R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

W urzędzie smażyli i włączył się alarm pożarowy. "Smród nie do wytrzymania"

› Daj znać 9 miesięcy temu    15.01.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 31 ocen 3 / 100%
A A A
Urząd Miejski w Jarocinie i Starostwo Powiatowe w JarocinieUrząd Miejski w Jarocinie i Starostwo Powiatowe w Jarocinie fot. Uniwersalne portalu

PORTAL INTERWENIUJE: Zadzwonił do nas czytelnik, który dosłownie przed chwilą załatwiał sprawę w Urzędzie Miejskim w Jarocinie.

R E K L A M A

 

- Składałem dokumenty na nowy dowód osobisty - tłumaczy powód swojej wizyty w magistracie pan Sławomir. - W całym urzędzie czuć ryby, od parteru po piętro. Bardzo ostry zapach ryb. Jakby się wylało kilka wiader śledzi. Trudno wytrzymać.

Jacek Szczepaniak, rzecznik starostwa powiatowego w Jarocinie przyznaje, że też czuje przykry zapach. Czy urzędnicy wiedzą, co jest źródłem? Okazuje się, że to... Klub, działający w piwnicy Urzędu Miejskiego w Jarocinie.

- Z tego, co mi się udało ustalić, dzisiaj na dole w Klubie jest nowa obsługa, od rana smażyli ryby, prawdopodobnie z frytkami, powstało bardzo duże zadymienie i smród. Dlatego włączył się ten alarm pożarowy - tłumaczy rzecznik starostwa. - W tej chwili problem jest zażegnany, jest wszystko wywietrzone. Poinformowaliśmy również o problemach obsługę klubu i woźnego z urzędu.

Czy zapach doskwiera również pracownikom Urzędu Miejskiego w Jarocinie, który znajduje się na piętrze budynku przy al. Niepodległości? Bartosz Pawelczyk z Kancelarii Burmistrza Jarocina nie odbiera telefonu.

Z kolei wiceburmistrz Robert Kaźmierczak, który akurat przebywa w urzędzie, odpowiada wymijająco. - Mam katar - mówi pytany o sprawę.

