R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

WYBORY 2018. Chcą oddać budżet w ręce mieszkańców [AKTUALIZACJA, WIDEO]

› Aktualności 8 miesięcy temu    3.09.2018
Anna Konieczna
komentarzy 224 ocen 57 / 88%
A A A
 fot. A. Konieczna

Wybory Samorządowe 2018. Wybory 2018. Wybory władz lokalnych 2018. Kandydaci w wyborach samorządowych 2018. Wybory w Jarocinie. Wybory w Żerkowie. Wybory w Jaraczewie. Wybory w Nowym Mieście. Komitety wyborcze

 

Kolejna konferencja wyborcza została zwołana na dzisiaj - 3 września w samo południe. Odbędzie się przed obiektami gminnej spółki Jarocin Sport.Tym razem z dziennikarzami spotyka się kandydatka na burmistrza Jarocina w jesiennych wyborach samorządowych Katarzyna Szymkowiak, która jest radną rady miejskiej i sołtyską Wilkowyi. W wyborach ma poparcie Polskiego Stronnictwa Ludowego.

R E K L A M AKatarzyna Szymkowiak zapowiada, że podczas konferencji zdradzi część swojego programu wyborczego. Spotkania z dziennikarzami mają być cykliczne. Na każdym kolejnym mają być dokonywane dalsze odsłony programowe kandydatki PSL.
 

Katarzyna Szymkowiak jako pierwsza ogłosiła zamiar startu w wyborach i walki o najważniejsze stanowisko w gminie. Kolejny był kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość Zbigniew Surdukowski. W miniony piątek swoją kandydaturę ogłosił obecny włodarz gminy Adam Pawlicki.

[jakie komitety wyborcze zostały zarejestrowane na naszym terenie - przeczytasz TUTAJ]

 

Wybory samrządowe odbędą się 21 października. Bedziemy wybierali radnych gminnych i powiatowycy oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

[AKTUALIZACJA 12.25]

Kandydatka na burmistrza popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe ogłosiła w czasie konferencji prasowej pierwszą część swojego programu wyborczego.

           

Wspierana przez radnego miejskiego Marcina Półrolniczaka, szefa gminnych struktur PSL-u, kandydatka zapowiedziała zwiększenie funduszu sołeckiego i powrót do budżetu obywatelskiego w gminie Jarocin.

 

Z kolei Marcin Półrolniczak mówił o znaczeniu współpracy z młodzieżą w kreowaniu imprez kulturalnych oraz wsłuchiwaniu się w głos seniorów i przedsiębiorców.

[zobacz WIDEO]

A Jerzy Walczak ze Jarocińskiego Ruchu Samorządowego podkreślił rolę przejrzystości w informowaniu mieszkańców o poczynaniach władz. Skrytykował jednocześnie obecną ekipę rządzącą Jarocinem, która jego zdaniem „robi wszystko, żeby te informacje ukryć”.     

