ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AMedyk A1_02_2020
R E K L A M A

W Nowym Mieście będzie tak jak w Warszawie

› Aktualności› Samorząd 5 miesięcy temu    9.09.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Co dalej ze ściekami komunalnymi z Nowego Miasta nad Wartą - nadal nie wiadomo.

 

Warianty są dwa - pierwszy zakłada przekazywanie ścieków do oczyszczalni w Boguszynie, drugi natomiast - do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie. Decyzja powinna zostać podjęta w najbliższym czasie - planowane jest bowiem zamknięcie obecnie funkcjonującej oczyszczalni w Nowym Mieście. Na ostatniej sesji miała zapaść decyzja, co dalej ze ściekami. Tymczasem radny Juliusz Twardowski złożył wniosek formalny o wycofanie tego punktu z porządku i przesunięcie go na następną sesję. Uważa bowiem, że radni nie wiedzą, nad czym będą głosować. Innego zdania był radny Feliks Stratyński.

R E K L A M A

 

- Po co my to odkładamy? Na końcu będzie tak jak jest dzisiaj w Warszawie, że będziemy beczkami wywozić ścieki do innych oczyszczalni. Bo w Nowym Mieście jest, jak jest - stwierdził.

 

Szerzej na ten temat w kolejnym numerze "Gazety".

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE. I TY MOŻESZ IM POMÓC

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ (*)
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Jarocin zaprasza, przyjmie każde gówno.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A