R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Wybierz Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2017 roku - rusza głosowanie!

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    6.02.2018
Paweł Witwicki
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A

Mamy już kompletne listy kandydatów w naszych plebiscytach na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku! Do grona nominowanych (wstępną listę ogłosiliśmy w poprzednim numerze „Gazety Jarocińskiej” i na portalu jarocinska.pl) dołączyło 5 sportowców i 4 trenerów zgłoszonych przez naszych Czytelników i internautów oraz troje sportowców i jeden trener, których ubiegłoroczne osiągnięcia postanowiliśmy również docenić dodatkowymi nominacjami. W ten sposób otrzymaliśmy ostateczną listę 44 sportowców oraz 15 trenerów, którą przedstawiamy wraz z krótkimi sylwetkami nominowanych.

Dzisiaj rozpoczynamy głosowanie! Swoje głosy będzie można oddawać aż do 28 lutego do godz. 12.00. Najpopularniejszego Sportowca 2017 roku wybierać będzie można w dwóch etapach. Po 16 lutego pozostanie jedynie 10 w sportowców, którzy do tego momentu otrzymają największą liczbę głosów. Natomiast na wszystkich nominowanych trenerów będzie można oddawać swoje głosy do końca trwania plebiscytu.

R E K L A M A

Uwaga! Warto śledzić informacje o plebiscycie, które pojawiać się będą na portalu jarocinska.pl oraz w kolejnych numerach „Gazety”, bowiem dla głosujących zorganizowane zostaną specjalne niespodzianki (bonusowe godziny oraz kupony).

LISTA KANDYDATÓW DO TYTUŁU NAJPOULARNIEJSZEGO SPORTOWCA 2017 ROKU:

Patrycja Adamkiewicz – AZS AWF Warszawa – taekwondo

sms o treści gj.sport.1 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Wychowanka Białych Tygrysów Jarocin była najlepszą zawodniczką w rankingu Polskiego Związku Taekwondo do lat 21 w roku 2017. Należała do drużyny, która wywalczyła dla Polski srebrny medal Letniej Uniwersjady na Tajwanie. Ponadto wywalczyła brązowy medal w zawodach Światowego Grand Prix w Londynie (tylko dwoje Polaków stawało na podium tej imprezy w 2017 r.). Zajęła również 9. miejsce w Mistrzostwach Świata w Korei Płd (najlepsze z reprezentantek Polski) oraz w finale Światowego Grand Prix w Wybrzeżu Kości Słoniowej. Młodzieżowa Mistrzyni Europy do lat 21 w Bułgarii. Mistrzyni Polski seniorek w kategorii 57 kg. Członkini Team 100. 

Albert Adamski, Mateusz Radłowski – MKS Jarocin – siatkówka

sms o treści gj.sport.2 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Duet, który wywalczył wicemistrzostwo Wielkopolski Juniorów w siatkówce plażowej. Zajęli również 7/8 miejsce w półfinale Mistrzostw Polski Juniorów w Kołobrzegu. Wychowankowie MKS-u Jarocin obecnie występują już w trzecioligowym zespole Kaniasiatka Gostyń, który jest liderem rozgrywek.

Dawid Aleksandrowicz – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka

sms o treści gj.sport.3 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików w Białej Podlaskiej w chodzie na 5000 m. W tej samej konkurencji został również mistrzem Wielkopolski w Poznaniu oraz złotym medalistą Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w Goleniowie.

Andrzej Borkiewicz – podnoszenie ciężarów

sms o treści gj.sport.4 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Złoty medalista Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich Weteranów w podnoszeniu ciężarów w Nowej Zelandii, brązowy medalista Mistrzostw Europy i Ogólnoświatowego Turnieju Podnoszenia Ciężarów Weteranów w Szwecji, mistrz Polski i rekordzista Polski weteranów w kategorii 69 kg w VIII grupie wiekowej.

Maria Gęstwa – Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.sport.5 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Drzonkowie w walce sportowej (w dwuboju technicznym zajęła 9. miejsce), dwukrotnie stawała na podium zawodów z cyklu Puchar Polski (2. miejsce w Wielkopolska Cup w Kórniku i 3. miejsce w Bydgoszcz Cup).

Aleksandra Grygiel – Ippon Jarocin – judo

sms o treści gj.sport.6 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Dwukrotnie zajęła 3. miejsce w zawodach Pucharu Polski w judo, wywalczyła 7. miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek, zawodniczka kadry Polski.

