ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Weź udział w konkursie informatycznym i zgarnij technologiczne nagrody

› Społeczeństwo› Ze szkół ponad rok temu    16.03.2017
Redakcja
komentarzy 5 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej? Znasz się na komputerach i nowych technologiach? Weź udział w X Rejonowym Konkursie Informatycznym!

R E K L A M ASRT1 - Majówka - sb-nd

Nie zwlekaj i zgłoś się, bo czasu nie pozostało dużo. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a wśród nich m.in. tablet, zestawy Arduino i głośniki bezprzewodowe.

Zakres tematyczny zadań będzie obejmował zagadnienia poruszane podczas zajęć z informatyki (zakres rozszerzony) i odpowiadał będzie poziomowi maturalnemu. Uczniowie powinni posiadać umiejętności obsługi systemu operacyjnego MS Windows, pakietu użytkowego MS Office lub OpenOffice, konwersji plików między aplikacjami, tworzenia algorytmów i stosowania języka programowania C++ (kompilator Dev C++ albo Code::Blocks) lub Free Pascal do rozwiązywania problemów algorytmicznych.

W konkursie mogą wystartować uczniowie wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych bez względu na profil szkoły i formę kształcenia (maksymalnie dwie osoby z jednej szkoły).

Jesteś zainteresowany? Poproś nauczyciela informatyki lub wyhcowawcę, żeby Cię zgłosił. Spiesz się, bo termin upływa 20 marca o godz. 15.00 (e-mail: rki@zsp1jarocin.edu.pl, telefon 62 747 26 19). W zgłoszeniu podaj w kolejności nazwisko ucznia, imię, nazwę zespołu szkół (skrót), nazwę szkoły, profil, klasę, nazwisko i imię nauczyciela zgłaszającego.

Potwierdzenie zakwalifikowania zostanie odesłane zgłoszeniodawcy na adres e-mail, z którego je wysłano. W dniu konkursu, czyli 30 marca 2017 należy stawić się o 8.15 przed wejściem głównym Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie w auli szkolnej (63-200 Jarocin, ul. Franciszkańska 1).

Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie konkursu [KLIKNIJ TUTAJ]

Patronat nad konkursem objęła Południowa Oficyna Wydawnicza ("Gazeta Jarocińska", "Życie Pleszewa", "Gazeta Krotoszyńska", "Życie Gostynia", "Życie Rawicza").

R E K L A M A
+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ co to ?
ponad rok temu ocena: 100%  5
wyhcowawcę ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XX
ponad rok temu ocena: 89%  4
TEN KONKURS TO DRAMAT, JAK I PROGRAM NAUCZANIA INFORMATYKI Ma to niewiele wspólnego z informatyką. Pytania jak na prawo jazdy o wymiary tablicy rejestracyjnej. Kogo obchodzi data powstania CMS lub która z wymienionych stron istnieje? Serio? Te informacje mają się przydać w przyszłej pracy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ organizator
ponad rok temu ocena: 11%  3
Na program nauczania informatyki może każdy wpłynąć podczas procesu konsultacji-proszę więc uwagi do MEN zgłosić. Pytania nigdy nie będą wszystkim odpowiadać, chętnie skorzystamy z doświadczenia i pomysłów -zapraszamy do kontaktu via mail. Możemy jedynie zapewnić że każdy ma dostęp do pytań i zadań z poprzednich lat - konkurs ma również edukować. Pytania i zadania są merytorycznie konsultowane z instytucjami sprawującymi nadzór nad konkursem(PTI,PW). Cieszymy się z konstruktywnej krytyki i jednocześnie faktu że spośród bazy 200 pytań testowych i ponad 50 zadań praktycznych 2 pytania nie odpowiadały... jest to motywacja do dalszej pracy ;]
~ Tomasz Chudy do Południowej Oficyny Wydawniczej
ponad rok temu ocena: 100%  2
A co z Życiem Rawicza lub jak to woli rawicz24.pl?Nie należy już do południowej oficyny wydawniczej,że nie bierze udziału?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarocinska.pl
ponad rok temu 1
Oczywiście, że należy i jak najbardziej bierze udział w konkursie. Informacja została uzupełniona o tę gazetę. Przepraszamy za kłopot.
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A