ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

W trakcie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo i nienaturalnie. To wzbudziło podejrzenia policji...

› Aktualności› Na sygnale 5 miesięcy temu    11.09.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A

Kolejny raz mieszkańcy gminy Jaraczewo dali się poznać w sąsiednim powiecie gostyńskim z nie najlepszej strony. Kilka tygodni temu informowaliśmy o pijanym motorowerzyście, który wraz z kumplem jechał po alkohol. Wyprawę przerwała im policja [ZOBACZ TUTAJ].

 

 


Teraz znów mieszkaniec gminy Jaraczewo wpadł w ręce policji w Borku Wielkopolskim.

Co zrobił?                 

 

 

W niedzielę około godziny 23.00 na ul. Szosa Jaraczewska w Borku Wielkopolskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem 25-letniego mężczyznę.
 

- W trakcie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo i nienaturalnie, co wzbudziło podejrzenia policjantów. W związku z tym dokonali kontroli przedmiotów posiadanych przez tego mężczyznę. Ujawnili posiadanie narkotyków  - mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej komendy policji.25-latek miał przy sobie blisko 6,5 grama marihuany i prawie 5 gram amfetaminy. Kierowcę poddano kontroli trzeźwości, która nic nie wykazała. Policjanci wykonali też narkotest, który z kolei wykazał zawartość i amfetaminy, i marihuany. Mężczyznę zatrzymano, zostało mu też zatrzymane prawo jazdy.
 

- Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli chodzi o kierowanie pod działaniem narkotyków, to pobrano krew do badań, która zostanie przeanalizowana i dopiero wtedy będzie mógł usłyszeć kolejny zarzut, za który grozi do dwóch lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. sztab. Monika Curyk.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

Który z jarocińskich kandydatów ma Twoim zdaniem największe szanse na mandat?

WYBORY PARLAMENTARNE 2019 

ankieta dodana 11.09.2019, ilość wszystkich głosów: 1839
Elżbieta Cieślak (Lewica)
3%
Lidia Czechak (PiS)
23%
Jan Grzesiek (PSL)
12%
Krzysztof Kłosowski (Lewica)
6%
Stanisław Martuzalski (KO - PO)
12%
Agnieszka Rybacka (PSL)
3%
Jan Szczerbań (PiS)
25%
Żaden
16%
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ b
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Co to za asior? Ktoś wie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A