolach i jaki pozytywny wpływ miała ta reforma na ich pociechy na pewno was nie miałem na myśli. Myślę że Adam Pawlicki też nie chciałby być burmistrzem z takim mętnym poparciem. Z góry przepraszam Adama Pawlickiego że z mojej wypowiedzi wynikało że też go popieracie. wynikało że też
~ wrzesień 2018
9 miesięcy temu ocena: 68%  77
Mojego i mojej rodziny poparcia NIE MA. Fakty, proszę nie wypowiadaj się za innych.
~ !
9 miesięcy temu ocena: 66%  76
Do Fakty. Wypowiadaj się za siebie. Mojego poparcia nie ma, jak i kilku tysięcy osób, które opowiedziały się za jego odwołaniem w referendum.
~ Tylko Adam
9 miesięcy temu ocena: 41%  75
Kamień z serca spadł. Bo jak nie Pawlicki to kto miałby być. Nikt nie jest w stanie tak dobrze rządzić jak Adam Pawlicki. Jego konkurencja to śmiech.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaaa
9 miesięcy temu 74
Jak to kto - ktoś mądrzejszy, inteligentniejszy, przyzwoitszy, uczciwszy... Ktoś, kto pracuje dla dobra mieszkańców. Wszystkich mieszkańców!
~ Nie dla adama
9 miesięcy temu ocena: 68%  73
Kiedy nowy łącznik z rondem koło Lukoila zostanie podpięty do obwodnicy? Proszę o odpowiedź Pawlickiego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Danuta
9 miesięcy temu ocena: 100%  72
Ciekawe ile zapłacili Ratajskiemu za ziemie .... na której budują łączniki ... oj czuje ze głowa będzie bolała jak ujawnia te wiadomości
~ Podpinacz łącznika
9 miesięcy temu ocena: 45%  71
Jutro albo pojutrze ?
~ !
9 miesięcy temu ocena: 54%  70
Na pana trzeba sobie zasłużyć.
~ PO fachowcy od VAT u
9 miesięcy temu ocena: 53%  69
Jak już to Pana Pawlickiego kmiotku. Spójrz w postępowanie przetargowe w bipie nieuku plarfusowaty
~ Prawda
9 miesięcy temu ocena: 39%  68
Jedynym kandydatem PiSu i Zjednoczonej Prawicy na Burmistrza Jarocina jest Zbigniew Surdukowski!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kajda
8 miesięcy temu ocena: 100%  67
Pani Danuto,Pan Ratajski do dzisiaj nie dostał swoich pieniędzy od tego oszusta
~ Nie dla pisiarów
9 miesięcy temu ocena: 63%  66
Na pewno "wielu" ludzi odda głos na surdukowskiego, bo on tyle tu zrobił dla Jarocina, że głowa za mała!
~ DO ~ Obiecuje jedną czy dwie linie metra?
9 miesięcy temu ocena: 52%  65
A czego dokonał Pawlicki zanim został burmistrzem? Niczego, poza laniem wody.
~ ciągle mało...
9 miesięcy temu ocena: 44%  64
http://bip2.wokiss.pl/jarocin/...
~ Obiecuje jedną czy dwie linie metra?
9 miesięcy temu ocena: 66%  63
Co ten anonimowy Surykatkowski dla mieszkańców Jarocina dokonał dotychczas? dla społeczności jarocińskiej. Jarociński Tymiński? Z teczką?
~ Obiecuje jedną czy dwie linie metra?
9 miesięcy temu ocena: 83%  62
Co ten anonimowy Surykatkowski dla mieszkańców Jarocina dokonał dotychczas? dla społeczności jarocińskiej. Jarociński Tymiński? Z teczką?
~ A metra surykowski z PISU nie obiecał? Wcale bym się nie zdziwił
9 miesięcy temu ocena: 65%  61
A kto go zna? Kto to jest? Wiemy o nim tylko tyle że po wygranych wyborach przez PiS dostał korytko w postaci dyrektora KRUSu w Jarocinie. Tak jak Lidka Czechak zastępcy dyrektora ARIMU w Poznaniu i Tomasz Kulka kierownik ARIMU w Jarocinie. A teraz obiecuje program KORYTKO MINUS dla innych, bo jego ekipa jeszcze jest nie nażarta i chce realizować program koryto plus dla swoich działaczy. Co za hipokryzja. Dno moralne. Miernoty które chcą doić gminną kasę w zamian nie oferując swojej ciężkiej pracy dla rozwoju Jarocina, tylko mamiąc mieszkańców populistycznym rozdawnictwem i gruszkami na wierzbie.
