R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS kredyty do odwołania
R E K L A M A

W jarocińskim PiS "zapanowała ostra walka". Działacze: „Szok”, „Bzdura”

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    11.01.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 114 ocen 12 / 50%
A A A
Członkowie PiS w Jarocinie - radna Lidia Czechak i Janusz KrawiecCzłonkowie PiS w Jarocinie - radna Lidia Czechak i Janusz Krawiec fot. Bartek Nawrocki

Dzisiaj wieczorem zaplanowano posiedzenie członków Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Jarocinie.

R E K L A M A

Choć podobne spotkania lokalnych struktur obecnie rządzącej partii organizowane są cyklicznie, to dzisiejsze będzie odbywało się na tle ostatnich wydarzeń w powiecie [ZOBACZ TUTAJ]. Jak wiadomo PiS oficjalnie wypowiedział koalicję Ziemi Jarocińskiej, a szef komitetu stracił niedawno stanowisko dyrektora w DPS-ie [ZOBACZ TUTAJ]

Nie jest tajemnicą też, że trzon nowego klubu radnych powiatowych, stanowią działacze Prawa i Sprawiedliwości - Jan Szczerbań i Mirosław Drzazga, który przy okazji może być kandydatem na kolejnego starostę jarocińskiego [ZOBACZ TUTAJ].

I właśnie na tej kanwie w lokalnych strukturach PiS-u miało dojść do rozłamu. Tak przynajmniej sugeruje autor listu, który napisał do naszej redakcji prosząc o anonimowość. Podobne informacje pojawiały się też w komentarzach na portalu.    

„W naszym rodzimym PiS ludzie kompletnie oszaleli. Po bitce z ZJ zaczęły się dziać bardzo dziwne rzeczy. Zwykli członkowie są odsuwani, a zapanowała ostra walka pomiędzy obozem Krawca a Lidii Czechak. W przyszłym tygodniu będzie tajne zebranie członków na które wstęp mają tylko zaprzyjaźnione osoby, żeby podzielić stołki powiatowe” - czytamy.  

Autor listu sugeruje, że radna Czechak, przy wsparciu lokalnego PSL-u, próbowała przeforsować własną kandydaturę na stanowisko szefa powiatu. 

„Najgorsze jest to, że "zwykli" członkowie nie mają nic do gadania, są pomijani” – żali się sympatyk partii.  

 - Szok! Pierwsze słyszę - tak na te rewelacje zareagowała radna Lidia Czechak, która wybiera się na dzisiejsze spotkanie komitetu. - Powiedziałam oficjalnie, że do spraw powiatowych się nie mieszam. Trudno mi się odnieść do podejścia wszystkich członków PiS. Pewnie nie każdy lubi Janusza i stąd te dywagacje.

Czechak zaprzecza, że chciała kierować powiatem. Członkowie PSL-u, z którymi rozmawiał portal, również są zaskoczeni tymi informacjami.

Janusz Krawiec na rewelacje autora listu reaguje krótko. - Kompletne bzdury - mówi szef lokalnego PiS-u. - Myślę, że pan też wie, kto może być autorem takich „wrzutek”. Według mnie to są ci, którzy za chwilę mogą coś stracić - sugeruje w rozmowie z portalem.

Czy dzisiejszego wieczoru szykuje się starcie dwóch obozów? - W partii, jak w każdej organizacji demokratycznej, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Nic złego w jarocińskim PiS się nie dzieje, dzisiejsze spotkanie jest jednym z wcześniej zaplanowanych. Chcemy przede wszystkim omówić to, co się dzieje na scenie politycznej miasta i powiatu - mówi szef lokalnych struktur partii.

Inny działacz partii rządzącej widzi sprawę tak: - Jestem przekonany, że plotki rozpuszcza ktoś, kto sympatyzuje z Ziemią Jarocińską i zależy mu na tym, żeby PiS nie mówił jednym głosem. Zamieszanie i plotki są im na rękę w obecnej sytuacji - dywaguje.  

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. W programie brak głosowania rekomendacji dla osób, które mogą ubiegać się o stanowisko starosty.   

[AKTUALIZACJA 22.00]

Według informacji uczestników, spotkanie miało „bardzo spokojny przebieg”.  - To było zwykle zebranie. Nie poruszaliśmy tematu powiatu. Była oczywiście informacja o sytuacji naszych radnych w nowym klubie – powiedziała wieczorem Lidia Czechak.