Andrzej Grygiel – tenis stołowy

sms o treści gj.sport.7 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski w tenisie stołowym osób niepełnosprawnych, wywalczył także dwa medale (srebrny i brązowy) w I Ogólnopolskim Turnieju Grand Prix osób niepełnosprawnych w Gdańsku.

Patryk Hetmańczyk – Ippon Jarocin – judo

sms o treści gj.sport.8 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Piąty zawodnik Młodzieżowych Mistrzostw Polski w judo.

Julia Idzikowska – UKS Piątka Jarocin – lekkoatletyka

sms o treści gj.sport.9 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Brązowa medalistka XXIII Finału Ogólnopolskiego „Czwartków lekkoatletycznych” w biegu na 300 m (rocz. 2006) – czas 46,42 s.

Roksana Jędraszak – Juvenia Puszczykowo/MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka

sms o treści gj.sport.10 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Złota medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w skoku w dal i brązowa medalistka tychże mistrzostw w biegu sztafetowym 4x100 m, liderka tabel krajowych w skoku w dal w kategorii U-16, powołana do zaplecza kadry narodowej.

Emil Jędraszak – Akademia Piłkarska Reissa – piłka nożna

sms o treści gj.sport.11 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Wyróżniający zawodnik drużyny trampkarzy, jako jedyny zawodnik z klubów południowej Wielkopolski stał się podstawowym zawodnikiem kadry Wielkopolski, rywalizującej w eliminacjach do Mistrzostw Polski U-14. Emil jest także świetnym lekkoatletą, jako reprezentant SP w Mieszkowie wygrał finał ogólnopolski „Czwartków lekkoatletycznych” i Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny w Łowiczu skoku w dal.

Milena Jędrzejak – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo

sms o treści gj.sport.12 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Złota medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w kolarstwie przełajowym, wywalczyła także srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików MTB, brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w wyścigu sztafet MTB oraz trzy medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików na torze (złote medale w wyścigu ze startu zatrzymanego i w wyścigu punktowym oraz srebrny medal w wyścigu indywidualnym na 1000 m).

Zuzanna Kaczmarek – Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.sport.13 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w taekwondo w Puławach, piąta zawodniczka Mistrzostw Polski Seniorów, reprezentantka Polski w trzech turniejach Pucharu Świata (w Warszawie, słoweńskim Mariborze i holenderskim Eindhoven), zwyciężczyni kilku turniejów o Puchar Polski, członkini kadry narodowej juniorów.

Filip Kniat – MKS Jarocin – siatkówka

sms o treści gj.sport.14 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Wyróżniający się zawodnik drużyny kadetów MKS-u Jarocin, z reprezentacją Wielkopolski wziął udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich, gdzie wywalczył 7. miejsce w Polsce. Wraz z kolegami z Zespołu Szkół nr 5 w Jarocinie wywalczył srebrny medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Alicja Kowańdy – Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.sport.15 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Puławach, trzykrotnie reprezentowała Polskę w turniejach Pucharu Świata (w Warszawie, słoweńskim Mariborze i holenderskim Eindhoven), wygrała dwa turnieje Pucharu Polski (w Olsztynie i Olecku), członkini kadry narodowej juniorów.

Szymon Krawczyk – Vosters Uniwheels – kolarstwo

sms o treści gj.sport.16 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Reprezentant Polski na Torowe Mistrzostwa Europy w Berlinie, gdzie w wyścigu drużynowym wraz z kolegami pobił rekord Polski, brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-23 w drużynie, mistrz Polski elity w wyścigu eliminacyjnym, wicemistrz Polski w wyścigu punktowym, brązowy medalista Mistrzostw Polski w Omnium i wyścigu na 4 km. Członek Team 100. 

Dawid Kuderczak – KLTC Konin – kolarstwo

sms o treści gj.sport.17 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Zwycięzca Pucharu Polski juniorów młodszych w wyścigu torowym na 2 km, mistrz Polski LZS-ów w wyścigu punktowym, srebrny medalista finału Pucharu Polski w jeździe indywidualnej na czas, zwycięzca Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Po Ziemi Konińskiej.

Przemysław Kuświk – Pogoń Mostostal Puławy – kolarstwo

sms o treści gj.sport.18 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

W pierwszym sezonie w kategorii młodzieżowca U-23 wywalczył w Torowych Mistrzostwach Polski dwa medale drużynowe – złoto w jeździe drużynowej na dochodzenie 4 km w kategorii młodzieżowców U-23 i brązowy w jeździe drużynowej na dochodzenie 4 km w kategorii elity.

