R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1 - JTBS
R E K L A M A

Wybierz się na Dzień Zdrowia w "Gazecie"

› Społeczeństwo ponad rok temu    9.06.2016
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 14 / 100%
A A A

Dzień Zdrowia organizuje „Gazeta Jarocińska”. Naszym partnerem jest Dr Barbara - platforma do zdrowego odżywiania się i prowadzenia zdrowego trybu życia. Akcja odbędzie się w środę, 15 czerwca w godzinach od 10.00 do 18.00 w siedzibie „Gazety Jarocińskiej” przy ul. Kasprzaka 1a w Jarocinie.

R E K L A M A

Żeby wziąć udział w naszej akcji, trzeba przyjść do redakcji z kuponem wyciętym z wtorkowego (następnego) wydania „Gazety”. Zapisy na badania przyjmowane będą do piątku, 10 czerwca (w godzinach od 9.00 do 15.00, pod numerem telefonu 62, 747-15-31. W ramach badań przeprowadzana będzie analiza struktury ciała. Wystarczy stanąć przez chwilę na wadze, na boso. Nie trzeba być na czczo, ale lepiej nie być bezpośrednio po posiłku. Na wyniku wskazana będzie nasza masa ciała, tłuszcze, masa mięśni, BMI. Wyliczony też zostanie nasz metaboliczny wiek. Dietetyk udzieli konsultacji. Następnie w nasz telefon wgrana zostanie platforma Dr Barbara. To mobilna aplikacja, a także strona internetowa, na której możemy monitorować naszą wagę, nasze odżywianie się, a także pobierać przepisy kulinarne na odpowiednie dla nas posiłki. Ma wspomagać dbanie o nasze zdrowie nie przez chwilę, ale przez długi czas. Platforma dr Barbara ma pomóc w dbaniu o swoje zdrowie, uświadamiać, jakie to jest ważne, przypominać o zdrowym odżywianiu, ruchu, badaniach, piciu wody, o wszystkich czynnikach, które wpływają na nasze zdrowie. Ta aplikacja kosztuje 55 zł. W Dniu Zdrowia osoby, które zgłoszą się na badania, zapłacą 20 zł. Dwie wylosowane osoby będą mogły skorzystać dodatkowo z bezpłatnych badań w ALAB Laboratoria w Poznaniu. Szerzej na ten temat w aktualnym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”. (red)

R E K L A M A
+ 14 głosów: 14 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A