ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

UWAGA kierowcy, remont jedenastki! Do kiedy potrwają utrudnienia?

› Aktualności 9 miesięcy temu    20.11.2018
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. DK 11/15. Remont DK 11. Planowany remont drogi krajowej. Utrudnienia na drodze krajowej. 

 

Rozpoczyna się remont drogi krajowej S11. W związku z tym kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, a wykonawca - Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Kalisz S.A. apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności. Roboty będą prowadzone w kilku miejscach na odcinku drogi o łącznej długości ponad 11 km.W ramach przebudowy zostaną wykonane: nowa nawierzchnia, oznakowanie poziome oraz pionowe, uzupełnienie pobocza i położenie asfaltu na zjazdy. Koszt inwestycji to ponad 15,3 mln zł.
 

 

Prace planowane są na odcinkach: Środa Wlkp. - Miąskowo wraz z remontem skrzyżowania drogi krajowej z drogą gminną do Marianowa oraz na odcinku Murzynówko - Krzykosy.
 

 

Na czas przebudowy wprowadzony zostanie ruch wahadłowy oraz ograniczenie prędkości do 60 km/h poza terenem zabudowanym i 40 km/h w terenie zabudowanym. Prace potrwają do połowy maja przyszłego roku.

 

[o nowej obwodnicy Jarocina przeczytasz TUTAJ]

 

Przypominamy, że informacji dotyczących sytuacji na drogach zarządzanych przez GDDKiA udzielają całodobowo dyżurni Punktów Informacji Drogowej pod ogólnopolskim numerem 19-111 (w przypadku niektórych sieci komórkowych, konieczne jest poprzedzenie numeru cyfrą 0) lub bezpośrednio w Poznaniu - tel. (61) 864-63-53.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xxx
9 miesięcy temu ocena: 100%  6
Uwaga kierowcy remont 11 a kiedy go nie ma? I kiedy można jechać więcej niż 40 lub 60 na godzinę nawet bez remontu krajową 11?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hah
9 miesięcy temu ocena: 100%  5
Tam gdzie jest 90 to ustawia się policja
~ Mi
9 miesięcy temu ocena: 100%  4
Remont od 20.11 czyli dziś do połowy Maja Info z portalu gazety średzkiej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adm
9 miesięcy temu ocena: 88%  3
Czy można wiedzieć od kiedyrusza remont? Proszę o odpowiedź w języku polskim, bo sam artykuł pisany jest w jakiejś nowomowie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Że co?
9 miesięcy temu ocena: 92%  2
Czy Anna Konieczna, która spłodziła ten pseudo artykuł potrafi odpowiedzieć na zadane przez samą siebie pytanie? To w końcu do kiedy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Drogowiec
9 miesięcy temu ocena: 90%  1
Niesamowicie szczegółowa informacja. Nawet odpowiedzi na zadane pytanie w tytule - nie odnajdziemy w artykule. ClickBait.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A