Zdaniem radnej miejskiej, zdecydowana większość członków komitetu pozytywnie przyjęła decyzję o zerwaniu wcześniejszej koalicji z ZJ.   

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 6 głosów: 12 (50%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (115)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jaja
ponad rok temu ocena: 50%  115
Ktawca na burmistrza dajcie ! Miał 3 % poparcia, a po tym co robicie będzie miał 1,5% :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maciek
ponad rok temu ocena: 38%  114
DOBRA NOWINA CHULIGANI Z SEJMU PRZESTALI OKUPOWAC MÓWNICE I FOTEL MARSZAŁKA SEJMU
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawiczek
ponad rok temu ocena: 67%  113
ciekawy dekold, widze bimbim tylko na obrazku i podczas filmu/serialu babki sa jakies inne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nick
ponad rok temu ocena: 83%  112
To są prawdziwi fachowcy. Establishment polityczny. Pani zna się na rolnictwie, bo była przy porodzie świni, może więc być prezesem agencji rolnej. Pan zna się na budownictwie bo widział dom z bliska, może zatem być członkiem rady TBS-u. A gdzie tu społeczeństwo? Zamydlimy im oczy 500+!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ greg50
ponad rok temu ocena: 63%  111
W partii, jak w każdej organizacji demokratycznej, to mnie rozwaliło. PIS nie jest partią demokratyczną. To jest partia monarchistyczna. Rządzi nią król Escabaro Mały jareczek. A wszyscy wykonują jego polecenia i zalecenia łącznie z Czechak i Krawiec . Ci ludzie z demokracją nie mają nic wspólnego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Janek
ponad rok temu ocena: 59%  110
To pis Kelnera nie zapisały bo by wiedział co i jak... Podobno Kelner płacił a się nie zapisał!!!! oddajcie mu kasę chociaż!!! Paskudnie z tym Kelnerem postąpiliście! A on ma ponoć nawet Maliniaka na ścianie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szpion
ponad rok temu ocena: 100%  109
Ta jasne, Opalonego nad Lutynią w pilotce chyba..
~ Kululu
ponad rok temu ocena: 87%  108
nam się udało i nawet się zaklimatyzowaliśmy :) Wkrótce zmiany w PCPR
~ Alfons
ponad rok temu ocena: 43%  107
Januszex jak na zdjęciu Lidzie palce rozkazy wydaje.. Dyscyplina jak we wojsku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oficer prowadzący
ponad rok temu ocena: 63%  106
Miro jest mój . Mam na niego oko . Nic nie zrobi bez mojej zgody . Kwity mam w szufladzie . Musi być lojalny bo sprawa sie rypnie . Jeszcze komuna nie zgineła póki my żyjemy .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tico
ponad rok temu ocena: 63%  105
oni są do stołków przylepieni na suuuper gluuu!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Banger
ponad rok temu ocena: 51%  104
Januszex już nie raz pokazał, że strateg z niego żaden. Po 30 stycznia w PiS wróże rozłam i nowego przewodniczącego :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Polak
ponad rok temu ocena: 55%  103
Dlaczego lokalny PiS wzmacnia lokalne PO. ? Czyżby dla stołków? Ciekawe co na to władze wojewódzkie PiS ? Lidka i Janusz zawsze myśleli przede wszystkim o sobie , co jest zaprzeczeniem idei ich partii
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !
ponad rok temu ocena: 80%  102
I dlatego ZJ. nie liczyła się z PISem. Myśleli, że będą na nich ujeżdżać jak na ślepej kobyle. No i przeliczyli się. Chamstwo nie popłaca. Jak kto komu namierzy, tak będzie miał oddane, no i przyszedł czas na rozliczenie.
~ Jarosław K
ponad rok temu ocena: 38%  101
Lida ma bardzo mocne poparcie w Kaliskim zarządzie, ale wkrótce i oni bekną. Pan z nicku wkrótce się dowie co tutaj się wyprawia.
~ NOSTRADAMUS
ponad rok temu ocena: 50%  100
Pamiętajcie - dla fałszywców 30 stycznia będzie bardzo bolesnym rozczarowaniem. Uprzedzam, żeby nie było, że wyszło tak bez uprzedzenia. Nie można przecież wszystkim ufać...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UWAGA
