ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AApteka_stylowa_A1

W Nowym Mieście nad Wartą czekają na głosy mieszkańców

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    3.06.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Raport o stanie gminy Nowe Miasto nad Wartą za 2018 rok - taki dokument zamieszczony został na stronie urzędu. Po co?

 

W związku ze znowelizowaną ustawą o samorządzie gminnym wójt zobowiązany był przedstawić radzie - do 31 maja - raport o stanie gminy. Dokument ten obejmuje podsumowanie działalności wójta w roku poprzednim, m.in. realizację strategii i uchwał rady.

 

Raport ma charakter publiczny - będzie rozpatrywany na sesji absolutoryjnej która odbędzie się w dniu 25 czerwca (początek obrad - godz. 16.00). Natomiast do 24 czerwca, do godz. 12.00 mieszkańcy mogą zgłaszać swój udział w debacie. Musi on zostać poparty przez co najmniej 20 mieszkańców gminy Nowe Miasto nad Wartą.

 

Zgłoszenia należy kierować do przewodniczącego rady gminy. Przyjmowane będą w biurze rady (pokój nr 4, w urzędzie przy ul. Poznańskiej 14).

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A