R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Wskoczył do stawu w jarocińskim parku po kapelusz. Wyciągnął to…

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    23.07.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 4 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Tegoroczny festiwal pozostanie w pamięci wielu gości imprezy, jako ten spod znaku Projektu Niemen.

R E K L A M A

 

I nie chodzi tylko o finałowy koncert w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego [ZOBACZ TUTAJ], który wywołał mnóstwo emocji i wspomnień.

 

W ramach przedsięwzięcia, jeszcze przed festiwalem, na parkowy staw wypuszczono kapelusze, które zamiast piórka, miały logo tegorocznej imprezy [ZOBACZ TUTAJ].

 

Pomysł chwycił, ale też kusił… Ochrona musiała parę razy interweniować, kiedy uczestnicy imprezy skakali do wody i wyjmowali gadżety.

 

Nie inaczej było w niedzielę. Dwóch odważnych wskoczyło do wody i wyjęło kapelusz, który został podarowany jednej z festiwalowiczek.

- O! Mam coś. Coś metalowego czuję - krzyknął nagle jeden z mężczyzn, a jego ręce zniknęły pod wodą.

 

Po chwili wszystko było jasne [ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ]

 

 

 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ Kapelusz
  ponad rok temu ocena: 100%  4
  Niesamowite wydarzenie. Warto o tym pisać. Brawo dla gazety.
  ~ zuza i ja
  ponad rok temu ocena: 67%  3
  a kaźmierczak nie wskoczył do tego szamba, mógł chwycić się za rece z pawlickim dać nura do tego syfu, co za szkaradne pomysły tego kaźmierczaka. Niemen gdzieś tam płacze jak to widzi
  ~ Szlamówa
  ponad rok temu ocena: 91%  2
  Nie odpadły mu ręce i nogi w tym szambie... brrrrr. Do tej szlamówy to strach by było wejść a co dopiero zanurkować. Przecież to ściek brudu chemicznego a nie czysty staw! Brrrr... Brrrr... Brrrr! Tfu. Ale syfilis.
  ~ Szacun
  ponad rok temu ocena: 67%  1
  Ta woda jest tak okropnie brudna, ludzie tam rzucali piwska, niedopałki papierosów, sikali ta woda ma aż ciemno zielony kolor. Żeby tam wskoczyć to szacun mocno
  R E K L A M A
  R E K L A M A