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 50 głosów: 57 (88%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (224)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Polak
8 miesięcy temu ocena: 67%  224
Pan Walczak byłby dobrym pracownikiem CBA jako radny bedzie się marnował
~ Ttyuiiooooo
8 miesięcy temu ocena: 100%  223
Bo nie będzie podnosił zawsze raczki jak każe widz?juz nie bądźcie tak ślepo zapatrzeni w Adama znacie trochę historie? Jak się kończy ślepe zapatrzenie w wodza?i brak kontroli nad jednym xzlowiekiem? Gdy jeden człowiek ma władze nieograniczona jest to niebezpieczne?
~ antoni
8 miesięcy temu ocena: 95%  222
a kim był obecny burmistrz zanim został burmistrzem niech pani Katarzyna spróbuje
~ Tchórz
8 miesięcy temu ocena: 86%  221
Dlaczego ten artykuł był pod artykułem o Paelickim A teraz wylądował km dalej ? Pawlicki boi się słodkich bąków ? Ha ha ha
~ Wyborca
8 miesięcy temu ocena: 54%  220
Miasto Jarocin to nie sołectwo w Wilkowyi.
R E K L A M A
~ rada decyduje - obecnie emeryci
8 miesięcy temu ocena: 66%  219
A Pawlicki jak robi - jak coś złego to nie jego decyzja - rada miejska tak zdecydowała! I tak robi już ponad 15 lat - wystarczy tej obłudy!!!!!!!!!!!!
~ proste
8 miesięcy temu ocena: 55%  218
wydawanie pieniędzy omówić, decydować po uzgodnieniach - ja tak to rozumiem. Ktoś uparcie tutaj próbuje ludzi zrobić głupich. Wiadomo że każdą decyzję podejmuje burmistrz za co bierze na siebie odpowiedzialność.
~ Nie dla PSL
8 miesięcy temu ocena: 46%  217
O czym wy tu rozprawiacie ? Sołtyska w Wilkowyi chce się wdrapać na fotel burmistrza Jarocina ? A program wyborczy ma taki że budżet odda mieszkańcom .To śmieszne wręcz . Towarzystwo wokół nie bardzo nieciekawe i ja mam się na to skusić ? Wole to co widze - a widze rozwój gdziekolwiek popatrze ! Na puste słowa żadna kumisia z kumotrem mnie nie nabiorą :)))
~ Zenek
8 miesięcy temu ocena: 50%  216
Popieram
~ 123
8 miesięcy temu ocena: 25%  215
Szach mat to co jeszcze robisz w Jarocinie? Czas znaleźć lepszą pracę niż wędzenie szprotki
~ do "szach mat i dobry optyk"
8 miesięcy temu ocena: 44%  214
Musisz zmienić huncwocie okulary na silniejsze jak tak mało widzisz . Polecam Styszyńskiego z Sienkiewicza . On ci dopasuje .
~ szach mat
8 miesięcy temu ocena: 76%  213
Rozwój widzę. Widzę rozwój w Śremie, Krotoszynie, Środzie Wielkopolskiej, Wrześni, a tu widzę ubojnię kurczaków i łączniki z obligacji.
~ mieszkaniec
8 miesięcy temu ocena: 54%  212
Co ma Kostka i Martuzalski to tej grupy? Bo nie rozumiem? Przecież ich nie ma tutaj. Czy Martuzalski w ogóle startuje na burmistrza? On to raczej nie ma szansy bo już ją stracił ale pani Kasia uważam że ma duże szanse. Nigdy w Jarocinie nie rządziła jeszcze kobieta - może czas wielki.
~ Zenek
8 miesięcy temu ocena: 33%  211
Pani Kasia ma takie szanse jak ja. Więc jednak żadne.
~ Kasia won od Martuzalskiego
8 miesięcy temu ocena: 71%  210
Kasia won od Martuzalskiego
~ nie dla Pawlicki - nie dla Martuzalski
8 miesięcy temu ocena: 47%  209
Jakie stanowisko - facet który posiada własną firmę i przy okazji wspiera finansowo wiele organizacji pozarządowych nie potrzebuje stanowisk tak jak Pawlicki czy Martuzalski.
~ the X
8 miesięcy temu ocena: 70%  208
Myślę, że miałaby większe szanse, gdyby jasno określiła, że Półrolniczak nie obejmie żadnego stanowiska w mieście. A tak to niestety on ciągnie ją na dno.
~ Nieładnie to tak wstydzić się kolegów z którymi jest się na ty. Stachu nie jest trędowaty
8 miesięcy temu ocena: 65%  207
PO czyli Martuzalski, Mazurek mają w powiecie koalicję z PSL do którego należy Półrolniczak i Szymkowiakowa. Jak Martuzalski był burmistrzem to ZJ była w opozycji, a PSL tylko przed wyborami starał się odciąć od PO. A wcześniej Jurek Walczak z Jrs, Szymkowiakowa i Półrolniczak wspierali Martuzalskiego. Jeszcze chcesz więcej faktów, że to jedna ekipa?
~ Rządzili w 2011 - 2014
8 miesięcy temu ocena: 57%  206
Pólrolniczak, Szymkowiakowa, J. Walczak, Kostka, Martuzalski, Mazure z Jarocin Sport, Zadrożny z ZGO, Kutera z Joku z wyrokiem to już było i się nie sprawdziło.
~ młodzi - niezależni ludzie potrzebni w mieście
8 miesięcy temu ocena: 63%  205
I już nigdy nie będzie tej ekipy - na szczęście idą młodzi ludzie z nimi którzy nie boją się wyrażać własnego zdania. Takich młodych i odważnych ludzi potrzeba w mieście. Nawet Pawlicki wykorzystał słowo Odważny w swojej kampanii - wspominając odważnych ludzi - referendystów!
~ Czy były odszkodowania z publicznych pieniędzy?
8 miesięcy temu ocena: 61%  204
Do Odpowiedzialność za słowa. A pochwalisz się ile to Pawlicki przegrał spraw ze zwalnianymi pracownikami? Odważnie tworzył im przyszłość a gminie nie stworzył jednocześnie odszkodowań do wypłaty?
~ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SŁOWA
8 miesięcy temu ocena: 46%  203
Oceniać możesz. Ale merytorycznie. A jak pomawiasz, oczerniasz łamiąc prawo to musisz się liczyć z konsekwencjami. Burmistrz to nie Jezus, drugiego policzka nie nadstawi
~ afabianek
8 miesięcy temu ocena: 64%  202
a czy pan Pawlicki jest przyzwyczajony, ze jest oceniany, bo jest osoba publiczna? Czy WŁASNIE nie radzi sobie z tym, dlatego kazdego pozywa do sadu!
~ Wybacz im Panie
8 miesięcy temu ocena: 63%  201
Do Myślałem, że... Przekaż proszę swą mądrość życiową Panu Pawlickiemu. Zapytaj go proszę ilu mieszkańców Jarocina pozywa przed sądami. Jak będziesz znał odpowiedź, pomódl się w jego intencji i napisz nam wiele jest takich osób. Chętnie poczytamy.
~ Myślałem że PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI?
8 miesięcy temu ocena: 67%  200
Jak ktoś jest osobą publiczną, a co ważniejsze chce nią być w randze burmistrza musi się przyzwyczaić że będzie oceniany. Szczególnie za to co dokonał w przeszłości. A jak to jej się nie podoba, to nikt jej nie karze kandydować.
~ To wszystko kwestia gustu, albo ilości wypitego wina
8 miesięcy temu ocena: 64%  199
Aż taka straszna nie jest, żeby się jej bać. Chyba że ty tak uważasz.
~ Wyzwolimy Was od strachu
8 miesięcy temu ocena: 77%  198
Oj, bardzo boicie się Pani Katarzyny. Cały czas staracie się ją w cokolwiek umoczyć, pomówić, oczernić. Obrzucacie swoimi wydzielinami z częstotliwością karabinu maszynowego :D strach, strach, strach...
~ ZERO WIARYGODNOŚCI
8 miesięcy temu ocena: 60%  197
Marazm i przekręty w JOKU a być może w ZGO (są zarzuty). A słuchania mieszkańców nie było, bo ludzie chcieli ronda na wrocławskiej zgodnie z budżetem obywatelskim, ale go Kostka z Martuzalskim nie wybudowali. Więc niech bajek nie opowiadają.
~ a sznupa
8 miesięcy temu ocena: 53%  196
na mameda stylizacja i w sznupe
~ Pracujący
8 miesięcy temu ocena: 47%  195
Ja chce co 4 lata wybierać burmistrza i radę, a na koncu ich rozliczać. A nie biegać na rady sołeckie czy osiedlowe.
~ Nie mam czasu na pierdoły
8 miesięcy temu ocena: 45%  194
Po to wybieram burmistrza, żeby za mnie decydowal. Decyzje mi sie podobają, więc wybieram go na kolejną kadencję. Proste
~ mieszkaniec
8 miesięcy temu ocena: 67%  193
