R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB2 - Stimi
R E K L A M A

Wakacje bez nudy i komputera

› Kobieta i dziecko 10 miesięcy temu    6.07.2017
Weronika Przewoźniak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Czy twoje dziecko przez okres wakacji nudzi się w domu? A może spędza zbyt dużo czasu przed komputerem lub z telefonem w ręku i chcesz na to w jakiś sposób zaradzić? Jest na to pewne lekarstwo.

R E K L A M A

 

Otóż miasto Jarocin przygotowało bogatą ofertę zajęć dla dzieci na okres wakacyjny. Wybierz spośród podanych propozycji która opcja jest stworzona dla twojej pociechy.

 

Szczegóły poszczególnych zajęć już w następnym wydaniu Gazety Jarocińskiej

 

1. Jarociński Ośrodek Kultury organizuje półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Jest jeszcze dużo wolnych miejsc na turnus w dniach 24-28 lipca (koszt 120 zł). Program zajęć jest bardzo bogaty, min. wyjazd do planetarium w Potarzycy czy budowanie przestrzennej mapy Jarocina i okolic. Wszystko odbywać się będzie zgodnie z hasłem ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie''. Dla dzieciaków zapewnione jest wyżywienie oraz opieka kadry.

2. „Wakacyjna przygoda w bibliotece”, czyli gry i zabawy oraz zajęcia plastyczno-techniczne odbędzie się w bibliotece w Zespole Szkół nr 3 w Jarocinie w dniach 4 i 6 lipca oraz 27 i 29 lipca od 10 do 12.

3. „Kółko i krzyżyk” , czyli gry i zabawy dla dzieci to propozycja biblioteki przy SP4 w Jarocinie. Zaprasza ona wszystkich chętnych na zajęcia w dniach od 3 do 7 lipca od 10 do 12.

5. Biblioteka w Witaszycach jest organizatorem zajęć plastycznych inspirowanych podróżami i zwiedzaniem świata. Warsztaty odbędą się w dniach od 21 do 25 sierpnia od 10 do 13.

6. Biblioteka w Kotlinie w dniach 11,18, 25 lipca oraz 29 sierpnia o godzinie 11 orgaznizuje ciekawe zajęcia w plenerze.

7. Biblioteka w Nowym Mieście przygotowała program zajęć dla dzieci w dniach 31 lipca, 4 sierpnia, 7 sierpnia, 10 sierpnia, 17 sierpnia, 21 sierpnia 24 sierpnia oraz 28 sierpnia.

8. Biblioteka w Jaraczewie w każdy czwartek o godzinie 10 organizuje zajęcia na nudę.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ded
10 miesięcy temu 2
??3e
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A