~ Ziemianin z Parzęczewa
9 miesięcy temu ocena: 73%  60
Adam nie ma poparcia Zjednoczonej Prawicy! Adam jest kandydatem Ziemi Jarocińskiej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aldona Cieślak
9 miesięcy temu ocena: 100%  59
Ma poparcie gowina, pisu na pewno nie! I nikogo więcej także - nie!!!
~ janek z Rady
9 miesięcy temu ocena: 33%  58
podszywający się Malina z Witaszyc - co Henry
~ Fred
9 miesięcy temu ocena: 36%  57
A to już w zupełności wystarczy!!!
~ wybór jest prosty
9 miesięcy temu ocena: 60%  56
Tysiące jarociniaków przeciw skazanemu kontra słowa platformersa Gowina któremu nie starcza do pierwszego, wybór jest prosty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam idzie na rekord. Prognozuję 80-90%.
9 miesięcy temu ocena: 41%  55
Adam Pawlicki z poparciem wicepremiera Jarosława Gowina ze Zjednoczonej Prawicy i senatora PISU Pana Wojtyły a surykowski z poparciem członka komisji infrastruktury z PISU. Liga mistrzów kontra liga podwórkowa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cccccc
9 miesięcy temu ocena: 100%  54
Będzie rekord jak dostanie max 20% hahahah
~ Kampania wyborcza
9 miesięcy temu ocena: 100%  53
Gowin i Wojtyła to żadne autoryyety.
~ PRAWICA
9 miesięcy temu ocena: 63%  52
Adam nie ma poparcia Zjednoczonej Prawicy!
~ oli
9 miesięcy temu ocena: 64%  51
Kupa śmiechu - Ty Gowin znasz jego przeszłość? Weż se go sobie ulży się nam tu. No i przypominam referendum ponad 7 tys przeciw temu człowiekowi! A on co robił dzielił nie swe pieniądze bez konsekwencji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Udane referendum
9 miesięcy temu ocena: 100%  50
Referendyści powinni iść sami do wyborów. Mają za sobą ponad 7tys mieszkańców. Może w radzie w końcu będzie normalnie jak sie dostaną. Nie będzie sitwy emerytów z ZJ.
~ Karol
9 miesięcy temu ocena: 40%  49
Ci z PIS i PSL mieli po paru kandydatów, a Adam ma masę ludzi za sobą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pseudo mieszkanie +
9 miesięcy temu ocena: 100%  48
Masa konkretnych kandydatów. Najlepszy jest ten przypadkowo wybrany mieszkaniec mieszkań pseudo + niejaki Hektor Tomaszewski. Co durnia z siebie robił w TVN i przypadkowo gowin poszedł do niego na kawę. Hahahahh. Jak to było panie Tomaszewski nie stać pana na mieszkanie i gnieździ się pan na 1 pokoju z żoną i dziećmi? Na mieszkanie nie stać ale na auto w leasing już tak. Uwielbiam tych lokalnych biznesmenów. Ja pierdziele co za sprzedajni ludzi. Adam ci płaci za leasing??????
~ Future
9 miesięcy temu ocena: 100%  47
Masę przekupionych i zastraszonych ludzi. Cała prawda o emerytach Pawlickiego
~ Tobolovsky
9 miesięcy temu ocena: 100%  46
Ciekawe kogo?, żonę milicjanta nieobywatelskiego i syna folksdojcza od WF-u? "Ładne" poparcie polityczne!
~ oli
9 miesięcy temu ocena: 61%  45
Masę? ciemną?
~ wrzesień 2018
9 miesięcy temu ocena: 63%  44
Karol, zobaczyć masę ludzi od rana w sobotę, to weekend stracony.
~ To co? Zabawimy się?
9 miesięcy temu ocena: 58%  43
Super. To z tej "masy" wyłuskajmy konkretne osoby i zależności miedzy nimi, a szybko zorientujemy się skąd ta "masa". Będzie świetna zabawa. Czas start! Śledzianowski. Kręci się koło kina na Gołębiej. Zwijał kable na festiwalu. Kto mu płaci? Co straci jeżeli nie wybierze przyszłości? Trafiony-zatopiony.
