R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Uwaga przyszłe mamy! Zapisy na darmowe badania KTG

› Zdrowie i uroda› Medycyna ponad rok temu    22.09.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

24 września w jarocińskim szpitalu biała niedziela [ZOBACZ TUTAJ]. Ciężarne mieszkanki powiatu jarocińskiego, które chciałyby skorzystać z badań KTG (czynność pracy serca płodu) zapisu i interpretacji oraz skorzystać z porad dotyczących porodu mają jeszcze szansę na bezpłatne zaproszenia.

R E K L A M A

 

- Zaproszenia aż do wyczerpania można cały czas odbierać w konsoli w budynku głównym szpitala. Wystarczy przyjść i osobiście je odebrać. Badania będzie wykonywała położna w Poradniach Specjalistycznych znajdujących się w Budynku E, wejście 3. Przed budynkiem głównym szpitala w niedzielny poranek zostanie też postawiony namiot, w którym uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem ratownictwo medyczne oraz Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 będą mieli punkt informacyjny – informuje organizator. -  Każdy, kto się do nich zgłosi może liczyć na udzielenie informacji, a jeśli zajdzie taka potrzeba- młodzież będzie odprowadzała pacjentów do wybranego przez nich punktu badań.

- Cieszę się, że udało nam się zaangażować do pomocy młodzież z jarocińskiej "Dwójki". A wszystko to dzięki uprzejmości dyrektora Witolda Bierły, który bez najmniejszego problemu zgodził się na udział uczniów w akcji. Dla nich to też nowe doświadczenie, bo to przyszli ratownicy medyczni i żołnierze, a ich obowiązkiem jest pomoc drugiemu człowiekowi. - tłumaczy Leszek Mazurek, prezes Szpitala.

Wszystko ramach "Białej Niedzieli", która odbędzie się 24 września w jarocińskim szpitalu. Badania ruszają o godzinie 10.00 i potrwają do 14.00. Organizatorami "Białej Niedzieli" są Szpital Powiatowy w Jarocinie wraz z Powiatem Jarocińskim.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A