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (30)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ karola
9 miesięcy temu ocena: 90%  30
urzedniczki cytuje "sztuczne lalunie jedna chce byc lepsza od drugiej ... gdzie tu skromnosc i prostota ... "
~ lalala aaaaaa
9 miesięcy temu ocena: 100%  29
"Jedzą rybę" https://www.youtube.com/watch?...
~ ewcia
9 miesięcy temu ocena: 100%  28
Były czasy że lokal był czynny wieczorem nawet pianino było chodziło się do Prezydium na spotkania , Prawda fajnie było kto pamięta te czasy ?
~ Sowa i przyjaciele
9 miesięcy temu ocena: 86%  27
To w naszym urzędzie jarocińskim jest bufet? Masz w piwnicy ukryli, to się nikt nie dowie a tu masz nadymił ktoś, nasmrodził i sprawa się rypła. Kto i od kiedy prowadzi tam działalność, kto daje na utrzymanie gmina i powiat czy jeden samorząd i który, ile to wszystko kosztuje? Czy obsługa zatrudniona jest tam przez urząd i dostaje wpłaty z pieniędzy mieszkańców-podatników, czy to prywatna działalność gospodarcza?
~ gminnik
9 miesięcy temu ocena: 100%  26
Dlaczego? Chętnie zjadłbym coś w takim klubie. A tu żadnej informacji, żadnej reklamy, w internecie cisza..
R E K L A M A
~ Kelner oderwany od koryta
9 miesięcy temu ocena: 77%  25
Kelner znasz szczegóły? Baterie naładowane? Napisz nam! Kiedy i kto to wprowadził? Czy wszyscy mieszkańcy mogą z tego skorzystać? Czy urzędnicy "muszą czy mogą" z tego udogodnienia korzystać, a może mogą odmówić? Ile to kosztuje i kto za to płaci? Co ma z tym wspólnego Julian, a może już nie ma?
~ Nawrócony referendysta
9 miesięcy temu ocena: 36%  24
Nikt nie ukrył... Działa już jakiś czas.. ..urzednicy płacą że swoich prywatnych pieniędzy... Zawistny człowieku. Widać gołym okiem że jesteś człowiekiem przegranym smutnym nieudacznikiem bo nikt kto jest zwykłym dobrym i spełnionym człowiekiem by tego nie napisał...
~ jacekpl
9 miesięcy temu 23
Co najbardziej smakowało aktorkom na wycieczce po Polsce z kuchni polskiej http://www.tinypic.pl/3tj5l5c8... a jak było na podróży Battle Trip – Ep.59 https://www.youtube.com/watch?...
~ anna
9 miesięcy temu ocena: 33%  22
Do Nawrócony Referendysta pieprzysz jak poparzony spelniony to kto zwykly zlodziej i cwaniaczek bo nie ludzie pracujacy po 30 kilka lat za najnizsza krajowa
~ jacekpl
9 miesięcy temu ocena: 100%  21
http://files.tinypic.pl/i/0095...
~ taka prawda
9 miesięcy temu ocena: 44%  20
a co to kogo obchodzi ze smierdzialo tam rybami ... ludzie tacy sa ze wszystko ich interesuje wciskaja zasrany nos w nieswoje sprawy a nadokladke jeszcze z pierdolami dzwonia do gazerty
~ bartek
9 miesięcy temu ocena: 88%  19
;;;Jaka władza taki smród proste'''
~ udaje Greka
9 miesięcy temu ocena: 77%  18
Kaźmierczak jak to Kaźmierczak nie wiele wie albo udaje greka
~ kierownik marketu
9 miesięcy temu ocena: 94%  17
Czy ryby były zakupione w promocji Lidla? Ostatnio kilku urzędników biło się przy lodówkach. A wiadomo jak " władza " ciągnie do koryta.
~ Qwerty
9 miesięcy temu ocena: 89%  16
Podobno rekin dostarcza z dużym rabatem :-) że względu na starą znajomość ze skazanym opalonym:-))))
~ Szef kelnera
9 miesięcy temu ocena: 83%  15
Kelner wygrał przetarg i oficjalnie już kelneruje? Czy to jakiś zbieg okoliczności?
~ qwerty
9 miesięcy temu ocena: 76%  14
OJ, oj Skazany za ... przestaje panować nad personelem, sypie się sypie.... a wybory niedługo.
~ rol-mops
9 miesięcy temu ocena: 92%  13
Ryba psuje się od głowy.
~ Śmierdzi na całą gmine
9 miesięcy temu ocena: 91%  12
To oni tam mają alarm smrodowy ?
~ Bąkowąch
9 miesięcy temu ocena: 90%  11
Sam burmistrz to znawca bąków? Wie kto słodko pierdzi?
~ anna
9 miesięcy temu ocena: 73%  10
Ludzie nie narzekajcie w pazdzierniku wybory bierzcie sprawy w swoje rece a nie siedzicie niczym sie nie interesujecie i biadolicie
~ Taki "zapaszek", jakie...
9 miesięcy temu ocena: 84%  9
Jaka władza, taki s.....
~ małpa
9 miesięcy temu ocena: 81%  8
Czy Sanepid wie o tym lokalu? Śmiem wątpić czy lokal spełnia ustawowe wymagania. Urzędniczki zamiast obsługiwać klientów to odsyłają ich z kwitkiem (bo koleżanki nie ma, pewnie zajada rybkę w piwnicy) i to wszystko za publiczne pieniądze. Taki oto dobrobyt rysuje się w Jarocinie.
~ kasaKasa
9 miesięcy temu ocena: 84%  7
Ras Kaźmierczak to czuje tylko obce smrodku a na swój ma katar taka władza , na stolkach tylko dla pieniędzy a kiedy ten tymczasowy ruch zniknie panie Kzmierczak z rynku ? Kasa leci na konto to już ideały sie sprzedały :(
~ Marcin
9 miesięcy temu ocena: 86%  6
To prawda dziś w urzędzie pachniało jak w dobrej knajpie gdzie podają smażona rybę nie wiedziałem że w urzędzie działa restauracja rybna
~ 43
9 miesięcy temu ocena: 83%  5
ktoś w urzędzie widocznie lubi ryby:)
~ Pstrąg
9 miesięcy temu ocena: 82%  4
Pachniało? Fetor na cały urząd.
~ Kelner
9 miesięcy temu ocena: 81%  3
Pytaj Adasia.
R E K L A M A
R E K L A M A