~ Tylkoadam
9 miesięcy temu ocena: 42%  42
ADAM WYGRANA GWARANTOWANA. NA PEWNO ZADNA SZYMKOWIAK ANI SURDUKOWSKI NIE SA W STANIE CIE POKONAĆ. ROZWOJ WIDAC I TAKA JEST PRAWDA A ICH TYLKO BOLI BRAK STOLKOW SWOICH I SWOJEJ RODZINKI!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rozwój- rozwija sie jedynie trawa z rolki w jarocinie
9 miesięcy temu ocena: 100%  41
Tym razem tez trawę zwijają z leszczyc. Jak to było na siedlemińskiej???? Ta trawa to jedyny rozwój w mieście. Reszta to niedorozwój waszego burmistrza.
~ tęczowa ziemia
9 miesięcy temu ocena: 64%  40
ilu tam jest byłych członków sld i pzpr?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Raz sierpem raz młotem...
9 miesięcy temu ocena: 100%  39
Sporo - 95%, a kapusi od groma!
~ Hanka Paździochowa
9 miesięcy temu ocena: 60%  38
Od groma, piszę o stowarzyszeniu Pawlickiego. Nie ma praktycznie różnicy między ludźmi Szymkowiak i Pawlickiego. Jest tam sterta czerwonych. A gównin to nie jest żadna prawica. Cały czas był w strukturach platfusów. To samo pisiarstwo. Wielu tam czerwonych.
~ Lucyna
9 miesięcy temu ocena: 41%  37
Za innymi kandydatami stało po kilka osób. Za Adamem Pawlicki wice premier i rzesza ludzi Ziemi Jarocińskiej. Wynik powinien być pozytywny jak wszyscy pójdziemy do wyborów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adolf
9 miesięcy temu ocena: 70%  36
Rzesza? Lubię to!
~ Adolf
9 miesięcy temu ocena: 69%  35
Rzesza? Lubię to!
~ Lil
9 miesięcy temu ocena: 63%  34
Ło matko! Znowu? A już myślałam, że odpuści, no cóż - podobno władza jest jak narkotyk
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zuza
9 miesięcy temu ocena: 62%  33
Szmal,szmal !
~ WonDekiel
9 miesięcy temu ocena: 40%  32
Mój mąż, moja czerwona sznupa będzie najlepszym vice w histori tego miasta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
9 miesięcy temu ocena: 41%  31
Adam Pawlicki musi wygrać żeby dokończyć dzieła rozwoju . Robi to dla Jarocina i jego mueszkańców ale i także dla swoich dzieci . Można śmiało rzec że takiego budowniczego jeszcze miasto nie miało od zarania swych dziejów .Gadułów i obiecywaczy a także fejsikowych selfiarzy już mieliśmy i nic z tego dobrego nie wynikało . Ja oddam głos na burmistrza Pawlickiego !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
9 miesięcy temu ocena: 73%  30
To nażrej się ty padlino czerwona tym gno...m.
~ MarSzałKostka
9 miesięcy temu ocena: 39%  29
Adama kampanią wyborczą są ostatnie 4 lata. On juz teraz nic nie musi robić. Żadnych plakatow itd. i tak wygra.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Długi i kredyty
9 miesięcy temu ocena: 75%  28
Długi, obligacje i kredyty. To ostatnie 4 lata gęgały
~ Dobić komuchów z peło i z pselów
9 miesięcy temu ocena: 40%  27
Wiwat Premier Jarosław Gowin Wiwat Burmistrz Adam Pawlicki. Prawdziwy wizjoner i lider wśród liderów. Brawo Porozumienie. Brawo Ziemia Jarocinska.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SrAdam
9 miesięcy temu ocena: 100%  26
Brawo chamy bez szkół. To tak w skrócie o tych panach.
