ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

W poszukiwaniu wymarzonej pracy

› Praca 5 miesięcy temu    30.01.2019
Artykuł gościnny
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Rozpoczynając poszukiwania swojej wymarzonej pracy, postawiłam odpowiedzieć na dwa istotne pytania: - Jak najefektywniej szukać pracy? - Kto lub co mi w tym pomoże?

 

Widziałam, że w trakcie szukania najlepszych ofert muszę korzystać z wszystkich dostępnych możliwości. Starałam się nie załamywać, kiedy nie odnosiłam żadnych sukcesów. Najważniejsze przecież, to zdobywać odpowiednie doświadczenia, także te związane z redagowaniem CV. W trakcie swoich poszukiwań określiłam sobie 3 ważne założenia:

  1. Poświęcę sporo czasu na przeglądanie ofert.
  2. Będę to robić systematycznie.
  3. Wykorzystam wszystkie niezbędne metody, które doprowadza mnie do upragnionego celu.

Dotarłam do wielu źródeł, dzięki którym mogłam znaleźć odpowiednie oferty: powiatowy urząd pracy, znajomi, lokalna prasa strony internetowe pracodawców czy portale rekrutacyjne.

Przy tych ostatnich pragnę się zatrzymać. Otóż w oszukiwaniu pracy przejrzałam wiele portali ogłoszeniowych. Były one naprawdę przeróżne, ale stroną, gdzie znalazłam najwięcej ciekawych ofert i to w różnych kategoriach jest Jobsora. To portal internetowy dla każdej osoby, która zainteresowana jest znalezieniem pracy w swoim zawodzie i nie tylko. Strona jest bardzo prosta i nie sprawia żadnych problemów, a użytkowanie jest wręcz intuicyjne. Layout Jobsora jest przejrzysty i bardzo miły dla oka. Osoba korzystająca z portalu może określić swoje preferencje do poszukiwanej pracy i wysokości wynagrodzenia, dzięki czemu nie trzeba przeszukiwać tysięcy ogłoszeń. Oszczędzamy czas, który możemy przeznaczyć na dopracowanie swojego CV, które zawsze powinno być dopasowane pod wymagania określone przez pracodawcę. Jobsora.com daje również możliwość korzystania z newslettera, co jest prostym i wygodnym sposobem, aby być na bieżąco z aktualnościami. Bieżące monitorowanie Jobsora gwarantuje, że żadna ciekawa oferta nie umknie naszej uwadze. To co jest dla mnie bardzo istotne to fakt że portal ten ma ogólnopolski zasięg. W planach mam przeprowadzkę do Warszawy, a jobsora.pl dał mi możliwość znalezienia wielu interesujących ofert w przyszłym miejscu zamieszkania. Jestem już umówiona na kilka rozmów kwalifikacyjnych. Szansa na znalezienie wymarzonej pracy jest wiec bardzo duża.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ dobra zmiana stała się normalną zmianą
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Glapiński POmoże na pewno, jakby ktoś chciał "pracować" w NBP :-))))))))))))))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A