Paweł Lewandowski – podnoszenie ciężarów

sms o treści gj.sport.19 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Mistrz Polski Weteranów, który w I grupie wiekowej poprawił wszystkie rekordy Polski.

Aleksandra Łukomska – UKS Komorzanka Komorze – warcaby

sms o treści gj.sport.20 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

W minionym roku dziewięcioletnia warcabistka zdobyła sześć medali (2 złote i 4 brązowe) w Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 10 w warcabach 64 i 100-polowych. Dzięki tym wynikom dostała się do kadry Polski i reprezentowała nasz kraj w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata (w Dąbkach) i Młodzieżowych Mistrzostwach Europy na Białorusi.

Matylda Marcinkowska – UKS Taekwondo Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.sport.21 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Kadetka, która w minionym roku została podwójną wicemistrzynią Polski (w walce sportowej i dwuboju technicznym). Zajęła 3 miejsce w Pucharze Świata w Warszawie i w drugim półroczu została powołana w skład kadry narodowej. Zwyciężała w pięciu turniejach Pucharu Polski.

Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo

sms o treści gj.sport.22 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Czwarty zawodnik Mistrzostw Polski elity w kolarstwie przełajowym, zwycięzca klasyfikacji generalnej Przełajowego Pucharu Polski PZKol. (w tym zwycięzca czterech wyścigów).

Julia Musiołowska – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka

sms o treści gj.sport.23 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w chodzie na 3000 m, również brązowe medale wywalczyła w tej konkurencji w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Mistrzostwach Wielkopolski.

Karol Oczkowski – LZS Cielcza – piłka nożna

sms o treści gj.sport.24 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Najlepszy strzelec półmetku rozgrywek w piłkarskiej A-klasie (16 goli), a jednocześnie gracz, który ma na swym koncie najwięcej asyst w drużynie z Cielczy. Jeden z najstarszych i najbardziej doświadczonych. Na treningach daje przykład młodszym zawodnikom i dba o dobrą atmosferę w szatni.

Maciej Paterski – CCC Sprandi Polkowice – kolarstwo

sms o treści gj.sport.25 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Zwycięzca trzech wyścigów – Małopolski Wyścig Górski, wyścig Szlakiem Walk Majora Hubala i Puchar Uzdrowisk Karpackich – ale przede wszystkim aktywny uczestnik Giro d’Italia, Tour de Pologne i Kolarskich Mistrzostw Świata w Norwegii.

Tomasz Pawłowski – Atlas Fight Club – sztuki walki

sms o treści gj.sport.26 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Sportowiec o gigantycznej wytrzymałości, w 2017 roku przebiegł 7 maratonów i 11 ultramaratonów, m.in.: Marriot Everest Run (24-godzinny bieg po schodach), Mistrzostwa Polski w biegu 24 h, Bieg Rzeźnika 80 i 145, Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich K-B-L 110 km, Maraton Karkonoski, Bieg 7 dolin 100 km. Jego rekordy to: 21 km – 1:20 h, 42 km – 2:51 h, 100 km – 9:24 h, 24 h – 188 km.

Norbert Pecyna – Dart Jarocin – dart

sms o treści gj.sport.27 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Zwycięzca Jarocińskiej Ligi Darta, triumfator Turnieju Masters Jarocińskiej Ligi Darta, reprezentant JLD w Mistrzostwach Polski i Pucharach Polski. 

Katarzyna Półrolniczak – Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.sport.28 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Puławach, medalistka kilku zawodów Pucharu Polski, startowała w Pucharze Świata w Warszawie.

Szymon Raszewski – Ippon Jarocin – judo

sms o treści gj.sport.29 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Piaty zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów w judo, członek kadry Polski.

Marek Rutowski – tenis stołowy

sms o treści gj.sport.30 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trzykrotny medalista Mistrzostw Polskie Niesłyszących w tenisie stołowym (dwa srebrne medale i jeden brązowy), reprezentant Polski w grze podwójnej na Olimpiadzie Głuchych w Turcji.

Piotr Skokowski – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna

sms o treści gj.sport.31 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Podstawowy obrońca Jaroty, jego precyzyjne dośrodkowania i strzały lewą nogą, zwłaszcza ze stałych fragmentów, siały popłoch w drużynach rywali Jaroty. Poprowadził jarociński zespół do 4. miejsca w poprzednim sezonie III ligi i wywalczenia Okręgowego Pucharu Polski, a w obecnym zdobył już 8 goli.

