ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin_nagrody
R E K L A M A

Warsztaty z modelowania i obsługi drukarki 3D

› Aktualności 12 miesięcy temu    22.04.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Fundacja "Ogród Marzeń zaprasza młodzież, od 14 roku życia na "Warsztaty z podstaw modelowania i obsługi drukarki 3D". Zajęcia są bezpłatne.

 

R E K L A M ASRT1 - Majówka - sb-nd

 

Warsztaty są kolejnym przedsięwzięciem realizowanym przez Fundację "Ogród Marzeń" w ramach projektu MiniFABLAB, który organizacja prowadzi od września ubiegłego roku. W lutym odbyły się tygodniowe warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki i arduino.

W piątki spotykają się młodzi ludzie na zajęciach "Elektronika dla poczatkujących". Już wkrótce na podobne zajęcia fundacja zaprosi dzieci. Najmłodsi będą również mogli zapoznać się z drukarką 3D

Osoby, które interesują się nowymi technologiami fundacja zachęca do polubienia profilu na Facbooku [KLIKNIJ TU]. Tam będzie można znaleźć wszelkie informacje na temat działalności MiniFABLAB-u.

We wrześniu uczestnicy zajęć planują zorganizować w Jarocinie "Noc naukowców". Fundacja otrzymał na stworzenie MiniFABLABU dotację z Fundacji im. Stefana Batorego oraz z Fundacji Banku Zachodniego WBK.

"Warsztaty z podstaw modelowania i obsługi drukarki 3D" dla młodzieży odbędą się 13 i 14 maja 2017r.
W  sobotę: od 11.00 do 14.00, niedzielę: od 9.00 do 12.00.
Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Fundacji „Ogród Marzeń”, Jarocin, ul. Kasprzaka 1a. Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia trzeba przesłać na adres: b.piotrowicz@jarocinska.pl. W treści należy wpisać: imię i nazwisko, wiek, nazwę szkoły i nr telefonu.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A