ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

W Cerekwicy grillowali z sołtysami [ZDJĘCIA, WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    11.07.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

Publiczność bawiła się dobrze z zespołami "Fest" i "Żychlinioki". O żołądki wszystkich zadbali sołtysi wraz ze strażakami. Niektórym dopisało szczęście w losowaniu loterii fantowej. Mimo kapryśnej pogody II Biesiadne Grillowanie z Sołtysami można zaliczyć do udanych.

 

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

 

 

Impreza odbywała się na placu przy świetlicy wiejskiej w Cerekwicy. Organizatorzy zadbali także o najmłodszych uczestników. Był zamek dmuchany i wielkie bańki. Można było też zrobić sobie maseczkę karnawałową. I choć było to dość długotrwały proces, to chętnych nie brakowało. Strażacy przy okazji imprezy przedstawili zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. 

 

 

Wspólnie z mieszkańcami gminy Jaraczewo bawili się też sołtysi, proboszcz miejscowej parafii oraz przewodniczący rady miejskiej, który wszystkim życzył udanej zabawy. Za pieniądze uzyskane dzięki sprzedaży losów w sierpniu zostaną zorganizowane wiejskiej dożynki. 

 

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A