ponad rok temu ocena: 65%  99
Drzazga juz raz Stacha wystawił.Historia lubi się powtarzać.Po odwołanie Staszek będzie już nie potrzebny.hehe
~ faryzeusz
ponad rok temu ocena: 46%  98
w głowach im tylko srebrniki. Judasze żeby przejąć władzę ochoczo godzą się z największymi wrogami politycznymi, wszystko po to, żeby przytulić parę złotych dla siebie, rodziny, znajomych. W powiecie w końcu z jednostkami podległymi jest troche miejsc pracy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ?
ponad rok temu ocena: 100%  97
do PLNY - to zupełnie jak ZJ!
~ PLNY
ponad rok temu ocena: 43%  96
Pięknie ujęte! Dla nich nie liczysz się Ty, czy ja czy reszta mieszkańców. Ważne, żeby kabze napchać! Gdzie indziej w Polsce PiS robi koalicję z PO i SLD i PSL? Nigdzie!
~ Zwykły zjadacz chleba
ponad rok temu ocena: 79%  95
Cytat: " Inny działacz partii rządzącej widzi sprawę tak: - Jestem przekonany, że plotki rozpuszcza ktoś, kto sympatyzuje z Ziemią Jarocińską i zależy mu na tym, żeby PiS nie mówił jednym głosem. Zamieszanie i plotki są im na rękę w obecnej sytuacji - dywaguje". A wiecie kto te plotki rozpuszcza ? Ten, który nerwowo reaguje na każdy komentarz dotyczący jego osoby, ten, który stara się aby wszystkie komenatrze o nim mowiące admin usuwał. Wiecie o kogo mi chodzi?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Malina z witaszyc
ponad rok temu 94
Malina z witaszyc
~ Celina
ponad rok temu ocena: 100%  93
To Malina.
~ dr hab politolog Jan Bomban
ponad rok temu ocena: 91%  92
To Skazany za ..., czy Kelner. Przypuszczam, że robią to z tego powodu, że właśnie pomysł łącznika zaczął się właśnie sypać, a tam było "kilka groszy" do wyciągnięcia, no ale niestety wychodzi na to że się nie uda.
~ dr hab politolog Jan Bomban
ponad rok temu ocena: 82%  91
Wszystko tylko nie Skazany za ... Zbyt dobrze go znam !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ na waciki
ponad rok temu ocena: 91%  90
Łącznik za 60 baniek...ile to jest 10 procent od tego ? Całkiem przyzwoicie, nie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ popłyneły łzy
ponad rok temu ocena: 65%  89
No proszę jak TO WSZYSTKO GARNIE SIĘ DO WŁADZY. Każdy walczy o ten swój stołeczek-niby tak ciężko a jak przychodzi do zwolnienia to PŁACZĄ .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaa
ponad rok temu ocena: 28%  88
Starosta z Burmistrzem ZROBILI PORZĄDEK i chwała im za to !!!! Mam nadzieję że nie dojdzie do odwołania starosty,a te stare zwolnione szumowiny już nie powrócą na swe dawne stołki!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DAMIAN
ponad rok temu ocena: 49%  87
MAM NADZIEJE ZE NOWYM STAROSTA BĘDZIE MARTUZALSKI TYLKO ON UMIE SIE PRZECISTAWIĆ ADAMOWI
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tylko tyle
ponad rok temu ocena: 46%  86
I nic poza tym ...
~ dobre, dobre :P
ponad rok temu ocena: 69%  85
hahahah
~ PIS=PO=$
ponad rok temu ocena: 36%  84
Koalicję zerwanno bo nie pozwolono krawcowi na łamanie prawa i go wywalono z roboty. Taka prawda. Wstyd to ma byc pis? Nadajecie sie do koalicji z PO i Martuzalskim
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marcinek
ponad rok temu ocena: 81%  83
Koalicję zerwano, bo radni powiatowi (prócz zj) nie zgodzili się na drenowanie przez gminę Jarocin powiatowej kasy. Za niedługi czas okaże się, że powiat na szerszym polu sponsorował gminę.
~ $
ponad rok temu ocena: 80%  82
jeżeli Krawiec złamał prawo to również złamał nijaki Psikus a w dalszym ciągu łamie Gibasiewicz
~ szok
ponad rok temu ocena: 60%  81
Szok to dopiero będzie jak tym razem Martuzalski zrobi na szaro Drzazgę :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ on
ponad rok temu ocena: 73%  80
Tylko ziemianie liczyć nie potrafią.
~ sekretarzyk
