ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AB1 Mądrakiewicz mpremium 12-18.11.2019
R E K L A M A

Uwaga kierowcy! Wzmożone kontrole policji na drogach. Będą pomiary kaskadowe

› Aktualności› Na sygnale 4 miesiące temu    9.07.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Radiowóz Komendy Powiatowej Policji w JarocinieRadiowóz Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie fot. Elżbieta Rzepczyk/Archiwum

Na drogach w całym kraju odbywa się kaskadowy pomiar prędkości - poinformowała Komenda Główna Policji.

 

Akcja potrwa do godz. 22.00. Mundurowi będą mierzyli prędkość w terenie zabudowanym i poza nim. W akcję włączyli się również jarocińscy funkcjonariusze.

 

 

 - Najwięcej patroli będzie do drogach krajowych, bo tam jest największe natężenie ruchu. Policjanci pojawią się również na drogach wojewódzkich i powiatowych – informuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 Z policyjnych statystyk wynika, że wzrasta ilość śmiertelnych wypadków. Nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych. To z tego powodu tylko podczas wakacji 2018 roku, kierujący jadący zbyt szybko spowodowali prawie 1.400 wypadków drogowych.

Zdarzenia te pochłonęły 34,3% wszystkich ofiar śmiertelnych, które zginęły z winy kierujących uczestników ruchu drogowego, podczas gdy w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu udział procentowy ofiar wyniósł 16% - informuje Komenda Główna Policji [ZOBACZ TUTAJ].

Wzrasta liczba kierowców, którzy przekraczają prędkości w obszarze zabudowanym. W ostatnich dniach policjanci zatrzymali dwoje kierujących, którym zatrzymano prawa jazdy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym [ZOBACZ TUTAJ]


Czytaj również: Nie ma dnia bez interwencji pogotowia ratunkowego. Ponad 1.200 osób przewieźli do szpitali [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Witek
4 miesiące temu ocena: 100%  8
Moim zdaniem jest zdecydowanie za mało kontroli policji na drogach, mało ich widać a piratów sporo, nagrania z prywatnych wideo to za malo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mały
4 miesiące temu ocena: 71%  7
Jestem za niech kontroluja wszystkich wariatów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarnaaa
4 miesiące temu ocena: 71%  6
Nie kontrolują źle, kontrolują jeszcze gorzej. Ludzie ogarnijcie się bo podejrzewam że do komentowania pierwsi a jak by przyszło co do czego to połowa by prawo jazdy straciła albo auto na lawetę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lol
4 miesiące temu ocena: 33%  5
Czarnaaa Patrz żeby twoje padło nie trafiło na lawete albo do Mikołaja na ceglaną
~ Anty
4 miesiące temu ocena: 57%  4
Potwierdzam. Dwa patrole dzisiaj widzialem o 8. W kazdym spali funkcjonariusze, albo auta przejezdzajace liczyli zamiast baranow?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żal
4 miesiące temu ocena: 100%  3
Napiszcie gdzie i czy wgl gdzieś stali bo pisać to szanowna redakcja umie a Policje widać zaparkowaną ale tylko przy komendzie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michu
4 miesiące temu ocena: 100%  2
Chyba wzmożone kontrole automatów do kawy na ochmanie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kierowca bombowca
4 miesiące temu ocena: 67%  1
No przecież chyba mają chłopaki się prawo napić kawy czy nie ?
R E K L A M A