konsultować a decydować to dwie niezależne od siebie zadania. Ale rozumiem że dla radnych ze stowarzyszenia Ziemia Jarocińska jest to zbyt trudne. Burmistrz na początku konsultuje, a decyzje podejmuje własną po pełnej analizie potrzeb mieszkańców. A nie jak ten buc. Wybudował łącznik w centrum miasta aby z powrotem wprowadzić ruch do miasta. Sprzedał działkę wartości 15 milionów jakiejś spółce z Warszawy za 2 miliony.
~ Sztabowiec ZJ
8 miesięcy temu ocena: 40%  192
Na czas kampanii wyborczej proponuję wyłączyć komentowanie. Mam pewność, że oponenci Pawlickiego piszą sami do siebie i na siebie, po to aby mieszkańcy odnieśli wrażenie, że ludzie radnej Szymkowiak to pełna kultura, ą, ę, Francja elegancja, natomiast zwolennicy Pawlickiego to buractwo, chamstwo, oszołomstwo, same Janusze i Grażyny !!! Redakcjo ! To właściwe rozwiązanie. Niech kampanię prowadzą merytorycznie sztaby a nie tabuny hejterów, fake-erów etc...
~ Dżodżo
8 miesięcy temu ocena: 86%  191
Na mieście gadają że opalony rzuca pengą za hejt na Szymkowiakową na forum gj. Ciekawe ile kosztuje jeden komentarz? Ma ktoś namiary z kim trzeba zagadać? Potrzebuje na winko, a już kilka hejtow rzuciłem. Mam screeny. Pilne.
~ wrzesień 2018
8 miesięcy temu ocena: 73%  190
A co Ci "ą" i "ę" jak ich nazywasz za dużo prawdy piszą. Nie wiem czy jestem "ą" czy "ę" ale piszę prawdę o działaniach obecnej władzy i już nie raz byłam za to zeszkalowana. Więc nie mów, że oponenci Pana Pawlickiego piszą do siebie i na siebie, bo działacze ZJ się interesują komentarzami i to oni szkalują najwięcej. A może właściwym rozwiązaniem by było włączyć wszystkie komentarze i te prawe i lewe.
~ JaNóż
8 miesięcy temu ocena: 71%  189
Ale to widać, że na forum GJ piszą i oceniają wypowiedzi zarówno ludzie Pawlickiego jak i Szymkowiak.
~ Wyborca
8 miesięcy temu ocena: 44%  188
Obecny burmistrz jest w wieku kandydatów :))) Z tą róźnicą że za nim stoją czyny i osiągnięcia . Tam gdzie były pola - stoją osiedla mieszkaniowe , tam gdzie od wieków były chaszcze są łączniki , tam gdzie był stary basen jest piękny Aquapark , tam gdzie był zniszczony pałac i zaniedbany park - jest pięknie odnowiony i rewiralizowany . Dużo by tu jeszcze wymieniać ... a jakie osiągnięcia ma kandydatka Katarzyna ? Jakie osiągnięcia ma Porolniczk zwany nie bezpodstawnie "Sznupą" , co zrobiła dla Jarocina blond referendystka lub pan Walczak albo Rybacka ???? Krytykują wszystko - ale z wszystkiego korzystają . W czym chcą przebić obecnego burmistrza i jego oosiągnięcia ??? Że niby będzie lepiej ? No nie będzie ! Będzie gorzej i to znacznie gorzej . Ale mam nadzieje że ludzie nie dadzą się nabrać na puste słowa i wybiorą burmistrza Pawlickiego na następną kadencje . Niech dokończy dzieło rozwoju miasta i gminy .
~ Zuza
8 miesięcy temu ocena: 85%  187
- skończ z tymi ,,czynami'' ,,,dziełami'',,rozwojami'' ten facet robi ,,do siebie'' ,i pewnikiem tobie też trochę z tego skapuje.
~ Waldek
8 miesięcy temu ocena: 70%  186
Co z tym Gryską? Pełnomocnik wyborczy i tak ma za kołnierzem? A burmistrz widzi i nie reaguje? Ciekawe czy media pociągną temat?
~ wrzesień 2018
8 miesięcy temu ocena: 100%  185
Media nie pociągną tematu, bo ja zwracałam uwage na spółkę Energia i jakoś się nie kwapią napisać ile tego prądu i z czego zrobili, kto z niego korzysta.
~ Jarocin to Wy
8 miesięcy temu ocena: 63%  184
bardzo fajny program wyborczy, mam nadzieje , że ludzie przejrzą na oczy i wybiorą młodych ! BRAWO WY !!!!!!
~ Gggggggggg
8 miesięcy temu ocena: 25%  183
Ich program to rejestr umów?
~ hjygfdsdgh
8 miesięcy temu ocena: 70%  182
W końcu w Jarocinie będzie normalnie.
~ Jarocinianka
8 miesięcy temu ocena: 63%  181
super wypadliście, to jest właśnie dobry kandydat na burmistrza Jarocina. Popieram cały sercem ! Głowa do góry i do przodu !
~ mieszkanka
8 miesięcy temu ocena: 34%  180
3 osoby w tego zdjęcia powyżej już kandydowały na burmistrza Jarocina i wynik dla nich był sromotną porażką i czerwoną kartką od mieszkańców. Zastali przez suwerena wykluczeni z boiska a jeszcze się narzucają. Czy aby wszytko z nimi dobrze?
~ Dramat w trzech aktach, hostessy nie liczę.
8 miesięcy temu ocena: 41%  179
A Półrolniczak znowu kandyduje na Burmistrza Jarocina? A ile on w 2010 roku dostał głosów 4%? Potem musiał zawinąć na plakacie przed drugą TURĄ, że popiera eseldowca Mikołaja Kostkę. Zresztą na tym samym plakacie zawisła Lidia Czechak z PIS z hasłem POPIERAMY Mikołaja z komuszkowatego SLD.
~ Olgierd
8 miesięcy temu ocena: 50%  178
A Jacek K za to płacił. Tak jak teraz pewnie daje kasę
~ Jurek zejdź na ziemię. Jesteś niewybieralny
8 miesięcy temu ocena: 42%  177
Po ile były bilety na ten występ? Jurek Walczak znowu kandyduje na Burmistrza Jarocina? 2% dostał i to go nie uświadomiło że politycznie jest skończony tak samo jak Krawiec?
~ Kto ci ich dobrał? Kto ci tak źle życzy?
8 miesięcy temu ocena: 35%  176
Kasia weź tych Zenków i lepiej zróbcie jakiś dobry katering. Lepszy będzie z tego pożytek. Tylko nie próbuj pozyskać na to finansowanie z gminy, bo znowu sąd wywali Cię z rady na zbity pysk.
~ Zenek
8 miesięcy temu ocena: 31%  175
Tylko Adam Pawlicki inaczej będzie burdel i nic więcej. Mam nadzieję, że ludzie mają oczy a reszta niema nic do zaoferowania konkretnego tylko konferencje nic nie dające. Zróbcie zebranie z ludźmi to przyjdę i zadam kilka pytań każdemu z kandydatów.
~ Pytajnik
8 miesięcy temu ocena: 67%  174
Przyjdź iż Adam pytanie. Ja przyjadę na waszą konferencje i zadam pytanie Pawlickiemu. To dopiero będzie występ gęgały. Pawlicki to nawet z kartki nie potrafi przeczytać bez jąkania się. Pewnie dlatego że nie rozumie co mu tam napisali Hahahahha
~ Stenia
8 miesięcy temu ocena: 74%  173
Dlaczego wyłączone komentarze pod wieśniakiem w czerwonym krawacie? Czego się boi, że najpierw poczytają o cudach nie z tej ziemi, obiecankach cacankach, a potem pół Jarocina napisze co o nim myśli.
~ ZJ
8 miesięcy temu ocena: 63%  172
I kto obraża kogo teraz. Kmiotki z ZJ. Komentarze wyłączone bo rozwolnienie by było w domu ze strachu że za dużo prawdy ktoś napisze.
~ iiii
8 miesięcy temu ocena: 38%  171
już cię dupa boli, że nie możesz go poobrażać? zawsze możesz go obrazić prosto w oczy, ale pewnie nie masz tyle odwagi sieroto
~ do Steni
8 miesięcy temu ocena: 33%  170
Komentarze są wyłączone żeby takie indywiduła jak ty Stenia nie obrażały burmistrza . Zawsze się znajdzie jakaś ofiara losu co jej nic nie pasuje i anonimowo daje upust na portalu swoim frustracjom .
~ Do gnidy referendalnej
8 miesięcy temu ocena: 29%  169
A co hejterze, chciałbyś sobie popluć, poobrazać, zgnoić bo to twój sposób żeby przez chwilę stać się kimś ważnym i trochę podłe żyć chorą psyche? W ten sposób leczysz swoje kompleksy? A tu kuku, nie można komentować. I co ty teraz zrobisz z tym wiadrem pomyj, które chciałeś wylać?
~ pińcet plus
8 miesięcy temu ocena: 80%  168
Jaką pensję ma ta awansowana konkubina i jakie ma stanowisko ?
~ 7tys
8 miesięcy temu ocena: 83%  167
Tylko 7 tys a co tam. Można wydoić gminę. Mamy specjalistkę hahhaha
~ Finale
8 miesięcy temu ocena: 29%  166
Pierwsi będą ostatnimi - ostatni pierwszymi. Podobno to sprawdzone i sprawdzi się w wyborach. Nie kto pierwszy zarejestrował swój komitet a kto ostatni!
~ Marzyciel
8 miesięcy temu ocena: 83%  165
Pomarzyć zawsze można jahahha
~ Ciekawe na co?
8 miesięcy temu ocena: 55%  164
