R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wezwali burmistrza na targowisko. Zobacz film!

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    22.10.2014
Sebastian Matyszczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak

Stanisław Martuzalski przyjechał do handlujących na targu i...

Sprzedawcy poprosili burmistrza Jarocina Stanisława Martuzalskiego o przybycie na teren targowiska, by przedstawić mu swoje racje dotyczące parkingu dla samochodów. Kilka lat temu był takowy, ale obecnie na jego miejscu stoją stragany z odzieżą.

- Na targowisko w Jarocinie nie ma wjazdu, nie ma z niego wyjazdu. Ja wstaję o czwartej, muszę tu przyjechać i się rozpakować, a później wyjechać samochodem, bo inaczej się nie da - mówi kobieta, która regularnie handluje na targowisku.

Sprzedawcy mówią, że próbowali rozmawiać z szefem targowiska Jerzym Plutą, ale nie udało im się dojść do porozumienia, więc zawiadomili burmistrza. - Prezes nie robi z tym nic. On nie potrafi zorganizować odśnieżarki, żeby odśnieżyć targowisko - słyszymy z krzyczącego tłumu.

Po długiej i burzliwej wymianie zdań, wspólnie ustalono, że dalszy ciąg dyskusji odbędzie się w piątek o 13.00. Burmistrz chciał, by emocje trochę opadły, bo inaczej nie da się wypracować wspólnego stanowiska. - Umówmy się na piątek na godz. 13.00. Ja porozmawiam z prezesem (Jerzym Plutą - przyp. red.) i powiem mu, że ma ten problem rozwiązać - zapowiada burmistrz.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A