ponad rok temu ocena: 82%  79
Jeśli jesteś batem z wioski, głosuj na michał fiśiałkowski. Jeśli chcesz by lutynia w wilczych wyjach zawracała, głosuj właśnie na mi hała. Jeśli chcesz ścieżki do pedałowania, głosu na mihała. Jeśli słoma ci z butów wystaje, głosować na mihała ci pozostaje. Jeśli chcesz kawałek chodnika, to tylko michał na wiejskiego naczelnika. Jeśli chcesz lampy ledowe, fijał koncepcje ma już gotowe. Jeśli chcesz plac zabaw dla dzieci, michał budowe zleci. Jeśli chcesz wiejskiego stadionu boiska, tylko michał takie kity wciska. Jeśli chcesz by asfalu nie zwijano, to na michała głosować ci kazano. Jeśli chcesz by wioska od wielkopolski poziomem odstawała,to głosuj se na mi hała.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ na Michała
ponad rok temu ocena: 27%  78
Tak zrobimy właśnie i wybierzemy Michała Fijałkowskiego na radnego 5 marca w Wilkowyi.
~ Stach czy strach powraca
ponad rok temu ocena: 50%  77
Złoty strzał to zrobi Wam Stachu Gonada, chwalił się że na milion procent będzie starostą. Taki warunek ma postawić po odwołaniu zarządu. Ma 3 radnych za sobą i nic nie zrobicie, będziecie musieli go powołać na starostę. To jest lider koalicji PIS+PO+PSL+SLD. Później pozostanie Wam tylko wstyd. O złodziejach i kradzieżach przeważnie mówią złodzieje, bo głodnemu chleb na myśli, choćby kradziony.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mistrz satch
ponad rok temu ocena: 47%  76
Jedyny program i cel Stacha to nie wybudować łącznika dróg 11 i 12. To dla powiatu, a dla siebie stanowisko i kasa. Tylko i to walczy, to nie wiele przecież, możecie go wesprzeć
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 73%  75
No i banda opalonego z kelnerem wyp.......ć z Jarocina mamy was dość złodzieje, dziecioroby, karierowicze i damscy bokserzy, alkoholicy WON
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oficer prowadzący
ponad rok temu ocena: 75%  74
Miro to był dobry kontakt . Nieraz już miałem dosyć . A on mówi ,jeszcze na tego nadam i na tamtego . A tego to wam dam w gratisie bo mni wkur .... . Ale za Władka to musicie mi zapłacić w dolarach bo to prawdziwy wróg klasy robotniczej . Dzięki Miro to dwa razy awansowałem . Ale on też tylko na innej płaszczyźnie . Tak źeśmy sie wspierali . Teraz też krzywdy nie ma . Kwity na Miro mam to śpie spokojnie .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NOSTRADAMUS
ponad rok temu ocena: 65%  73
Zapamiętajcie numer komentarza i zapraszam Was tu 30 stycznia. Na głosowaniu za odwołaniem - 13 za i teraz niespodzianka. Za nowym zarządem, który w większości będzie jak stary równiutko wbija 10 głosów. Bye Miro.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bojówka Stanleya
ponad rok temu ocena: 62%  72
Pan Janek Szczerbaty za honorowe wejście w koalicje z PO ma dożywotnio zapewnioną u nas ochronę. :) Zapraszamy do współpracy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Katarzyna Sz.
ponad rok temu ocena: 32%  71
Wzbogacałam się na majątku gminy, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie i w marcu pomożecie. Wiadomo, pieniążki jakie by nie były zawsze się przydadzą. W powiecie zresztą też dobrze byłoby się załapać bo mamy duuuuże rodziny wszyscy :) Proszę o Państwa głos
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ teczka SB
ponad rok temu ocena: 62%  70
Miro$lav...im coming for you. If you know what I mean!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szczerbaty
ponad rok temu ocena: 43%  69
Opowiedziałbym wszystkich co było na naradzie, ale z nerwicą szukam służbowego telefonu, bo przez te podniety z wchodzeniem w koalicje z PO go zgubiłem... Oby nikt na sesji nie poruszał tego tematu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Upadek zj
ponad rok temu ocena: 80%  68
