ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 fundacja w dobrą stronę

Wiemy jaka będzie pogoda na Jarocin Festiwal 2019

› Aktualności 4 miesiące temu    11.07.2019
Kuba Piotrowicz
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Szymon Biskup

Jarocin Festiwal 2019. Pogoda na Jarocin Festiwal 2019. Zobacz jaka będzie pogoda na Jarocin Festiwal 2019.

 

 

W zeszłym roku w pierwszym dniu Jarocin Festiwal wszystkich uczestników zaskoczyła duża ulewa, a pod sceną podczas pierwszych występów stało zaledwie kilkadziesiąt osób

 

 

Wiemy już jaka będzie pogoda na tegoroczny Jarocin Festiwal. Zobacz jak się ubrać i co ze sobą wziąć na teren festiwalu, kiedy będzie grał twój ulubiony zespół.


 

W sobotę 13 lipca, kiedy zagrają między innymi Sidney Polak, Marek Piekarczyk, Piotr Cugowski, Ukeje, Renata Przemyk czy zespół Cree z Sebastianem Riedlem, w prognozach przewidywane są słabe opady deszczu od godziny 17:00 do 20:00. Temperatura będzie się wahać od 19 do 22 stopni Celsjusza.

 

ZOBACZ TEŻ - Bilet na Jarocin Festiwal 2019 gratis do piwa? Nie tylko... [TUTAJ]

 

W niedzielę 14 lipca podczas koncertów telewizyjnych nie powinniśmy się spodziewać deszczu. Temperatura będzie się wahać od 19 do 23 stopni. Spadnie dopiero kiedy na scenie pojawi się zespół The True Colors Brand wraz z DJ’em. Na termometrach będzie wtedy około 15 stopni Celsjusza.


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xddd
4 miesiące temu 1
to ci z nosza xd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A