~ Zuza
9 miesięcy temu ocena: 69%  25
- ale pochlałeś przy sobocie
~ Szkoda słów
9 miesięcy temu ocena: 68%  24
Gowin. http://m.jarocinska.pl/artykul...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawa
9 miesięcy temu ocena: 33%  23
Panie Burmistrzu gratuluję poparcia tak znamienitej osobistości jaką jest Pan Premier Jarosław Gowin że Zjednoczonej Prawicy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bankier
9 miesięcy temu ocena: 100%  22
He he, 17 tys x ile nie dodałeś, bo na pewno kasuje wielokrotność tych 17 tys zł.
~ PO to z..dzieje
9 miesięcy temu ocena: 72%  21
Ten Gowin, który za 17 tysięcy nie jest w stanie wyżywić rodziny i uważa, że badaniem nieba to powinni zajmować się księża, a nie astronomowie? Błagam. Jeden drugiego warty.
~ Slomiane Inwestycje
9 miesięcy temu ocena: 67%  20
Propaganja. Widzimy, że rozwój nastąpił. Fakt. Września, Środa Wielkopolska, Krotoszyn. A tu łączniki dla..., ubojnia kurczaków i kolejne DINO.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sygnalista z żerkowa
9 miesięcy temu ocena: 70%  19
Jeżeli ktoś zarabia w spółkach skarbu państwa i organach samorządu wiecej niż 15 tyś. PLN nie może ZNAJDOWAĆ SIĘ na listach PiS. Są to słowa Kaczyńskiego... To co na tej liście robi Gibasiewicza z dochodami miesięcznym 30 tyś PLN miesięcznie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zuza
9 miesięcy temu ocena: 100%  18
- w Odolanowie znają gostka - to go pogonili.
~ Gróbelny arbuz z 13.000 zarobku
9 miesięcy temu ocena: 50%  17
Jakbyś choć w połowie dysponował taką wiedzą, intelektem, ponadprzecietną inteligencją, charyzmą, błyskotliwością umysłu i poświęcał się tak ciężkiej pracy jak wiceburmistrz Gibasiewicz to bym cię zatrudnił u siebie w firmie z zarobkami Pana Gibasiewicza. Widzisz tylko zarobki, ale tego za jak ciężką pracę i poświęcenie tego nie dostrzegasz. Tak najłatwiej upraszczać rzeczywistość i siać nienawiść.
~ nn
9 miesięcy temu ocena: 73%  16
O kurde Dyzma... ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ On
9 miesięcy temu ocena: 71%  15
Temu panu już dziękujemy dosyć złego zrobił w tym mieście.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
9 miesięcy temu ocena: 31%  14
Burmistrz Adam Pawlicki czynami udowodnił że na fotel burmistrza nadaje się jak mało kto . Burmistrz Pawlicki to menager i budowniczy - reszta pretendentów to administratorzy . Oddzielmy ziarno od plew i wybierzmy mądrze . Tylko Adam Pawlicki i jego ugrupowanie Ziemia Jarocińska doprowadzi miasto i gmine do dalszego rozwoju i rozkwitu .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xyz
9 miesięcy temu ocena: 75%  13
A czy te mieszkania wybudowal ze swoich srodkow czy osbista praca na budowie ze jest tak chwalony, lepiej niech przciagnie na ziemie jarocinska obiecanych mitycznych juz inwestorow, a mowiac o rozwoju to chyba mial na mnyski rozwoj firm drobud i nie tylko tej firmy. Czas na zmiany.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lutek
9 miesięcy temu ocena: 100%  12
Większej głupoty nie można usłyszec, że gowin jest patriotą. Jest patryid... ale swoich kieszeni.
~ pracowity
9 miesięcy temu ocena: 77%  11
ubojnia drobiu w Golinie
~ Ręce opadają
9 miesięcy temu ocena: 66%  10
To lokalny PiS rozsadza Zjednoczoną Prawicę wystawiając polityczny plankton z zerowym poparciem na burmistrza. Kto go zna? Kim on jest? Co zrobił dotychczas dla lokalnej społeczności. Jarociński Tymiński czy Kononowicz?
~ Brawo Premierze
9 miesięcy temu ocena: 35%  9
Gowin to patriota. Postawił na rozwój Polski w rozmiarze lokalnym. A ten gwarantuje Burmistrz Adam Pawlicki. Powiedział STANOWCZE NIE LOKALNYM KARIEROWICZOM Z PISU z kilkuprocentowym poparciem.
