R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Adam Pawlicki
R E K L A M AB1 - Kandydaci - Szymkowiak
R E K L A M A

UWAGA! Trwają bezpłatne badania w Kotlinie

› Daj znać 11 miesięcy temu    21.11.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

UWAGA! Do godziny 15.00 w Kotlinie można się bezpłatnie przebadać w ramach akcji prowadzonej przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Specjalistyczny Zespół ZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy.

R E K L A M A

 

- Ze względu na wzrastającą zachorowalność na choroby płuc bezpłatne badania rentgenowskie połączone są z badaniem spirometrycznym. Choroby wcześnie wykryte są wyleczalne - skorzystaj z okazji gdy nie jest za późno. Badania wykonywane są nowej generacji cyfrowym aparatem rentgenowskim – zachęcają organizatorzy.

 

Ambulans już czeka przed Domem Kultury w Kotlinie.

R E K L A M AAR1 - Bartosz Walczak_ZJ
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A