ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGAZETA online 03 G1
R E K L A M AEwa Kasprzak A1 04 2020
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wodociągi będą miały nowe biuro obsługi w Jarocinie. ZOBACZ, gdzie

2 miesiące temu    1.02.2020
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

Siedziba jarocińskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji znajduje się przy oczyszczalni ścieków w Cielczy. Taka lokalizacja powoduje, że załatwienie spraw w wodociągach jest dla wielu osób uciążliwe. To ma się niebawem zmienić.

 

R E K L A M ASchronisko 1% 04_2020Już wkrótce klienci Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie, będą mogli załatwić wiele spraw w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Kościuszki 15B w Jarocinie. W tym samym budynku znajduje się Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].
 

 

 

- Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, by ułatwić im kontakt z naszym przedsiębiorstwem, oszczędzając cenny czas na dojazd do siedziby spółki. Teraz będą mogli wiele spraw załatwić w centrum Jarocina, blisko urzędu - podkreśla Remigiusz Nowojewski, prezes PWiK-u.
 

 

 

[przyszpitalne laboratorium w nowym miejscu - szczegóły TUTAJ]

 

 

W nowym biurze klienci uzyskają podstawowe informacje na temat działalności spółki wodociągowo-kanalizacyjnej. Będą także mogli więcej dowiedzieć się o obowiązującej taryfie, regulaminie dostarczania wody i odprowadzania ścieków oraz usługach związanych z odprowadzaniem wód opadowych i roztopowych itp.
 

 

Będzie można również składać tam pisma adresowane do PWiK-u oraz odbierać faktury VAT wystawione w siedzibie spółki i podpisaną umowę.
 

 

[powiatowa weterynaria się przeprowadza - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Na miejscu będą wydawane i przyjmowane wnioski (wraz z załącznikami) o zawarcie umów na usługi świadczone przez PWiK:
 

- dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków

- odprowadzenie wód opadowych i roztopowych

- montaż podlicznika

- dokonywanie rozliczeń z uwzględnieniem wodomierza dodatkowego do pomiaru wody bezpowrotnie zużytej

- wydanie warunków technicznych
 

 

Biuro podawcze jarocińskich wodociągów zostanie uruchomione w budynku przy ul. T Kościuszki w poniedziałek - 3 lutego.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A