Stachu Gonada znowu pochlałeś? A mówiłeś że nie będziesz kandydował bo po ostatnim kandydowaniu czy burmistrzowaniu musiałeś się pół roku leczyć.
~ janusz kiepura
8 miesięcy temu ocena: 85%  163
witam u burmistrza komentarze zblkowane dlaczego?
~ Poparcie ZJ leci na ryj hahahha
8 miesięcy temu ocena: 82%  162
Bo gacie były by pełne ze strachu.
~ pińcet plus
8 miesięcy temu ocena: 88%  161
Adam o awans jakiej konkubiny w urzędzie chodzi ? Masz coś z tym wspólnego ?
~ 9876
8 miesięcy temu ocena: 18%  160
Ona tam juz sporo lat pracuje nie wiem ile, ale jedna z dłuzej zatrudnionych pracownic może być i zasłuzyła na awans, jak kazdy inny pracownik w jej wypadku byłby awansowany, ale wam nie pasuje, ze sa razem tak?
~ ZJ
8 miesięcy temu ocena: 77%  159
- mam nadzieje ,że nie bedzie tak ,,rozwijała '' gminy jak ten gegała ?
~ Zal
8 miesięcy temu ocena: 27%  158
A gdziety jest. Ta Pani soltys wilkowyi? Gdzie jesy ten dialog z mieszkancami? Jedno zebranie na pol roku na ktorym jest wiekszosc jej rodzinki niz mieszkancow i ona mowi o dialogu.. taa fundusz sołecki.. dla kogo to? Mieszkańcy oczekują inwestycji i rozwoju jarocina a nie funduszu soleckiego kobieto.
~ Boicie się, że ludzie nie nabiorą się na pseudorozwój
8 miesięcy temu ocena: 76%  157
Inwestycje TAK, ale te które chcą mieszkańcy. Rozwój TAK, ale prawdziwy rozwój, a nie łączniki z obligacji i ubojnia kurczaków. Pawlicki! Gdzie ten inwestor z branży lotniczej? Poleciał w....pole!
~ Obrzydliwy referendysta
8 miesięcy temu ocena: 74%  156
To zamiast narzekać zacznij przychodzić na zebrania ze swoją rodzinką i składaj propozycje do funduszu sołeckiego na inwestycje, którymi jesteś zainteresowany/a. Pani sołtys właśnie stara się prowadzić dialog i umie to robić, a burmistrz tego nie potrafi od dawna. Niestety na nią narzekają najwięcej ci co im się nic nie chce robić, ale wszystko by chcieli mieć.
~ Odważny inaczej, czyli kelner
8 miesięcy temu ocena: 77%  155
Hej! Kelnerzy - Hejterzy! Boicie się? Kobiety? Gdzie ta wasza odwaga w spoglądaniu w przyszłość? Hahahaha.
~ głosujący od zawsze
8 miesięcy temu ocena: 44%  154
Pani Katarzyno. Na pewno nie zagłosuję na panią, jeśli otacza się pani takimi ludźmi jak M. Półrolniczak. Myślę, że przez niego traci pani sporo głosów.
~ Czasy się zmieniają a metody pozostają te same
8 miesięcy temu ocena: 40%  153
Kasia z lidą dogadana. Lida z dierrą ten z Maciejem A. z Ostrowa poprzez Pana którego powołał na pierwszego w Ostrowie no i jeszcze Zbigniew z pyrlandii. Ich jedyna nadzieja. Maciej i jeszcze taki jeden z pyrlandii z poprzedniego rozdania platfusowego żeby było wszystko w białych rękawiczkach. Tacy są najlepsi zrobisz co ci karzemy albo wy lotka.
~ Możecie się przesunąć bo zasłaniacie piękny widok?
8 miesięcy temu ocena: 27%  152
A w tle jaki piękny Aquapark. Komu go zawdzięczamy?
~ Podatnik
8 miesięcy temu ocena: 77%  151
I dlatego Kelnerze zaliczyłeś wylot z fotela... Podatek od nieruchomości, podatek dochodowy... Niedouczony kelner. Żal.
~ Podatnik
8 miesięcy temu ocena: 77%  150
I dlatego Kelnerze zaliczyłeś wylot z fotela... Podatek od nieruchomości, podatek dochodowy... Niedouczony kelner. Żal.
~ do "Podatnika"
8 miesięcy temu ocena: 27%  149
A jakie ty podatki płacisz że starczyło na Aquapark - hojny podatniku ? :))))
~ Podatnik
8 miesięcy temu ocena: 83%  148
Moim podatkom i zachodnim bankom.
~ Znowu chcecie dorwać się do publicznych pieniędzy?
8 miesięcy temu ocena: 36%  147
MARTUZALSKI, MAZUREK, KOSTKA, PÓLROLNICZAK, SZYMKOWIAK, WALCZAK. ONI JUŻ RZĄDZILI POMIĘDZY 2011 A 2014 ROKIEM. Ich sukcesy to remont baraku na dworcu PKS za 0,5 miliona złotych, bajzel pozostawiony w ZGO grożący oddaniem prawie 100 milionów złotych dotacji i wyrok dla dyrektorki JOKU za lepkie rączki i zarzutami dla byłego prezesa ZGO.
~ do Podatnika - kombinatora
8 miesięcy temu ocena: 40%  146
To dobrze kombinujesz skoro płacisz aż tak duży podatek od nieruchomości i dochodu że starczyło na Aquapark który burmistrz ci wybudował za twoje podatki :))))
~ Gdyby nie burmistrz Gibasiewicz to gmina po oddaniu dotacji w zgo musiałaby zbańczyc i pewnie wlaczyliby ją do gminy Kotlin. Tak rządziliście
8 miesięcy temu ocena: 35%  145
Gdyby nie Pan Gibasiewicz bencwole referendalny to gmina za spółkę ZGO by musiała oddać 100 milionów dotacji taki burdel Zadrozny tam zostawił z nadania rady nadzorczej powołanej przez burmistrza Martuzalskiego. Zresztą w tej radzie był tam też taki jeden z nadania PSL chyba Giebur czy jakoś tak. Bodajże ten sam którego powołaliscie do rady nadzorczej szpitala.
~ Gdyby nie burmistrz Gibasiewicz to gmina po oddaniu dotacji w zgo musiałaby zbańczyc i pewnie wlaczyliby ją do gminy Kotlin. Tak rządziliście
8 miesięcy temu ocena: 33%  144
Gdyby nie Pan Gibasiewicz bencwole referendalny to gmina za spółkę ZGO by musiała oddać 100 milionów dotacji taki burdel Zadrozny tam zostawił z nadania rady nadzorczej powołanej przez burmistrza Martuzalskiego. Zresztą w tej radzie był tam też taki jeden z nadania PSL chyba Giebur czy jakoś tak. Bodajże ten sam którego powołaliscie do rady nadzorczej szpitala.
~ Droga Aneto !
8 miesięcy temu ocena: 43%  143
Z tą różnicą, że Kaźmierczak i Banaszyński alarmowali, że coś nie tak w ZGO, coś nie tak w JOK, ale Walczak i Kasiula mydlili oczy transparentnością, której za grosz nie było !!! Efekt ? Zarzuty, wyroki i przegrane wybory przez Walczaka, Martuzala i Kostkę oraz Sz....
~ Aneta
8 miesięcy temu ocena: 77%  142
Katarzyna Szymkowiak jest również odpowiedzialna za kryzys bliskowschodni, awans konkubiny w urzędzie, apartheid, pensje Gibasiewicza w ZGO, 11 września i za ofertę żółtych papierów dla mieszkańców Jarocina. Weź nie ośmieszać się. Równie dobrze możesz do tej listy dopisać DĘBSKĄ, BANASZYŃSKIEGO i PILARCZYKOWĄ. Tak samo jak Szymkowiakowa byli radnymi podczas burmistrzowania Martuzalakiego.
~ Już dajcie spokój z tymi waszymi konferencjami. Ludzie to nie idioci i amnezji nie mają
8 miesięcy temu ocena: 37%  141
Aha i jeszcze płytki ceramiczne w holu hotelu Jarota położone na marmur kupione od syna Mazurka prezesa przez prezesa Mazurka, szefa lokalnego PO
~ WYBORCA
8 miesięcy temu ocena: 72%  140
KASIU WYGRASZ GŁOWA DO GÓRY
~ I znowu do garów trza będzie iść
8 miesięcy temu ocena: 23%  139
Kasiu nie płacz, głowa do góry. Wygrasz jak w 2010, 2011 i 2014 roku. Walczak też wygrał w 2014 roku. I nawet Pólrolniczak wygrał w 2010 roku. TYLKO ZŁY PISS SFAŁSZOWAŁ WYBORY.
~ Teraz rządzą w SZPITALU. OK. 5 MILIONÓW STRAT W PÓŁTORA ROKU
8 miesięcy temu ocena: 53%  138
Super ta inwestycja w tle AQUAPARK. Znowu reklamę Adamowi Pawlickiemu robicie. 8 lat służy mieszkańcom Jarocina. A pamiętasz Półrolniczak jak popierałeś kiedyś w 2010 roku na Burmistrza Jarocina eseldowca Mikołaja Kostkę? Który twierdził że aquapark to zło, do którego będzie trzeba milion rocznie dopłacać? Dopłacano tylko w okresie w którym koalicjant Pani Kasi Szymkowiak i Twój Pan Martuzalski powołał tam swojego przełożonego politycznie Mazurka
~ abc
8 miesięcy temu ocena: 100%  137
Tak jak obsadził i obsadza swoimi wszystko co się da Pawlicki.
~ Jedyne czego możemy być pewni po wygraniu przez nich wyborów że obsadzą swoimi co się da.
8 miesięcy temu ocena: 38%  136