Martyna Stasik – Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.sport.32 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Dziewiąta zawodniczka Mistrzostw Europy Juniorów na Cyprze, mistrzyni Polski Juniorów, startowała w trzech turniejach Pucharu Świata (w Warszawie - 3. miejsce, słoweńskim Mariborze i holenderskim Eindhoven), zwyciężczyni kilku turniejów Pucharu Polski, członkini kadry narodowej.

Aleksandra Styś – Juvenia Puszczykowo/MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka

sms o treści gj.sport.33 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Reprezentantka Polski w biegu na 2000 m z przeszkodami w 14. Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy na Węgrzech, brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 1500 m, powołana do zaplecza kadry narodowej.

Mateusz Topór – sztuki walki

sms o treści gj.sport.34 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Złoty medalista Pucharu Polski w No Gi Jiu Jitsu, srebrny medalista Octopus Cup w Łodzi, zdobywca brązowych medali w Mistrzostwach Polski w No Gi Jiu Jitsu i Pucharze Polski w brazylijskim Jiu Jitsu.

Marcin Urbaniak – WKS Witaszyce – piłka nożna

sms o treści gj.sport.35 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Zaliczył najwięcej minut na boisku w bardzo udanym dla WKS-u Witaszyce sezonie, w którym klub ten walczył o awans do klasy okręgowej. Strzela gole i asystuje przy trafieniach innych graczy. Bardzo ważny zawodnik w zespole z Witaszyc.

Natalia Wosiek – Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.sport.36 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Złota medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w walce sportowej (4. miejsce w dwuboju technicznym), uczestniczka dwóch turniejów Pucharu Świata (Warszawa i słoweński Maribor), zwyciężczyni dwóch turniejów Pucharu Polski, członkini kadry narodowej.

Agnieszka Wypychowska – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka

sms o treści gj.sport.37 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski LZS w chodzie na 5000 m, piąta zawodniczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Stanisław Zaniewski – Atlas Fight Club – sztuki walki

sms o treści gj.sport.38 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Finalista prestiżowego turnieju King of Kings World Grand Prix w K-1, mistrz Białorusi w tajskim boksie, zawodowy mistrz krajów bałtyckich w K-1, lider polskiego rankingu zawodowego K-1 w kategorii 85 kg.

Anna Zbawiona – Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.sport.39 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Puławach, piąta zawodniczka Mistrzostw Polski Seniorów, reprezentantka Polski w trzech turniejach Pucharu Świata (w Warszawie, słoweńskim Mariborze i holenderskim Eindhoven), członkini kadry narodowej młodzieżowców.

Amadeusz Zdrojewski – Juvenia Puszczykowo – lekkoatletyka

sms o treści gj.sport.40 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów w biegu sztafetowym 4 x 100 m, w tychże mistrzostwach zajął także 6. miejsce w biegu na 400 m.

Piotr Ziętek – Grom Golina – piłka nożna

sms o treści gj.sport.41 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Kapitan Gromu, zawodnik z największą liczbą rozegranych spotkań w ubiegłym roku, filar defensywy zespołu z Goliny.

Maciej Żarczyński – Sparta Jarocin / Arka Gdynia – rugby

sms o treści gj.sport.42 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Reprezentant Polski w kategorii U-20 w rugby, po wypożyczeniu do Arki Gdynia dość szybko wywalczył sobie pewne miejsce w drużynie seniorów tego klubu.

Agnieszka Becela - Siatkarz Jarocin - siatkówka

sms o treści gj.sport.43 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Kapitan zespołu kadetek, który w minionym sezonie zajął 6 miejsce w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. W tym sezonie jest kapitanem drużyny juniorek. 

Martyna Kujawa - Siatkarz Jarocin - siatkówka

sms o treści gj.sport.44 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Kapitan zespołu młodziczek, który w minionym sezonie zajął 6 miejsce w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. W tym sezonie jest kapitanem drużyny kadetek. 

 

LISTA KANDYDATÓW DO TYTUŁU TRENERA 2017 ROKU:

Dawid Bierła – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka

sms o treści gj.trener.1 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener medalistek Mistrzostw Polski Julii Musiołowskiej i Agnieszki Wypychowskiej. Wychowawca wielu lekkoatletów UKS-u Przełaj Żerków.

