ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

W trakcie jubileuszu burmistrz zdradził, kiedy dostaną nowy wóz [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    6.10.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 11 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Elżbieta Rzepczyk

Gmina Żerków. Straż pożarna. Jubileusz 90-lecia

 Poświęcenie figury św. Floriana przy remizie strażackiej, msza święta, gratulacje, życzenia i odznaczenia - tak wyglądały obchody 90-lecia OSP w Dobieszczyźnie.

Najpierw druhowie złożyli kwiaty pod pomnikiem poległych. Potem przemaszerowali przez wioskę. Przy remizie poświęcono figurę św. Floriana, po czym odprawiono mszę świętą.

  - Spotykamy się dzisiaj na uroczystości świętując 90. rocznicę powstania OSP Dobieszczyzna. Rok 1928 zapoczątkował działalność tutejszej jednostki. Brak początkowej dokumentacji od 1928 roku do 1934 roku, jak i konkretnych danych historycznych, nie pozwala na konkretne ustalenie daty jej założenia - mówił Łukasz Guzek, wiceprezes OSP Dobieszczyzna.

Ochotnicy usłyszeli wiele ciepłych słów i podziękowań od zaproszonych gości.

- Życzę wam, abyście się dalej rozwijali. Myślę, że ten samochód strażacki tutaj do końca roku dojedzie - mówił burmistrz Jacek Jędraszczyk [ZOBACZ TUTAJ]

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (17)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Warto poczytać przed wyborami
  10 miesięcy temu ocena: 0%  17
  http://www.jrs.org.pl/uncatego...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Czytelnik 2
  10 miesięcy temu ocena: 50%  16
  Motłoch i ludzie gorszego sortu nie zagłosuje na ciebie pawlicki,ty zakłamany obłudniku.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ .........
  10 miesięcy temu ocena: 80%  15
  Och raczył zdradzić rąbek tajemnicy??? O ja cie!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Śmiech na sali
  10 miesięcy temu ocena: 75%  14
  Ile jeszcze tej kiełbasy wyborczej.Bananowy burmistrzu opamiętaj się.Bo ty i twoja elyta jesteście żałośni i śmieszni.A ta adamczewska,to chyba niežle wali w gardło.Jest tak pusta i ograniczona,jak wy wszyscy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Obiektywnie Realnie tylko FAKTY
  10 miesięcy temu ocena: 100%  13
  Realnie za rządów PSL – PO – SLD bezrobocie >10% i jako pracownik czułem, że byłem pomiatany słysząc ciągle…… że „jak się nie podoba tam są drzwi ! na Twoje miejsce jest 10 innych” Teraz po 4 latach rządów PIS i Ziemi Jarocińskiej i Adama Pawlickiego w Gminie FAKTYCZNIE jest ROZWÓJ, INWESTYCJE i jako PRACOWNIK jestem doceniany i ja decyduję u kogo pracuję i za ile oraz stać mnie na więcej niż wcześniej___ TAK TRZYMAĆ !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Parodia.
  10 miesięcy temu ocena: 75%  12
  Ty może tak. Za to ludzie pracujący w ZGO takich przywilejów nie mają. Niestety odpowiadając na kolejne pytanie nie nie mogą zmienić pracy ponieważ jeżeli ktoś ma więcej lat a nie mniej to ciężko z inną praca. A tam nie dosyc ze pracują za najniższa krajowa z nedzna premia (100-200 złotych) bez placonego szkodliwego to jeszcze na imprezie wigilijnej jak pracownicy musieli isc dalej do pracy (na popołudniowa zmianę) a elita została i pochlala w restauracji słonecznej kolo cmentarza to ladnie mówili o pracowników. A zwłaszcza jak ktos zarabia kilkanaście tysięcy a pierd.oli na pracowników że i tak za duzo zarabiają. Jak twierdzi że nie cale 2000 zł to jest dużo na te czasy to niech się zamieni. Dużo osób chcialo by zobaczyć jak żyje za takie pieniądze. Na same rachunki i paliwo by mu nie styknelo a gdzie tu jeszcze wyżyć do końca miesiąca. Jak jest taki madry to niech zadba o mieszkańców niech przed wyborami pokaże że jednak mu na mieszkańcach zależy. Zastępca tam siedzi i bardzo duże pieniądze bierze to dlaczego nie postara się o podwyżkę. Ważne że oni mają miski pełne. A szary człowiek może robić za nędzne grosze.
  ~ ???
  10 miesięcy temu ocena: 43%  11
  Do &&&&&& A kto tu mówi o powiecie??? Czytaj uważnie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Brawo niedojdy!
  10 miesięcy temu ocena: 55%  10
  Jeden randy czytać nie umie, Bursmistrz z kartki z jakimś pozorantem obok, Raś już tez z Niki razem z Kubacka? Jak burmistrz może wiedzieć ze dostaną auto skoro jeszcze kredytu nie przegłosowali? Chyba ze już wszystko jest ustawione! Oto teoretyczna rada w Gminie Żerków! Bomba kredytowa zostawiona dwa tygodnie przed wyborami! Brawo!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do
  10 miesięcy temu ocena: 100%  9
  A zastanowiłeś się dlaczego Dobieszczyzna nie może załapać się na dofinansowanie.A może starać się o dofinansowanie nowego auta do Żerkowa a ich auto do Dobieszczyzny.Zaznaczam ze nie jestem z Żerkowa
  ~ niedojda od jędrusia słoneczka
  10 miesięcy temu ocena: 70%  8
  Jaka bomba kredytowa ? To auto powinno być kupione już w 2015 roku. Trzeba było nie kupować drugich aut do Żernik i Komorza. Surma to strawi, kmieciowi nie będzie dane.
  ~ Jacek tak - ale Kmieć !
  10 miesięcy temu ocena: 41%  7
  Tylko Jacek Kmieć zrobi porządek na tym zaniedbanym przez Jędraszczaka i jego dwór obejściu . Głosujmy na młodość , dialog , rozwój i porozumienie .Odważnie wkraczajmy w przyszłość . A to nam gwarantuje kandydat na burmistrza Jacek Kmieć !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ?!?!
  10 miesięcy temu ocena: 18%  6
  Do??? Patrz na swój smrodek na własnym podwórku
  ~ ???
  10 miesięcy temu ocena: 71%  5
  Pan Kmieć,to porządku nie umie zrobić nawet,na prywatnym podwórku,a co dopiero w gminie,jeżeli ma przepis na miód krainę,to może wyżej się uda,może do stolicy i tam pokaże jak się rządzi,tutaj będzie się tylko marnował.
  ~ Tylko nie on...
  10 miesięcy temu ocena: 55%  4
  Żerkowianie, pamiętajcie - tylko nie on....
  R E K L A M A