ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

Wjechała w chevroleta. Służby w akcji

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    11.08.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fanpage OSP Witaszyce

Policja, straż pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego interweniowały na drodze krajowej 11 w Witaszycach.

 

 

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut osobowych. Pojazdami jechały cztery osoby. Kiedy ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia wszyscy podróżujący znajdowali się poza samochodami.

R E K L A M AGadziński śródtekstowy 06-13.12.2019

 

Załoga karetki pogotowia udzieliła im doraźnej pomocy medycznej. Nie była konieczna hospitalizacja.

 

 

- Kierująca audi nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego auta i uderzyła w tył chevroleta. Nikt nie doznał obrażeń, sprawczyni została ukarana mandatem – mówi oficer dyżurny KPP w Jarocinie.
 

 

Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej 2 JRG Jarocin i OSP Witaszyce.Czytaj również:Tam życie traci najwięcej ludzi. Policja apeluje o zachowanie ostrożności.
 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

 


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A