Jesteś taki pewny że chodzi tylko o kasę? To czemu Półrolniczak, Szymkowiakowa, Martuzalski i Kostka z Jurkiem Walczakiem nie potrafili nawet zrobić ronda na wrocławskiej zgodnie z życzeniem mieszkańców wyrażonym w budżecie obywatelskim? TERAZ TAK SAMO CHCĄ SŁUCHAĆ MIESZKAŃCÓW JAK OSTATNIO?
~ Znowu chcecie wygrać stosując chwyty w stylu gazetki szkalującej Adama Pawlickiego jak w 2014?
8 miesięcy temu ocena: 37%  135
Kmiotkiem referendalnym to jesteś ty. Wszystko jest w internecie. Szczekacie referendalne pieski że nic nie wiecie, a ja w 5 minut wszedłem na stronę spółki i się dowiedziałem że cena to 21 mln netto 26 brutto ale 5 mln oddaje urząd skarbowy i nie jest to cena za lodowisko a za cały kompleks z budynkiem 3-kondygnacyjnym, sale konferencyjne, bowling, restauracja, sale ćwiczeń itd. Ogółem ponad 6.000 m2. A umowa też jest dostępna, bo to przetarg publiczny więc ci nie wierzę manipulancie i mijający się z prawdą Walczaku, że ci spółka umowy z wykonawcą nie chciała udostępnić.
~ Do kmiotka powyżej hahahah
8 miesięcy temu ocena: 64%  134
Kmiotku niestety 34 to początek bo sawarzyński nie wyklucza kolejnego etapy ale nie wie jeszcze ile to będzie kosztować. Poczytaj trochę i sie doucz to nie boli. ale dla ciebie najważniejsza kiełbasa i bigos za 1pln. Wybory pawlickiego Hahahah
~ Netto czy brutto? O zwrocie VATu specjalisto z PO słyszałeś?
8 miesięcy temu ocena: 48%  133
26 teraz 34 miliony. Do wyborów to będzie pewnie 134 miliony
~ Disneyland
8 miesięcy temu ocena: 56%  132
Super inwestycja. W innych miastach potrafią sie zmieścić w kilku mln u nas pierwszy etap to 34 na kredyt. Dajcie mi kasę której nie będę musiał zabezpieczyć swoim majątkiem a zrobie w Jarocinie dosneyland i 5 aquaparków
~ Za zasługi dla dobra Polski
8 miesięcy temu ocena: 52%  131
Waleczny J. Pochwal się jak cię komunista dyrektor Danielczyk awansował. Chodzą słuchy że ten PZPRowiec był tak dobry że w Jarocinie to nawet tworzył Solidarność
~ Płk kwiatkoś
8 miesięcy temu ocena: 44%  130
A ten gość co służył w WSW poprzedniczce WSI jeszcze jest u was w tym joter coś tam?
~ Coś mu się pomyliło
8 miesięcy temu ocena: 44%  129
Walczak jak ciebie słucham, to ty powinieneś aplikować na dyrektora CBA, a nie na wiceburmistrza. Dostaniesz blachę i te wszystkie papiery będziesz mógł zabezpieczać i analizować. To są wybory na Burmistrza Jarocina, a nie szefa CBA.
~ Redundancja
8 miesięcy temu ocena: 39%  128
Jurij a wymogi archiwum spełniasz u siebie w firmie albo w domu? Bo gdyby Ci wszystko wysyłali co chcesz to można by to uznać za tzw. kopie zapasowe.
~ DARIUSZ KYCIA
8 miesięcy temu ocena: 64%  127
Jedyne stanowisko które chce to mocno uścisnąć każdego złodzieja który podejdzie blisko mnie.
~ Oddział zamknięty
8 miesięcy temu ocena: 53%  126
Zainteresuj się lepiej sytuacją finansową szpitala. Bo twoi guru Mazurek i Martuzalski mają tam sukces na 5 milionów złotych. A możesz potrzebować lekarza jak np. z główką będzie nie halo i co wtedy? Nie będzie szpitala to nie będzie kto miał pomóc
~ Dobra propozycja
8 miesięcy temu ocena: 61%  125
Zostańcie "sygnalistą " panie Kycia .
~ Jesteś czysty to cię zatrudnią. Nie wątpię w to.
8 miesięcy temu ocena: 67%  124
Tylko pamiętaj tych co tam chcą pracować sprawdzają na wariografie czy np. wcześniej nie kradli albo oszukiwali.
~ Ciągle ta sama śpiewka. Ogarnij się
8 miesięcy temu ocena: 41%  123
To aplikuj do CBA. A nie siejesz tu ferment. Ludzie oczekują programu dla rozwoju Jarocina. A od rozliczania czy wszystko jest zgodnie z prawem jest kilka służb specjalnych w Polsce. Albo się w nich zatrudnij albo zostań ich informatorem albo tajnym współpracownikiem.
~ Nas podejmowanie decyzji nie interesuje, bo to odpowiedzialność którą nie chcemy brać na swoje barki.
8 miesięcy temu ocena: 42%  122
Czy ich przekaz można rozumieć następująco: wy (mieszkańcy) sobie decydujcie, my (działacze PSL, JRS i referendyści) chcemy tylko stanowisk?
~ Kredytobiorca
8 miesięcy temu ocena: 67%  121
A jaką odpowiedzialność za cokolwiek bierze na siebie pawlicki??? Czy będzie spłacał kredyty które zaciąga na gminę??? Nie. Bierze mln dla kolegów i ma nas wszystkich w dupie. Teraz będzie słodził wszystkim zeby dostać glosy. Ilu petentownprzyjąl przez te 4 lata. Petentów z ulicy. Nikogo bo ludzi ma w supie. Ciekawe kiedy druga książka wyjdzie. Znów za darmo bedą rozdawać pod Maratonen.
~ DARIUSZ KYCIA
8 miesięcy temu ocena: 55%  120
Pani Ago.Niech Pani czyta z niepokojem.Mówiąc np.o Panu Walczaku bez polotu bez konkretów.Co tak naprawdę Pani wie o tym człowieku.Ile razy był w sądzie za prawdę?Ile pracy i czasu poświęcił społecznie by Jarocin był 'czysty".Zwolnienie człowieka z pracy gdy żona choruje na nowotwór a wstawiając w zamian swojego wygodnego przy czym cały czas obiecując że tę prace dalej będzie miał to jest popłynięcie z Lutynią .
~ Juryś nie obstawia się ślepej kobyły. To Wielka Pardubicka. A nie parada kucyków.
8 miesięcy temu ocena: 53%  119
To niech się zatrudni w CBA to nie będzie tego musiał robić społecznie. Zapłacą mu za to. Albo niech pisze raporty ale jako tajny współpracownik to też mu parę groszy wpadnie. Jeśli myśli że to co dotychczas robił to inwestycja za którą mu ktoś zapłaci np. funkcją wiceburmistrza, to myślę że znowu wtopi i zostanie z niczym jak po ostatnich wyborach.
~ NIE
8 miesięcy temu ocena: 69%  118
A pod reklama obecnego burmistrza komentarze wylaczone. Ciekawe kto boi sie bardziej - gazeta, czy sam reklamujacy.
~ qpqpqp
8 miesięcy temu ocena: 50%  117
zuza targaj pałę dzifko
~ wrzesień 2018
8 miesięcy temu ocena: 50%  116
Reklamujący, a gazeta ma nakazane. Członkostwo w radzie nadzorczej zobowiązuje.
~ Zuza
8 miesięcy temu ocena: 50%  115
qpqpqp- stul ten cweli ryj,kutafonie. (wulgarnie do wulgara)
~ qpqpqp
8 miesięcy temu ocena: 44%  114
pod żadną z reklam nie ma komentarzy, zresztą gdybym zapłacił za artykuł to też bym nie chciał żeby mi jakieś zazdrosne bydlaki go zasmradzały
~ Aga
8 miesięcy temu ocena: 41%  113
Sluchalam tego z niepokojem.Pani Katarzyna jako radna,soltys nic nie osiagnela.Zadnych konkretow,dziwny dialog,wszystko takie sztuczne.Bez usmiechu,bez zadnej wizji.Z kazda konferencja zmiana otoczenia.A to ratusz,teraz Jarocin Sport ,pana z broda ciagnie do sportu to wiemy,zwlaszcza do boksu lub MMA przez to moze i wybor tego miejsca.P.Walczak no coz???Ogolnie bez polotu ,zero konkretow .Strach pomyslec co by sie stalo gdyby dotkneli steru.Jarocin poplynie razem z Lutynia.
~ DARIUSZ KYCIA
8 miesięcy temu ocena: 69%  112
Do wiele pytań -mało odpowiedzi? Kim jesteś że obrażasz? .Jakim bohaterem dla siebie i swojej rodziny jeśli ją posiadasz..Mówiąc Pan Sznupa lub pogardliwie o kogoś zawodzie.Twoja matka lub żona jest dumna z ciebie bohaterze?
~ Jarocin w długach
8 miesięcy temu ocena: 61%  111
Do masz odpowiedź: bredzisz gościu. Jaki rozwój? Jaka rozbudowa aquaparku??? Czekam kiedy CBA wyprowadzi pawlickiego za to co robi. Kolegom nabija portfele nic poza tym nie zrobił. Przywołujesz łącznik, ten idący przez Batorego???? To ten co nie mogą skończyć? Bo jakiś kretyn budował bez zgody na wpięcie się w rondo. Kto na to pozwolił? Kto na tym zarobił. Dlaczego wszystkie inwestycje robione przez twojego burmistrza mają złe dokumentacje? Dlaczego każda firma wykonawcza ucieka z placów budowy? Bo specjalnie jest wszystko kombinowane żeby mógł Drobud działać za dużo większą kasę. Wszystko robi Drobud w Jarocinie. I ten słup Siliński szczerzących nie wszędzie. Polityka pawlickiego „rozwój”ale dla swoich. Miasto zadłużyć ale ugrać jak najwiecej dla siebie. Cała prawda o milionowych długach Jarocina o spółek.
