R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

W Jarocinie nie protestują

› Aktualności ponad rok temu    13.11.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 5 ocen 1 / 100%
A A A

Na dzisiaj akcję protestacyjną zapowiedzieli pracownicy administracyjni sądów i prokuratury.

 

R E K L A M A

Domagają się podwyżek wynagrodzeń. W samo południe rozpocznie się demonstracja przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Pracownicy, którzy nie mogli przyjechać do Warszawy o godzinie 12.00 odejdą od biurek na 15 minut korzystając z przerwy przewidzianej w Kodeksie pracy.

Jak sytuacja wygląda w Jarocinie? -  W żadnej formie nie jest wyrażany ten protest – powiedział portalowi Maciej Gruchalski, prezes Sądu Rejonowego w Jarocinie.

Również normalnie pracują pracownicy jarocińskiej prokuratury.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Śmiechu warte
ponad rok temu ocena: 100%  6
Jarocińska Temida :)))))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawostka historyczna
ponad rok temu ocena: 50%  5
Magda Goebbels przywiązywała niezwykłą wagę do perfekcyjnego wyglądu. Gdy tylko otrzymała dość dobrą skórę z Włoch, od razu zamówiła dla siebie buty. Chodziła w sukniach z mankietami a do włosów dopinała blond treskę. Elegancki styl towarzyszył jej do końca życia. Nic dziwnego, że pedantyczna w tym względzie Magda chciała, by jej dzieci także wyglądały idealnie. Córki i syna Goebbelsów ubierano wyjątkowo odświętnie zwłaszcza na wspomniane spotkania z Führerem. Pociechy prezentowały się szczególnie również na zdjęciach, które ich ojciec otrzymał w prezencie urodzinowym od żony w 1944 roku......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawostka historyczna
ponad rok temu ocena: 50%  4
http://s.ciekawostkihistoryczn... idealne piekne aryjskie dzieci, niebieskie, oczy zaczesane na hitlerka blond włoski, zadnych odstajacych uszów ani nawet fryzura nie mogła być , że tak powiem nieuczesana..nie wiem czy wiecie co sie z tymi dziecmi stało, w kazdym badz razie skonczyły tragicznie...tym sie konczy miłosc do ideologii bez myslenia i tym sie konczy materialistyczne zapatrywanie sie na człowieka, jak na "ładny przedmiot"!! Nie wierzyli w duszę raczej.
~ wiecej na stronie
ponad rok temu ocena: 50%  3
http://ciekawostkihistoryczne....
~ ciekawostka historyczna
ponad rok temu ocena: 50%  2
Także w kronikach filmowych najmłodsi w rodzinie ministra propagandy prezentowali się nienagannie (w samym tylko 1942 roku wystąpili w 34 nagraniach prezentowanych co tydzień). Ich urodę wykorzystywano do tego stopnia, że część nagrywanych materiałów została użyta przez Josepha w 1939 roku w filmie popierającym eutanazję. Młode Goebbelsiątka idealnie kontrastowały z upośledzonymi dziećmi, których życie i tak nie miało przecież – w opinii władców Tysiącletniej Rzeszy – sensu. O zdjęciach z rodzinnych archiwów nie trzeba nawet wspominać. Na każdym z nich widzimy uśmiechnięte dziewczynki (zwykle z kokardami w uczesanych włosach, w jasnych sukienkach i podkolanówkach) oraz chłopca o zawadiackim spojrzeniu. Stroje te, choć ładne, mogły być bardzo NIEWYGODNE, ale były perfekcyjne, a perfekcyjny wyglad dla nazistek, był bardzo ważny!Wiadomo, jak zdjecia wpływały propagandowo na zwykłych ludzi, ktorzy widzieli idealne usmiechniete dzieci!(a ze usmiech fałszywy, kogo to obchodziło)!!
R E K L A M A
~ Plotzek
ponad rok temu ocena: 100%  1
No przecież "Adrian" alias "PAD" wam podał rękę a nawet swoją lewą nogę i chcielibyście strajkować?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A