Andrzej Gorzelańczyk – SP Mieszków i SP Roszków – lekkoatletyka

sms o treści gj.trener.2 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Opiekun Emila Jędraszaka, złotego medalisty „Czwartków lekkoatletycznych”. W przeszłości wychowawca także kilku innych medalistów tych najważniejszych zawodów lekkoatletycznych dla uczniów szkół podstawowych.

Mateusz Gościniak – Juvenia Puszczykowo/MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka

sms o treści gj.trener.3 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener pięciu medalistów lekkoatletycznych Mistrzostw Polski. Dotychczas pracował w klubie Juvenia Puszczykowo, od nowego roku w MKS Jedynka Jarocin. Trener zaplecza kadry narodowej.

Paweł Janas – WKS Witaszyce – piłka nożna

sms o treści gj.trener.4 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener WKS-u Witaszyce, który do końca sezonu 2016/2017 walczył o awans do klasy okręgowej. Nie udało się go wywalczyć, ale WKS pozostaje czołową drużyną piłkarskiej A-klasy.

Jacek Kolecki – Akademia Piłkarska Reissa – piłka nożna

sms o treści gj.trener.5 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

W minionym roku uzyskał uprawnienia trenera UEFA A, pracuje z zespołem młodzików starszych (rocz. 2005), z którym wywalczył awans do I ligi okręgu poznańskiego, co daje zespołowi możliwości rywalizacji z najlepszymi klubami w Wielkopolsce, m.in. Wartą czy Lechem.

Aleksander Matuszewski – LZS Cielcza – piłka nożna

sms o treści gj.trener.6 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener LZS-u Cielcza, który po rundzie jesiennej zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach kaliskiej A-klasy piłkarskiej i jest blisko wywalczenia awansu.

Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo

sms o treści gj.trener.7 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener Mileny Jędrzejak, mistrzyni Polski w kolarstwie przełajowym, zawodniczki odnąszącej sukcesy także na torze i w zawodach MTB.

Janusz Niedźwiedź - JKS Jarota Jarocin – piłka nożna

sms o treści gj.trener.8 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener, z którym Jarota Jarocin wywalczyła w ubiegłym sezonie 4. miejsce w rozgrywkach III ligi i wywalczyła Okręgowy Puchar Polski.

Jacek Tomczak – Ippon Jarocin – judo

sms o treści gj.trener.9 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Legendarny trener, założyciel klubu Ippon Jarocin. Wychowawca wielu medalistów mistrzostw Polski.

Sebastian Waszkiewicz – Grom Golina – piłka nożna

sms o treści gj.trener.10 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Od wielu sezonów trener Gromu Golina, który mimo iż przed każdą rundą wprowadza do drużyny zdolnych wychowanków, potrafi ciągle utrzymywać zespół w czołówce kaliskiej A-klasy.

Piotr Wesołek – UKS Taekwondo Jarocin – taekwondo

sms o treści gj.trener.11 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Od wielu lat trener taekwondo w Jarocinie (i nie tylko), wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Polski i zawodów międzynarodowych.

Zdzisław Witczak – PUKS Antonio Jarocin – piłka nożna

sms o treści gj.trener.12 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Założyciel klubu PUKS Antonio Jarocin, w minionym roku drużyny młodzików i orlików zajęły czołowe miejsca w ligach okręgu kaliskiego, a jedna z drużyn dotarła do finału wojewódzkiego turnieju „O Puchar Tymbarku”. Prowadzone przez niego zespoły mają na koncie także sporo sukcesów w turniejach halowych.

Bartosz Włodarek – Sparta Jarocin – rugby

sms o treści gj.trener.13 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Wychowawca wielu utalentowanych zawodników, w 2017 roku trzech jego podopiecznych brało udział w konsultacjach młodzieżowej kadry narodowej U-20.

Roman Wyduba – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka

sms o treści gj.trener.14 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

Trener medalisty mistrzostw Polski Dawida Aleksandrowicza, od wielu lat wychowawca licznej grupy lekkoatletycznych talentów w UKS-ie Przełaj Żerków.

Jakub Chlebowski – Siatkarz Jarocin – siatkówka

sms o treści gj.trener.15 pod numer 7148 (koszt smsa 1,23 zł)

W minionym sezonie prowadził w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej zespoły młodziczek i kadetek. Oba zajęły w nich 6. miejsce. W tym sezonie trenuje kadetki i juniorki.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A