~ Złodziej krzyczy łapać złodzieja
8 miesięcy temu ocena: 27%  110
Odezwało się sumienie narodu jarocińskiego... Ten co nikogo nie obraża. Ciągle coś sugerujesz na granicy pomawiania. Weź się poczytaj.
~ Masz odpowiedż !
8 miesięcy temu ocena: 35%  109
A ty kim jesteś sloro bronisz radnego który groził przewodniczącemu Banadzyńskiemu że mu może dać w sznupe a radnemu z Zakrzewa rzeczywiście dał , za co został skazany orzez sąd na grzywne ?! Kim ty jesteś skoro bronisz radnej która z Rady Miejskiej wyleciała z hukiem a teraz chce być moim burmistrzem ? Ja wiem że stoisz za referendystami bo ci pachnie posadka ale twoja kandydatura już kiedyś została przez wyborców zlekceważona . A ja chcę tylko żeby burmistrz Pawlicki dokończył dzieła rozwoju . Rozumiesz ? Żeby dokończył łączniki , zrewitalizował park , rozbudował Aquapark i wiele innych rzeczy ważnych dla Jarociniaków i dla miasta których wy na pewno nie zrobicie ! I dlatego na niego zagłosuje .
~ DARIUSZ KYCIA
8 miesięcy temu ocena: 48%  108
DARIUSZ KYCIA KOMENTARZ PONIŻEJ
~ trzeba skontrolować
8 miesięcy temu ocena: 45%  107
jak zwykle przemadrzały Kycia, wypad do australii kangury gonić a nie tutaj sikać mądrościami, jeżeli pan Kycia taki szybki do kontroli samorządów to niech podpowie pani Kasi Szymkowiak kandydatce aby skontrolowali działania starosty Grobelnego i jego ekipy zwłaszcza PSLu i prace pani Rybackiej też z komiteu wyborczego Szymkowiakowej
~ dariu
8 miesięcy temu ocena: 58%  106
W Polsce jest około 800 funkcjonariuszy CBA.Dlatego tak ważna jest kontrola społeczna samorządów lokalnych.Zmiana statutu gminy i wew.regulacje uniemożliwiające korupcję to jedyna droga.Organy ścigania prokuratura działa opieszale i zbyt łagodnie.Co do anonimowości.Czy to tchórzostwo?Bez nazwiska?Kpiące,obrazliwe bez honoru, bez dumy .Może dla korzyści?Czy to polskie?
~ Tylko żeby przeszli testy na wariografie. Wiadomo tam muszą pracować ludzie nieskazitelni. Którzy są świętsi od papieża.
8 miesięcy temu ocena: 88%  105
Niech zatrudnią Kycię i Walczaka to będzie 802.
~ wrzesień 2018
8 miesięcy temu ocena: 67%  104
Nie wiem,czy oddam głos na Państwa, jeszcze nie wiem, ale na pewno nie oddam na żadnego kandydata Ziemi Jarocińskiej. To pewne. Nie zasługują na mój głos. Podają do wiadomości tylko to co chcą, a jeszcze to jest niewiarygodne. Pan Burmistrz też nie ma odwagi, tylko robi sobie kpiny razem z gazetą z mieszkańców bo blokują komentarze. Nie chce przeczytać prawdy o sobie. Pewnie tak. Ale cóż, tombak też się świeci i jest wystawiany na sprzedaż. I dumnie spogląda na kupujących. Tylko nie trzyma ręki w kieszeni bo to brak szacunku.
~ 34
8 miesięcy temu ocena: 50%  103
jak sie podpisze imieniem i nazwiskiem Gallu anonimie, to burmistrz nie da mu zyc, albo zwolni
~ Gall Anonim
8 miesięcy temu ocena: 50%  102
Analizując twoją wypowiedź uważam, że nikogo to nie interesuje na kogo oddasz głos. Chyba że chcesz się o tym przekonać osobiście to się podpisz imieniem i nazwiskiem.
~ maciek
8 miesięcy temu ocena: 71%  101
A w jakim celu spółka Jarocin Sport zakupiła Kasyno po Panu Polanowskim . Wyborcy chcą wiedzieć,czy ktoś z Państwa ma wiedzę?
~ Jednoręki bandyta
8 miesięcy temu ocena: 29%  100
Chodziło im o licencję na prowadzenie kasyna, aby nie trzeba było latać do Las Vegas. Szkoda kasy na samoloty.
~ A tej gwiazdy to nie znam, to się nie wypowiadam
8 miesięcy temu ocena: 37%  99
A reszta ekipy stanęła za kamerą żeby obciachu nie robić? Ci co zostali przed kamerą to ich najlepsi z najlepszych. Jeden w dyscyplinach sportowych szczególnie w machaniu witkami, drugi w przegrywaniu w wyborach będąc kandydatem na burmistrza i radnego.
~ Podpisałeś się "Błazny" czyli jest was więcej?
8 miesięcy temu ocena: 56%  98
Jebnij się w łeb, Błaznie.
~ Błazny
8 miesięcy temu ocena: 64%  97
A po co mieli stać przed kamerą? Widziałem bandę ogłupiałych emerytów na Leszczycach i myślałem że jebne. Banda błaznów z ZJ
~ No i ten sznupa. Porażka na wejściu
8 miesięcy temu ocena: 38%  96
Najpierw ten walczok wspierał Martuzalskiego burmistrza tak że przegrał w I turze z Adamem Pawlickim, nie mówiąc już o jego wyniku wyborczym, z 2% na burmistrza i przegranie w wyborach na radnego. Teraz WSPIERA P. Kasię. P Kasiu zmień otoczenie, potrzeba wokół zwycięzców a nie nieudaczników życiowych i przegranych.
~ Sznupa
8 miesięcy temu ocena: 52%  95
A półrol czego tam chce? Trenować zawodników MMA (Małomiasteczkowe Mordobicie Arbuza)?
~ "chcesz w sznupę?"
8 miesięcy temu ocena: 50%  94
Sekcje bokserską otworzy w miejsce zlikwidowanej piłkarskiej.
~ ...
8 miesięcy temu ocena: 65%  93
jak chce być wiarygodnym kandydatem na burmistrza to powinna ze swojego otoczenia pozbyć się osób pokroju pani Rybackiej.
~ Ola
8 miesięcy temu ocena: 61%  92
nie licz na to PSLowcy na to nie pozwolą wystarczy spojrzeć jaki jest parasol nad Rybacką w kontekście jej pracy dla starostwa na zlecenie. proszę zapytać Grobelnego jak to zostało załatwione albo sekretarza Bartczaka
~ Ręce opadają
8 miesięcy temu ocena: 36%  91
Zanim podejmą jakąkolwiek decyzje będą pytać mieszkańców w referendum? Tylko stołki obsadzą swoimi działaczami bez pytania kogokolwiek o zdanie.
~ Paragon półrol
8 miesięcy temu ocena: 29%  90
Półrol, Bury to jest twój kolega partyjny Jan Bury. Poczytaj sobie o nim w internecie, co to za kolo z PSLu.
~ Z czym do Ludu. Kozy paść, a nie zarządzać gminą
8 miesięcy temu ocena: 25%  89
Biedactwo to z ciebie jest. Pojęcia o podejmowaniu decyzji nie macie, to mówicie o pytaniu mieszkańców. Kupy w urzędzie nie zrobisz, bo najpierw będziesz chciał zapytać mieszkańców? A co jak każdy którego zapytacie, będzie miał inne zdanie? Zesrasz się w gacie.
~ Bury
8 miesięcy temu ocena: 77%  88
Stołki rozdaje pawlicki swoim kolegom. W Jarocin sport dyrektorem jest niejaki sawarzyńki co bez 5000pln nie wstaje z łóżka. A reszta pseudo prezesów. Legalna mafia sie zrobiła w Jarocinie.
~ Dialog ok!
8 miesięcy temu ocena: 65%  87
Biedactwo. Myślisz tylko o stołku? Referendum to trauma? Dialog Cię uwiera? Nie bój się, a będziesz wolny.
~ mieszkaniec
8 miesięcy temu ocena: 73%  86
Ciekawe ile jeszcze rzeczy kryje Pawlicki - o Grysce była cisza - a czego tutaj się dowiadujemy. A teraz Gryska jest pełnomocnikiem wyborczym Ziemi Jarocińskiej - to już totalna kpina z mieszkańców.
~ wrzesień 2018
8 miesięcy temu ocena: 75%  85
A jaka cisza jest o spółce ENERGIA , ciekawe co tam robią. Bo coś nie słychać z czego i ile tej energii wyprodukowali A może tam działacze Ziemi Jarocińskiej mają nabierać energii do działania i dlatego powstała.Bo już była zmiana prezesa i cicho. Gazeta nie pisała o tym. Temat Tabu , dlaczego ?
~ Żenada
8 miesięcy temu ocena: 38%  84
Po to Was mieszkańcy mają wybrać abyście decydowali w ich imieniu. Bo za to przy następnych wyborach będziecie rozliczeni. A jak boicie się brać odpowiedzialności za swoje decyzje to po co startujecie?
