R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Większość swojego życia poświęcają innym

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    19.05.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A

Awanse, odznaczenia, gratulacje, uściski dłoni od przełożonych - tak wglądała akademia z okazji Dni Strażaka.

Jarocińscy strażacy świętowali na dziedzińcu komendy.

- Jak corocznie w maju obchodzimy tradycyjną strażacką uroczystość, ale ten czas skłania nas również do rozważań i refleksji na temat trudów i niebezpieczeństw, jak również dumy i satysfakcji z naszej służby - mówił st. bryg. Kazimierz Cieślak, komendant Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

Strażacy wiele ciepłych słów usłyszeli od zaproszonych gości. Tradycyjnie z życzeniami przybyli przedstawiciele pozostałych służb mundurowych: wojska i policji oraz samorządowcy. - Chciałbym wam podziękować za codzienną służbę, za to, że jesteście bardzo szybko na miejscach zdarzeń, za wasz profesjonalizm. Pamiętajcie, że większość swojego życia poświęcacie innym i za to wam bardzo dziękuje - mówił mł. insp. Andrzej Boruta, zastępca komendanta jarocińskiej policji.

Lista odznaczonych i awansowanych w najbliższym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A