ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin_nagrody
R E K L A M A

Wiemy już kto został Superbabką 2017 roku! [ZDJĘCIA, WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    8.03.2017
Jakub Nowak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Jakub Nowak

Jarocin. 8 marca o godz. 16.30 w siedzibie naszej redakcji odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu na Superbabkę.

R E K L A M A

Przypomnijmy: przez kilkanaście dni mogliście głosować na Superbabkę. Wysyłaliście sms-y, przysyłaliście kupony. [KLIKNIJ I ZOBACZ WSZYTSKIE KANDYDATKI]

Znamy już oficjalne wyniki tegorocznego konkursu.

Trzecie miejsce zajęła położna Jolanta Bartmańska. "Fachowa, konkretna, miła i bardzo życzliwa osoba. Zawsze chętna do pomocy" - tak brzmiało uzasadnienie zgłoszenia, które do nas wpłynęło.

Drugie miejsce przyznano nauczycielce Monice Podlewskiej. "Uśmiechnięta, zadowolona, bardzo pozytywna osoba. Ma bardzo dobry kontakt z uczniami" - tak ktoś uzasadnił jej zgłoszenie.

Pierwsze miejsce i tym samym statuetka Superbabki 2017 powędrowały do sołtys Wilkowyi Katarzyny Szymkowiak. "Działaczka społeczna, zawsze uśmiechnięta, miła i pomocna" - tak brzmiało uzasadnienie jej zgłoszenia, które do nas wpłynęło. Warto zaznaczyć, że to nie jedyna wygrana pani Katarzyny w ostatnim czasie. W niedzielę wygrała wybory do rady miejskiej.

Nasza Superbabka 2017 nie ukrywała radości. Jak nam ponadto zdradziła, szczęście jest podwójne, ponieważ niedawno została także babcią!

ZOBACZ WIDEO:

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    R E K L A M A
    R E K L A M A