Słuchajcie, to dopiero jaja, opalonego szlag trafi. Jego pieski wyśmiewają się z nowej koalicji, a są tacy z zj, którzy chcą się do niej przyłączyć. W głosowaniu może być 16 za odwołaniem starosty...... ale heca
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
ponad rok temu ocena: 77%  67
Jarocińska powinna z tego newsa zrobić.
~ Marian Paździoch
ponad rok temu ocena: 32%  66
Januszek... dopij wódkę i idź spać. Tak będzie dla wszystkich lepiej.
~ komentator
ponad rok temu ocena: 50%  65
PSL wstydu nie ma :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zieloony
ponad rok temu ocena: 40%  64
zgadzam się w 100%. Prostytucja polityczna level expert.
~ STEVE
ponad rok temu ocena: 43%  63
W ROZŁAMIE PIS-U MA INTERES ZJ MIEJMY NADZIEJE ŻE DRZAZGA WYCHAMUJE SWÓJ NADMIERNY PĘD DO STOŁKA. UWAŻAM ŻE LIDIA CZECHAK ZACHOWA ZDROWY ROZSĄDEK Z PERSPEKTYWĄ 2018 R MAJĄC DUŻE SZANSE W POJEDYNKU 1NA1 ITO NALEŻY BRAĆ POD UWAGĘ .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Walu
ponad rok temu ocena: 45%  62
Nie myl tej nędznej jarocińskiej imitacji z PISEM. Tutaj większość jakby Palikot miał poparcie 40% to by głosowali z nim ramie w ramie w imię mamony. Za grosz honoru.
~ Ty
ponad rok temu ocena: 78%  61
A starosta walczak tez idzie przecież startował z ramienia pis
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czereśniak z Muldowej
ponad rok temu ocena: 46%  60
Byłem u Mirka i dogadałem wszystko...a On mi powiedział Darek teraz przepchnę z Jankiem wszystko co zechcesz...i tym samym elektorat Jaraczewski udobrucham bo z moich planów nic nie wyszło a pieniędzy na inwestycję brak. A tak to jakoś to zakręcimy i przeżyjemy do następnej kadencji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cvb
ponad rok temu ocena: 57%  59
Cołec żal d... ściska.
~ żeby namieszać
ponad rok temu ocena: 77%  58
Kiedy prokuratura zajmie się tym co pan Krawiec ujawnił ? Co to za osoby na liście którą przydupasy opalonego przedstawiły panu Krawcowi ? Znowu jakiś nabywca ziemi koło szpitala czy inny kamerdyner skazanego wiadomo za co ? Nasz PIS nie z takimi dawał sobie radę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PLNY
ponad rok temu ocena: 55%  57
akurat Pan Krawiec sam w tej rozmowie się "wkopał". Na szczęście w prokuraturze głupi ludzie nie pracują i Janusz się może zdziwić. Coś chłopak nie ma szczęścia do "byznesów"
~ Let
ponad rok temu ocena: 85%  56
Jarocin to dno
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żeby namieszać
ponad rok temu ocena: 80%  55
Tak od czasu skazanego Jarocin to dno, takie opalone szumowiny nigdzie nie miałyby miejsca
~ przygarnij Pisowca
ponad rok temu ocena: 53%  54
Lidka jest w PIS ie ? Jakim cudem przecież dogadywała sie z SLD PSL em z kim popadnie ...eh ten PIS Jarocinski to jakaś farsa bardziej Nowoczesna Petru bo smieszna i niekompetentna...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zaniepokojony
ponad rok temu ocena: 79%  53
Widzę że pieski Pawlickiego szczekają jakby miały wścieklizne. Potrzeby niezwłocznie weterynarz!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ detox
ponad rok temu ocena: 85%  52
Mam jeszcze jedną teorie na te anonimowe rewelacje. Gazeta przywołuje stare, chwytliwe, tematy, żeby wejść na stronę i kliknięć było dużo. To właśnie oni, na podstawie komentarzy, mogli wymyślić taką historię. Tak będzie do końca stycznia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ detox
ponad rok temu ocena: 77%  51
ZJ po wyborach wprowadziła w życie nowe hasło "TERAZ BAWIMY SIĘ". Tak się rozhasali, że za chwilę ich nie będzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dr hab politolog Jan Bomban
ponad rok temu ocena: 70%  50
A z nimi naszych (gminnych i powiatowych) pieniędzy i to mnie martwi !
~ Stachu powraca
ponad rok temu ocena: 36%  49