~ Czerwone Porcięta
8 miesięcy temu ocena: 69%  83
Kto powiedział, że nie chcą brać odpowiedzialności? Jak na razie to tylko jedna osoba lata po Jarocinie i tłumaczy się, że to nie ona - to urzędnicy. Prawda Panie Zamawiający?
~ Duży tatko
8 miesięcy temu ocena: 31%  82
1. To była "konferencja" Walczaka czy pani Katarzyny? 2. Po co mi burmistrz, który o wszystko chce mnie pytać? W takim wypadku sam sobie mogę zostać burmistrzem xd 3. Zrzucenie na sołectwa obowiązku inwestycyjnego jest czystym debilizmem. Jak z funduszu zrealizować budowę drogi? Te które są obecnie są wystarczające. Małe potrzeby są realizowane. 4. Kiedyś już o tym pisałem w komentarzu... Nie chcemy większego ekwiwalentu. I jak do tej pory nikt z nami tego nie konsultował a podobno o wszystko chce kandydat pytać mieszkańców...
~ Zadłużony Jarocin
8 miesięcy temu ocena: 78%  81
Drobne inwestycje gamoniu. Lepiej brać kredyty i robić po cichu zeby mieszkańcy nie wiedzieli. Wydają publiczną kasę na prawo i lewo.
~ Zdzisława
8 miesięcy temu ocena: 76%  80
Duży tarki, czyli misz masz a la Kelner. Totalny brak wiedzy o samorządzie gminnym. To dlatego ta wylotka...
~ czas jarocina
8 miesięcy temu ocena: 37%  79
Ze smutkiem ale Pawlickiego nikt raczej nie przebije i kolejne cztery lata będzie kolekcjonował bilety NBP a ludziom wciskał kit...podskoczyć mu może jedynie ktoś z jajami i to najwcześniej za 4 lata....szansa jest jedynie aby miernoty Pawlickiego czyli tzw radnych wyrugować z ratusza a na ich miejsce wprowadzić kogoś ze swoim zdaniem i kogoś komu będzie zależało na pracy dla swojego fyrtla a nie na podnoszeniu rąk na rozkaz
~ Cba
8 miesięcy temu ocena: 64%  78
Jedyne wyjście zeby pozbyć sie pawlickiego to więzienie lub kolejny wyrok. Mam nadzieje ze CBA działa już nad tym
~ King of Ługi
8 miesięcy temu ocena: 28%  77
Adam wygra w pierwszej turze z 56% poparcia.
~ Sondaże na zamówienie
8 miesięcy temu ocena: 79%  76
Tak mu spadło??? Ostatnio Ziemniaki na mieście opowiadały, że 106% i 2 komitety i listy do powiatu wystawi. W tym tempie do października spadnie mu do 4%.
~ ada
8 miesięcy temu ocena: 56%  75
Startuje ktoś z miasta czy same kmioty
~ mieszkaniec Warszawy
8 miesięcy temu ocena: 25%  74
Anno, ale przeciez Jarocin to mega wies w porownaniu do mojej Warszawy, wiec ty jestes z mega wsi..xd
~ anna
8 miesięcy temu ocena: 75%  73
No raczej wies chce rzadzic Jarocinem nie ma zadnego Jarociniaka w wyborach na Burmistrza Jarocina szkoda
~ Do odważnych świat należy
8 miesięcy temu ocena: 74%  72
Czekamy na Ciebie :) hahaha
~ Ważne pytanie !!!
8 miesięcy temu ocena: 68%  71
Mam pytanie. Uważam , że Jarocin potrzebuje kobiecej ręki i jej mądrości. By skończyć z kliką Pawlickiego. Tylko dlaczego Rybacka tam się szwęda ? W przetargach to ona mąciła !!!! To zła kobieta. Typowa chorągiewka. To strzał w kolano dla przyszłej Pani Burmistrz.
~ xxx
8 miesięcy temu ocena: 26%  70
Pawlicki was i tak pozamiata dobrze o tym wiecie
~ Cba
8 miesięcy temu ocena: 56%  69
Cna pozamiata pawlickiego jahahah
~ Czy masz plan B?
8 miesięcy temu ocena: 69%  68
O tym mieszkańcy zdecydują. A Ty co zrobisz, kiedy Pawlicki przegra wybory?
~ wsytd kasiu
8 miesięcy temu ocena: 38%  67
kaska wstydz sie w naszej wisce nie zrobiłaś nic od wyborów a pchasz sie do koryta zmieniłam o tobie zdanie
~ zal
8 miesięcy temu ocena: 33%  66
no.kasiulka ty aby o budzecie soleckim zeby za co strazaczki mialy robic imprezki i rozkradac
~ Zal
8 miesięcy temu ocena: 44%  65
Ty zebys nana beknal ubeku za pisanie na ziemie jarocinska
~ druh
8 miesięcy temu ocena: 67%  64
Zal. Typowy komentarz ziemniaka cebulaka. Obraziłeś druhów z ochotniczych straży pożarnych. Ludzi, którzy niosą pomoc innym bliźnim, ryzykując często swoje życie. Obraziłeś kobietę, która ma konkretne propozycje dla naszej gminy. Kandydata na Burmistrza Jarocina. Smutne to, ale to wszystko prawda, co o was mówią. I jak tu z Wami prowadzić dialog?
~ k
8 miesięcy temu ocena: 65%  63
Uważaj na słowa. Nie jesteś anonimowy/a w internecie. A za takie bezpodstawne oskarżenia można nieźle beknąć
~ ameby
8 miesięcy temu ocena: 24%  62
wszystkie gminy od tego odchodzą bo sie to NIE SPRAWDZIŁO , kolejny dowod na ,,amebyzm intelkjtualnych" tych ludzi
~ Skorzystaj z koła ratunkowego
8 miesięcy temu ocena: 92%  61
Udowodnisz? Podaj link. P.S. Pisze się "intelektualnych". Inteligencie.
~ wrzesień 2018
8 miesięcy temu ocena: 84%  60
Zobaczcie, co zrobił Pan Burmistrz, dlaczego nie wykazał w tabeli długów jakich narobili.
~ Weronika
8 miesięcy temu ocena: 91%  59
Czy w tabelce można dodać kolumny: liczba oferentów, nazwa oferenta, kwota dołożona do budżetu przed rozstrzygnieciem przetargu? To nic strasznego podać taką informację, prawda?
~ ja mowie tylko prawde
8 miesięcy temu ocena: 29%  58
Mamy dwie skrajne grupy!! Z jednej strony lubiacy rządzic, majacy swoje plany wobec Jarocina i kompletnie nie sluchajacego mieszkancow Obecnego burmistrza! Odwazne plany ma owszem, faktem jest, ze duzo zrealizował ciekawych inwestycji i zmienił wizualnie miasto! Sprawił, ze jest ładniejsze. Pobudował trochę dróg. Jednak jego sposob komunikacji z ludzmi jest dosc tragiczny. Nie potrafi prowadzic dialogu z ludzmi, byc moze to kwestia lat rzadzenia, bo na poczatku kampani ptrafił słuchac i rozmawiac z kazdym. Drudzy kompletnie mam wrazenie, bez swojej wizji i pomysłu i chca w druga strone, zeby ludzie mieszkancy rzadzili, ale jakies plany swoje chyba jednak powinni miec? Nie maja mam wrazenie, zadnych, jakby merytorycznie w ogole nie przygotowani do pracy. Kompletne przeciwienstwo burmistrza, zbyt otwarci na mieszkancow, ale nie moga byc tacy kompletnie niezdecydowani i czekac, az nie wiem Kowalski z Jarocina im powie co ma robic!
~ Gddkia
8 miesięcy temu ocena: 100%  57
Czyżby kilkanaście mln wydanych bez zgody włączenia sie do ruchu??? Ciekawy temat.
~ Obwodnica
8 miesięcy temu ocena: 92%  56
Lepiej po cichy kredyty brać i bez wiedzy ludzi łączniki robić. Dlaczego łącznik ten co leci przez Batorego noe łączy sie z obwodnicą??? Temat dla jarocińskiej. Niech sprawdzą czy czasami inwestycja nie ma aprobaty GDKKiA .
~ Dialog
8 miesięcy temu ocena: 88%  55
Nic takiego nie powiedzieli. Powiedzieli, że będą konsultować. Czy to źle? Pamiętasz cyrk z promenadą w Wilkowyi? Pytał ktoś mieszkańców? Pieniądze na opracowania poszły, zrobił się dym, a potem rakiem gmina zaczęła wycofywać się z tej porażki. Dialog nie jest zły.
~ Praca
8 miesięcy temu ocena: 69%  54
Widać ile pracy ci ludzie włożyli w przygotowanie do wyborów. Jako pierwsi zgłosili komitet, teraz druga konferencja i zapraszają na kolejne. A nie tak jak Pawlicki wykorzystał gości którzy przybyli do otwarcie mieszkań i przedstawił ich jako swoich zwolenników.
~ Co to ma być ?
8 miesięcy temu ocena: 48%  53
A nic nie mówili ze przyjeżdża Cyrk do Jarocin Sport
~ Błazny z leszczyc
8 miesięcy temu ocena: 88%  52
Był już na Leszczycach w piątek. Nie widziałeś. Ale same błazny były.
~ wrzesień 2018
8 miesięcy temu ocena: 75%  51
O cyrku w Jarocin Sport to gazeta pisała pięć dni temu. Wejdź na stronę piątą aktualności to tam o nim poczytasz.
~ WonDekiel
8 miesięcy temu ocena: 24%  50