~ Gowin-sabotażysta
9 miesięcy temu ocena: 74%  8
Nie wiem czy Prezes wie że minister Gowin właśnie rozsadza od środka Zjednoczoną Prawicę przynajmniej na terenie jarocinskim.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rozgrywki partyjne. Układanki partyjne które świadomy wyborca weryfikuje przy urnie wyborczej
9 miesięcy temu ocena: 64%  7
Krawiec z panamy aby utrzymać stołek w DePSie zaoferował najsłabszego kandydata jakiego znał, oprócz siebie, bo tylko on jest słabszym kandydatem od surykatki. To jest cena jaką płaci zielonym arbuzom którzy pewni koryta na piętrze kazali pewnie zapłacić aby to ich kandydat kateringowa kacha uzyskała drugie miejsce na podium licząc na drugą turę. Niestety te polityczne ustawki miejmy nadzieję że zweryfikuje 1 tura i będzie jak w 2014 roku gdzie Stasio platfusio też na to liczył a wylądował z załamaniem psychicznym na 6-miesiecznym zwolnieniu lekarskim
~ Trzeba powiedzieć Dość nieudacznikom!
9 miesięcy temu ocena: 63%  6
Panie Mazurek szefie lokalnej PO niech pan powie prawdę dla kogo jest rozbudowywany szpital? Zadlużacie szpital przez półtora roku zadlużyliscie go na dodatkowe 5 milionów, za waszej kadencji tak krótkiej 1,5 rocznej spowodowaliście około 5 milionów strat. Niech każdy myślący policzy sobie, piecioletnia kadencja po wyborach to prawie 17 milionów strat jeśli z takim samym efektem finansowym będziecie dalej rządzić. Jaka spółka to udźwignie? Strach się bać. Dla dobra pacjentów należy w nadchodzących wyborach wywalić na zbity pysk tą koalicję rządzącą powiatem czyli PSL PIS i PO.
~ PO fachowcy od VAT u
9 miesięcy temu ocena: 59%  5
Panie Mazurek i Panie Martuzalski z Platformy obywatelskiej prezesie szpitala i czlonku zarządu powiatu odpowiedzialnym za szpital co wasza koleżanka partyjna Sawicka co ją CBA nagrało jak brała łapówę miała na myśli mówiąc "że będą robione biznesy na służbie zdrowia"? Wasze pięć milionów strat w szpitalu przez ostatnie półtora roku ma doprowadzić szpital do upadłości? A po wyborach rozdacie kontrakt Swoim?
~ Wstyd Panie Szafarzu!!!!
9 miesięcy temu ocena: 49%  4
Mówimy stanowcze NIE lokalnym działaczom PIS którzy zamiast poprzeć jedynego prawdziwego lidera Zjednoczonej Prawicy Adama Pawlickiego kolaborują z PO i PSL wystawiając miernotę polityczną w zamian w mojej opinii oczekując stołków w przyszłej koalicji w powiecie.
~ Członkowie PO idą prostą drogą w stronę bankructwa szpitala
9 miesięcy temu ocena: 46%  3
Rozsadzają I ośmieszają PIS lokalni działacze którzy dogadani z komuchami z PO i PSL wystawiają miernotę polityczną która nie ma żadnych szans tak jak Krawiec cztery lata temu, bo myślą że komuchy z PO i PSL będą miały większość w powiecie i zostawią im korytko wicestarosty, dyrektora PCPR, przewodniczącego rady powiatu i członka rady nadzorczej szpitala. Nie przewidzieli tylko, że Mazurek z Martuzalskim przyniosą 5 milionów strat w szpitalu i nikt kto chce aby szpital w Jarocinie nadal funkcjonował i nie zbankrutował na tą koalicję PO PSL I PiS nie zagłosuje.
~ NIE
9 miesięcy temu ocena: 74%  2
Stanowczo mówię NIE! Nie zagłosuję na niego!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Antek policmajster
9 miesięcy temu ocena: 83%  1
Ja także na niego nie wrzucę kartki wyborczej. Wielu ludzi nie pójdzie po raz kolejny ns wybory niegłosując, bo tak naorawde one nic nie zmienia ludziom tu zyjącym na lepsze. Bo i nie ma kogo wybierać. Szrot Jarocinowi jest niepotrzebny. A taki nadal tu będzie administrował.