ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AApteka_stylowa_A1

Wielki test o policji [WIDEO]

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    12.06.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Odsłonięcie obelisku przed jarocińską komendąOdsłonięcie obelisku przed jarocińską komendą fot. Elżbieta Rzepczyk/Archiwum

Interesujesz się policją? Chcesz wiedzieć jak zmieniała się w ciągu stu lat? Oglądaj „Wielki test o policji”. Program zostanie wyemitowany dzisiaj (12 czerwca) o godz. 21:00 w programie 1 Telewizji Polskiej.
 

Rok 2019 jest rokiem jubileuszowym dla policji, mija bowiem 100 lat od powstania Policji Państwowej, której tradycje kontynuujemy - czytamy w komunikacje policji.

 

W telewizyjnym studiu swoją wiedzę o stróżach prawa zaprezentują dwuosobowe zespoły złożone z popularnych aktorów, sportowców i dziennikarzy. Widowisko poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

 

 

W Jarocinie rocznicę powstania policji uczczono pod koniec kwietnia. Obelisk ku czci policjantów zamordowanych w czasie II wojny światowej odsłonięto przed Komendą Powiatową Policji w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A