Jarociński PIS oddaje władzę PO i PSL z Matuzalem? To istny SKANDAL na całą POLSKĘ. I to się nadaje do prasy ! Nawet do telewizji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ detox
ponad rok temu ocena: 85%  48
Nikt się na to spiskowanie ziemian już nie nabierze. Pozacierali ślady, nie mają co robić, to wymyślają takie historie. A wymyślili już wszystkie możliwe do wymyślenia układy. Do nowej koalicji mam prośbę. Róbcie swoje i odwołajcie ten układ zamknięty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nic nie umiem i nic nie mogę
ponad rok temu ocena: 34%  47
Tak ! Bo to jedyny pomysł na powiat. Rozpierducha buhaha
~ Lider Stachu Gonada
ponad rok temu ocena: 47%  46
Lider tej nowej koalicji Stanisław Gonada, który będzie pewnie prezesem już robi listę tego czego nie zrobi : -. łącznik miedzy drogami 11 i 12 bo to na złość Pawlickiemu, - remont drogi Łuszczanó-Kadziak-Tarce-Tarce osiedle. - nie zduduje drogi do Hilarowa, - nie będzie parcutypacji do festiwalu i festiwalu disco polo w Roszkowie z Zenkiem Maryniukiem Listy tego co zrobi nie robi bo nie o to chodzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ arbuz
ponad rok temu ocena: 44%  45
Gonada takiej listy co zrobi nie ma, bo i po co mu taka? On przecież nic nie chce zrobić! Byle przekoczować 2 lata na dobrze płatnym stanowisku i Pawlickiemu robić pod górkę. Przecież robił to całe życie, więc dlaczego na jesieni życia miałby to zmieniać?
~ Napiwek dla kelnera
ponad rok temu ocena: 88%  44
Kelner teraz faktycznie Ciebie wyprasują :) Jeszcze jak Yantas wyleci to razem z żoną do gminy będziesz musiał na jakieś wymyślone stanowisko :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gbur
ponad rok temu ocena: 65%  43
Żona starosty pracuje w kozminie wielkopolskim wiec nie gadaj głupot jak nie wiesz a kozmin to jest powiat krotoszynski a nie jadocinski
~ wzw
ponad rok temu ocena: 75%  42
Ch, będzie MAZUREK PREZESEM SZPITALA; prędzej swój dyszel naprostuje...
~ Sznupa
ponad rok temu ocena: 64%  41
jak taki cwany jesteś to wyjdź na solo. Jak widzę takie docinki to aż mnie ręce świeżbią. Jak jesteś taki kozak to proponuje solówke w restauracji Katarzyny Sz.
~ jaja
ponad rok temu ocena: 41%  40
Tak Mazurek człowiek Stacha już po szpitalu chodzi , , ,
~ Walu
ponad rok temu ocena: 62%  39
Miro jak tak chce odwołania zarządu, którego jest częścią, to niech po prostu poda się do dymisji... Ot, cała filozofia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ GC
ponad rok temu ocena: 100%  38
Dopiero o tym wiecie MIRO to konfident z z oo przeszłością i ....
~ Miruś D
ponad rok temu ocena: 70%  37
Mi to to komfitura i sprzedawczyk. Jest na to glejt
~ wzw
ponad rok temu ocena: 53%  36
Miro to judasz, luj, kiedyś trafi na kamień.
~ Janu$zex
ponad rok temu ocena: 36%  35
Stachu bardzo mnie zdenerwował, bo powiedział, że jak chcemy udupić Walczaka, to on chce Hanke na dyrektora LO, Mikołaja na prezesa PUP a dla siebie płatnego członka. Janek Szczerbaty nie może patrzeć na to już, ale jak sobie pomyśli, że ma zostać preziem szpitala to jakoś mięknie. Ciężko być liderem....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dyspozytor pogotowia
ponad rok temu ocena: 31%  34
Proszę się pode mnie nie podszywać, bo rozsiewają się później plotki... Hanka owszem ma iść na dyra LO, Szczerbaty na szpital ale Mikołaj ma iść do rady nadzorczej szpitala bo w Odolanowie wałki ładne robi i aż tak go ratować nie trzeba. Stachu, z racji, że herbu Gonada to oczywistym jest, że pójdzie na CZŁONKA
~ żeby namieszać
ponad rok temu ocena: 69%  33
Autorem listu jest kelner. to zostało już potwierdzone
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gołębiewski Kotlin
ponad rok temu ocena: 29%  32
Janusz, na tym chorobowym od psychiatry całkiem ci widzę szajba odbija. Ciekawe co ty chłopie zrobisz jak 30.01 się bardzo mocno zdziwisz, a w bonusie dostaniesz dyscyplinarkę. Żona cie za*****bie
