R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

UWAGA! Zagłosuj na Nowe Miasto - ma szansę na nagrodę

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    5.12.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. wiemczymoddycham.pl

Do 5 grudnia, a więc do dzisiaj można głosować na szkołę w Nowym Mieście - dzięki temu może zdobyć czujnik jakości powietrza. Nowe Miasto jest dziś na 82. miejscu. 

 

R E K L A M A

100 miejsc z największą ilością głosów otrzyma bezpłatnie of firmy Aviva czujnik jakości powietrza firmy Airly. - Dane pozyskiwane z urządzenia będą dostępne w czasie rzeczywistym na stronie airly.eu/map/pl - będzie to świetny materiał edukacyjny, jak również informacja dla mieszkańców, jakim powietrzem na co dzień oddychamy - mówi Łukasz Kowalczyk, prezes fundacji ekologicznej "Zielony Ślad" mającej swą siedzibę w Komorzu (gm. Nowe Miasto nad Wartą).

 

- A niestety - jakość powietrza w małych miejscowościach potrafi być dużo gorsza niż w dużych miastach - co sam udowodniłem, robiąc pomiary na terenie gminy Nowe Miasto. Dodatkowo 50 szkół z największą liczbą głosów otrzyma wewnętrzne sensory mierzące jakość powietrza.

 

Łukasz Kowalczyk zgłosił do udziału w konkursie Zespół Szkół w Nowym Mieście nad Wartą. Do dziś udało się zdobyć 247 głosów (aktualny ranking dostępny na stronie wiemczymodycham.pl/ranking), co daje placówce obecnie 82. miejsce.

 

Głosowanie trwa do dzisiaj. Szczegóły konkursu na stronie wiemczymoddycham.pl 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Porażka.
4 miesiące temu ocena: 100%  3
A na siedleminskiej brak gazu czyli co za tym idzie??? Brak ciepłej wody i ogrzewania. Gdzie teraz jest burmistrz co tak sie chwalił mieszkaniami??? Siedzi w ciepelku bo już po wyborach więc mieszkania można mieć gdzieś.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ f
4 miesiące temu ocena: 100%  2
A ten zielony ślad to gdzie w majtach?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do f
4 miesiące temu ocena: 0%  1
sam jesteś zielonym śladem w majtach!
R E K L A M A
R E K L A M A