Mój mąż, moja czerwona sznupa będzie najlepszym vice w histori tego miasta, a może ... wyprasuję mu koszulę i .... pójdzie na starostę !
~ Czy są pytania ???
8 miesięcy temu ocena: 34%  49
Media pytań nie miały !!! Po prostu je zatkało ;-))) SZOK !!!
~ wyborca niezależny
8 miesięcy temu ocena: 75%  48
Zaczęli od tego że w odróżnieniu do obecnego burmistrza, będą prowadzić dialog z mieszkańcami. Obecny chciał wydawać żółte papiery a mieszkańcom z Mieszkowa skarżącym się na kiepski dojazd do własnych posesji powiedział że nie tędy droga. Jeszcze nie wiem kogo wybiorę w nadchodzących wyborach ale na pewno nikogo z Ziemi Jarocińskiej (Pawlickiego) i Platformy (Martuzalskiego). Jarocin potrzebuje zmiany.
~ Olek
8 miesięcy temu ocena: 36%  47
Kompletna porażka lepiej Pani kandydat pochwal się co zrobiłaś w Wilkowyji - NIC
~ Waldek
8 miesięcy temu ocena: 28%  46
No co racja to racja się niczym ta kobieta nie interesuje
~ czy Pani Szymkowiak została zmuszona do kandydowania?
8 miesięcy temu ocena: 35%  45
pani Szymkowiak czy ktoś panią zmusił do kandydowania, bo wygląda pani na bardzo zmęczoną bez entuzjazmu, a co będzie dalej? coś się pani w ogóle chce?
~ Tak będzie
8 miesięcy temu ocena: 77%  44
Próbowaliście, próbujecie i będziecie próbować zniechęcić Panią Katarzynę do kandydowania na Burmistrza. Próbowaliście różnymi sposobami i... marne wasze nadzieje. Nie bójcie się! Pani Kasia jest dobrym człowiekiem. Nie będzie żółtych papierów. Odnajdziecie się w nowej rzeczywistości.
~ Dyr Kuterba z JOKU z wyrokiem za lepkie rączki za czasów burmistrzowania Martuzalskiego i radnego Walczaka
8 miesięcy temu ocena: 44%  43
Walczak to upublicznij ile za kadencji twojego koalicjanta Martuzalskiego, twój kolega Kardasz z Jrs zarobił przy rozbudowie ZGO? I twoja koleżanka referendystka ile materiałów elektrycznych sprzedała przy inwestycji w ZGO.
~ Karol
8 miesięcy temu ocena: 100%  42
Do 123345. Świetny pomysł. Jestem za!
~ 123345
8 miesięcy temu ocena: 100%  41
do Karol to niech opublikuja tez, kto za kadencji Martuzalskiego zarabiał, wszystkie faktury ok?
~ Dojbud
8 miesięcy temu ocena: 90%  40
Mimo wszystko maja jaja żeby walczyć z przeinwestowanymi inwestycjami pawlickiego. Napisz lepiej ze Drobud dostał o kilka mln więcej w zeszłym roku niż powinien. No ale pawlicki aneksy podpisuje i dorzuca kasę koledze
~ Zzzzggooo
8 miesięcy temu ocena: 20%  39
Jak zarobili to dobrze. Przynajmniej podatki większe poszły do gminy.
~ os. Konstytucji
8 miesięcy temu ocena: 88%  38
Ostatnio widziałem jak firma pana Kardacha dowoziła towar na budowę łącznika. Widocznie teraz też zarabia a mimo tego działa z Walczakiem i pokazuje jak duże nieprawidłowości jest w Jarocinie. Raczej oceniam Kardacha na odważnego jarocińskiego przedsiębiorcę który nie boi się bronić prawdy . Inni głowy nie wychylą bo boją się że Poawlocki zniszczy im firmy kontrolami i podatkami.
~ Karol
8 miesięcy temu ocena: 80%  37
Jak słuchasz i czytasz, to oni chcą ujawnienia WSZELKICH umów zawieranych przez gminę i spółki. Przeszkadza ci to? Chcesz wybiórczego zestawienia? Publikować wszystko. To z naszych pieniędzy robione. Brawo Oni!
~ Szkoda czasu
8 miesięcy temu ocena: 38%  36
Pórol o Boże. Same dno. Słoma z butów
~ Koniec z sitwami i układami !!!!
8 miesięcy temu ocena: 73%  35
Żadnego PSL, żadnej ZJ więcej w gminie i powiecie JAROCIN !!!!
~ Czas na zmiany
8 miesięcy temu ocena: 61%  34
No właśnie przydałby się jeszcze jakiś kandydat bezpartyjny, ktoś nowy niepowiązany w żadne układy.
~ Zero decyzyjności
8 miesięcy temu ocena: 30%  33
Jakbym reprezentował takie intelektualne i merytoryczne dno to też bym decydowanie o budżecie oddał mieszkańcom. Dziękujemy że jest w was tyle samokrytyki. Tylko po co w takim razie kandydujecie?
~ Józef
8 miesięcy temu ocena: 29%  32
Brak jakichkolwiek konkretów.
~ Joanna
8 miesięcy temu ocena: 76%  31
Hahaha. Na jarocińskiej jeszcze brak aktualizacji, a Ty juz piszesz o braku konkretów? Kelner, nie ośmieszaj się.
~ PSL i PO fachowcy od VAT u
8 miesięcy temu ocena: 39%  30
Martuzalskiego koalicjanta zaprosiliście? Mazurka, Zadrożnego, Kuterę? Wy przecież już w gminie 3 lata rządziliście i dużo bałaganu zostawiliście
~ Kardaszowe i klazowe biznesiki padają to chcą się dorwać do publicznych pieniędzy?
8 miesięcy temu ocena: 44%  29
Kluza możesz pomarzyć o jarocin sport. Zaproponujcie coś twórczego, ale nie tylko pomyje potraficie wylewać.
~ JS
8 miesięcy temu ocena: 60%  28
Jarocin sport trzeba ratować bo tam ledwo wychodzą na zero a inwestycje mln są w planach. A ch..j miasto zapłaci za kredyt.
~ Joanna
8 miesięcy temu ocena: 76%  27
Pomyje to ty wylewasz. Masz problem z Panem Klauza, to spotkaj sie z nim i wyjaśnijcie sobie Twoje insynuacje.
~ rolnik
8 miesięcy temu ocena: 26%  26
Jak zwykle kamieni kupa
~ OlgaP
8 miesięcy temu ocena: 27%  25
Pusty komunikat. Brak treści, ale trzeba pisać i promować PSL Panie Bartku prawda?
~ klient
8 miesięcy temu ocena: 38%  24
Gdzie jest bokser z Goliny ?
~ ~Mikołaj
8 miesięcy temu ocena: 33%  23
Należało by Panią Kasię umówić na wizytę u fryzjera najpierw bo niestety to co teraz widać to...
~ Radek
8 miesięcy temu ocena: 27%  22
Dramat
~ Czyny
8 miesięcy temu ocena: 38%  21
Mam nadzieję, że nie będzie wytykania błędów innych. Gdyż najważniejsze to plan na rozwój. Jarocin potrzebuje czynów i realizacji słów. Jako wyborca oceniam czyny. Dla mnie najlepszy kandydat to tak8, ktory zapewni kontynuację tego co obecnie jest. Dlatego ja osobiście wybieram Adama Pawlickiego gdyż są czyny.
~ Haha
8 miesięcy temu ocena: 79%  20
Czyny? Chyba złoczyny, albo złoczyńcy! Widać kto glosuje na pawlickiego. Same nieuki i nygusy, ktorych myslenie boli.
~ nic
8 miesięcy temu ocena: 39%  19
A co zrealizowała ze swojego programu wyborczego w Wilkowyi?
~ Andrzej
8 miesięcy temu ocena: 79%  18
Wykonywanie ustawowych zadań gminy z obligacji to rozwój? Moze ktoś sie rozwinął, ale nie gmina.
~ stara terenówka
8 miesięcy temu ocena: 32%  17
Czarna babajaga z karzełkami marzącymi o korytach prezesów
~ Rychu
8 miesięcy temu ocena: 40%  16
Byle nie słuchała klauzy,bo on krytykuje rozbudowę basenów, sam jednocześnie z nich korzysta.hipokryta.
~ Lodowisko za 34mln
8 miesięcy temu ocena: 88%  15
Jaką rozbudowę basenów. O czy ty piszesz. Basen został zlikwidowany a tam na być lodowisko za 34mln. To sie pytam jaka rozbudowa basenów????
~ Dobrze zorientowany.
8 miesięcy temu ocena: 33%  14
Musisz Kasiu wybrać, PSL czy Panowie Walczak, Kardach, Klauza. Wybór należy do Ciebie.
~ Mariola
8 miesięcy temu ocena: 76%  13
Pani Katarzyna jest osobą, która ŁĄCZY, a nie DZIELI ludzi. DZIELENIE na złych i dobrych, żółte papiery... To wiadomo... Chyba nie muszę pisać dalej...
~ Tam dużo stolików do obsadzenia
8 miesięcy temu ocena: 30%  12
Chkdzi jej o ratusz i gminne spółki
~ Gibas
8 miesięcy temu ocena: 86%  11
Zlustrujcie ekipę pawlickiego z krzywą główką na czele.
~ Mekanik
8 miesięcy temu ocena: 78%  10
Drodzy Ziemianie. Nie mierzcie wszystkich swoją miarą. Stołki, koryto, leśne dziadki... Tylko o to Wam chodzi? Żal mi Was.
~ pewnie byli u wróżki
8 miesięcy temu ocena: 35%  9
marzenie ściętej głowy, najpierw niech zlustrują swoje szeregi a później niech się dopiero pchają do państwowych posad
R E K L A M A
R E K L A M A