~ Adriano
ponad rok temu ocena: 52%  31
Ja głosowałem na pis, ale w wyborach parlamentarnych i na prezydenta. To co jest w Jarocinie to nie pis tylko zgraja nieudaczników, którzy chcą coś dla siebie ugrać. Zresztą artykuł powyżej opisuje to najlepiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator obiektu
ponad rok temu ocena: 78%  30
Ziemia Jarocinska była do zniesienia do czasu az Pawlicki nie zaczal sie wpieprzac w sprawy powiatu i poczul sie zapewnie. Ostatnio afera to drugie imie Adama P. Walczak najgorszy nie jest, ale nie ma jaj i nie potrafi samodzielnie myslec. Musi byc sterowany bo inaczej nie wie co zrobic. Podobno z kazda pierdola lata na pietro do swojego szefa. Mloda krew powinna byc samodzielna. Podoba mi sie postawa Szczerbania. Jako malo kto potrafi sie odezwac i powiedziec co nie pasuje. Wszyscy z Ziemi J. tylko podnosza łapy i nie maja wlasnego zdania. Kuzdzal wyrwal sie z tej niewoli, dobrze ze w koncu przejrzal na oczy. Mam nadzieje, ze sie nie rozmysli. Co do Miro D. wydaje mi sie, ze przejrzal na oczy i nie spodobala mu sie podleglosc walczakowi i Pawlickiemu. Sam siebie odwolal a mial przeciez ciepla posadke w zarzadzie. Wystarczylo przesiedziec do konca kadencji. Idzie va bank, ale wydaje mi sie, ze ma gdzies co bedzie i nie robi tego dla kasy bo i tak ma wypracowana dobra emeryturke. Obym sie nie mylil
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ opiekun
ponad rok temu ocena: 54%  29
Co do Mira donosiciela to się nie będę wypowiadać... A co do rządzenia ZJ - jeżeli rządzi jeden, to może coś zrobić i jest na kogo zwalić. Jak władze przejmie jakaś egzotyczna koalicja PIS+PSL+PO+SLD + niedobitki to dopiero będą kłótnie. Przegrani w wyborach 2 lata temu wiedzą, że jak nic nie wykombinują, to po sukcesach Pawlickiego już nie dostaną ani jednego głosu oprócz rodziny i znajomych, więc taki pucz to dla nich ostatnia szansa...
~ agent
ponad rok temu ocena: 33%  28
Na spotkaniu PIS oprócz PiSu jeszcze jest prawie cały powiatowy PSL, Stanisław Gonada i się naradzają. Przecież jakby takie info TVN zwęszył, albo nagranie dyktafonem to smród by był na całą Polskę! Że PIS się od lewa i prawa układa, aby opozycja mogła przejąć władze... A może TVN takie nagranie dostanie dzisiaj o 21? Kto wie - nikt :D :D :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zaworowa Sowa
ponad rok temu ocena: 53%  27
My próbowaliśmy rok temu - nie udało się. Cały komitet trzyma kciuki za PiS!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anioł Stróż
ponad rok temu ocena: 44%  26
przypominam tym co mają problemy z matematyką 12-10 = 2. Wiecie o co mi chodzi...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niuens
ponad rok temu ocena: 43%  25
Janusz wracaj do nas bo smutno jest. My oba jedna wątroba! hehehe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarosław K
ponad rok temu ocena: 35%  24
jak ten Pan z mojego nicka się dowie, co Wy tutaj wyprawiacie (łącznie z zarządem z Kalisza) to będzie wesoło. :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ precz sprzedawczykom
ponad rok temu ocena: 30%  23
Naszym kosztem sobie robią spotkania kto co przejmie... Tylko pieniądze w głowie i stanowiska- żeby tak o mieszkańców się troszczyli, to by było super!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!!
ponad rok temu ocena: 43%  22
Zbysiu, Mariusz, Mirek, Janek dmuchajcie w jeden dzbanek !!! Lida pomóż im !! solar, kelner do komórki !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maciej Szaweł
ponad rok temu ocena: 50%  21
Wreszcie Marian łapiesz o co w tym chodzi. To dobrze, bardzo dobrze, a nóż się opłaci. (...), tak.
~ MAKTOWSKI
ponad rok temu ocena: 34%  20
PIS CHCE SIĘ NACHAPAĆ. NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM ZJ, ALE PIS+PO+PSL ZNISZCZĄ POWIAT SZARPIĄC SIĘ ZA ŁBY A STRACĄ NA TYM NAJBARDZIEJ MIESZKAŃCY.
