ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AB1 Mądrakiewicz mpremium 12-18.11.2019
R E K L A M A

Wspomóżmy panią Hanię w walce z rakiem. Zbiórka jutro na "Powitaniu Wakacji"

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    21.06.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 18 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Pani Hania choruje na złośliwego raka, najgorszego jaki może się zdarzyć. Jest chemia, która da jej szanse na życie, ale niestety jest ona w tym przypadku nierefundowana. Do 1 lipca potrzebne jest 20 tysięcy złotych, a we wrześniu kolejne 40 tys. zł.

 

 

Pani Hania pomagała dzieciom, uczyła ich życia w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie. Przyszedł czas, abyśmy to my pomogli jej w tej walce... Jutro od 14.00 na rynku w Jarocinie wolontariusze będą zbierać pieniadze potrzebne na leczenie podczas "Powitania Wakacji". - Bądźmy tam razem! Dziś Ona, jutro być może Ty! - apelują organizatorzy sobotniej kwesty. W rekordowym tempie udało się ludziom dobrej woli, którzy wspierali już wiele akcji charytatywnych, udało się uzyskać zgodę na przeprowadzenie zbiórki do puszek. 

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT "POWITANIA LATA" W SOBOTĘ 22 CZERWCA NA JAROCIŃSKIM RYNKU ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

Hannę Szymankiewicz można wesprzeć również dokonując wpłaty w internecie. Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem portalu pomagam.pl. Jeśli chcesz pomóc KLIKNIJ TUTAJ.

 

+ 18 głosów: 18 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Re
4 miesiące temu 1
Gdzie mogę wpłacić pieniądze?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A