R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wieje wiatr i… produkuje energię. Energetyczne WIDEO

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    19.03.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A
Elektrownia wiatrowa przy drodze z Siedlemina do PotarzycyElektrownia wiatrowa przy drodze z Siedlemina do Potarzycy fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Powiat jarociński. Ziemia Jarocińska. Energia w Jarocinie. Wiatrownie Jarocin

Weekend mija pod znakiem wietrznej pogodą. O niszczycielskiej sile podmuchów przekonaliśmy się dzisiejszej nocy. Wiatr zrywał dachy, łamał drzewa [ZOBACZ TUTAJ]… ale produkował też energię.

R E K L A M A

Jak? Wystarczy popatrzeć na siłownie wiatrowe na naszym terenie… Kręcą się aż miło. Przyjrzeliśmy się zjawisku.

ZOBACZCIE ENERGETYCZNE WIDEO

R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ fizyka nieuki
ponad rok temu ocena: 89%  1
Wieje, wiatraki kręcą i ... produkują infradzwieki, które są szkodliwe dla zdrowia, zwłaszcza te o sile 100dB których człowiek nie słyszy ale które są wstrząsające dla człowieka.
R E K L A M A
R E K L A M A