~ Prof. Jan Konstanty Kalasanty
ponad rok temu ocena: 34%  19
Blokować mównice . Nie dopuścić Miro do koryta . Burmistrz oraz Starosta należą do ugr. Ziemia Jarocińska a nie PIS . A Krawca zesłać na boczny tor niech odpocznie .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Będzie się działo!
ponad rok temu ocena: 73%  18
A oczywiście , że Pani Lidka spiskuje z PSL a w zasadzie próbuje spiskować. Niektórzy jej słuchają, ale nikt nie traktuje poważnie. Pozostali w PSL nie chcą nawet o niej słuchać ( pamiętamy o Naszym koledze Karolu z ARiMR). Z tego środowiska padają również w stosunku do Nas sugestie, aby nie przejmować się żądaniami Pana Kużdzała i po odwołaniu Zarządu , po prostu gościa olać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Inspektor IPN
ponad rok temu ocena: 50%  17
W następny wtorek ten Miro będzie z teczką na czołówce gazet - nie tylko jarocinskiej. Ciekawe czy wtedy zmienisz zdanie cwaniaczku!!!
~ Kululu
ponad rok temu ocena: 43%  16
My za Lidką murem! Obiecane mamy PCPR, który przekształcimy na PZPR PiS
~ KODOPIS
ponad rok temu ocena: 45%  15
Ile to zamętu o te stołki, jacy oni nienażarci! Specjalne zebrania, aby dzielić skórę na niedźwiedziu. Rzygać się chce od tej chciwości... Boże widzisz, a nie grzmisz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ koryto +
ponad rok temu ocena: 44%  14
Może u góry PiS to jeszcze walczy o jakieś ideały, mają jakieś cele, których twardo się trzymają. Jarocińskie łachudry to nawet ze Stachem z PO i SLD pójdą po koalicję, byle jakieś fuszki dla siebie i dla rodziny po drodze zgarnąć. To są ludzie takiego formatu właśnie!
~ antykaban od opalonos kelneros i rudzielos
ponad rok temu ocena: 71%  13
już psy gończe pana Solara próbują rozbić PIS. Domniemany kelner już nawet wickiem chciałby zostać. Nie dać się klice dudziarzy z wylkowyj i dysco polowcom z witaszyców. Miras nie bądź głupi, tak się trzymaj i nie zwracaj uwagi na ploty nawet tych ktorzy siedzą blisko twojego pokoju.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kochanka
ponad rok temu ocena: 52%  12
Zgadzam się. Mirosław bardzo miły i sympatyczny człowiek. :)
~ dr hab politolog Jan Bomban
ponad rok temu ocena: 67%  11
Skazany za ..., Kelner i ZJ próbują rozbić jedność w jarocińskim PIS, ponieważ nie udało mu się podszyć pod PIS w Jarocinie, po prostu uczciwi ludzie nie chcą mieć nić wspólnego z byłym przestępcą. Proste. Nie dajcie się rozbić przez Skazanego za ..., odwołajcie Kelnera - wtedy Skazany zacznie się z wami liczyć !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wierzący
ponad rok temu ocena: 69%  10
Niech się tak stanie. Amen.
~ Michu
ponad rok temu ocena: 37%  9
oho to się zaczyna, do korytka stuku stuk każdy chce dopaść pokłócą się i to będzie tyle z rządzenia janusz już sobie coś wybrałeś?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stowarzyszenie Żegota
ponad rok temu ocena: 47%  8
Idę co najwyżej na parkingowego zderzaka do ZGO... jeżeli mnie... przyjmą... Albo będę robił za sługusa na miesięcznicach PiSu.
~ bagno
ponad rok temu ocena: 61%  7
jarociński pis to jest dziadostwo gorsze komuny wstyd na cały kraj tylko stołki się liczą i ciepłe posadki nie ważne z kim jesteście tacy zachłanni jak psl albo nawet gorsi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wo...
ponad rok temu ocena: 67%  6
pytanie do Pani Czechak czy to prawda, że rząd PIS chce wypowiedzenia konwencji antyprzemocowej wobec kobiet i dzieci? i czy jutro 12 stycznia ma być debata na temat całkowitego zakazu aborcji. I czy nie wstyd być kobiecie w partii, która nienawidzi kobiet?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ adzi1978
ponad rok temu ocena: 45%  5
Jakbyś nie zaklinał rzeczywistości to właśnie Polki kochają PiS za program prorodzinny.
R E K L A M A
R E K L A M A