ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

UWAGA. Bezpłatne badania w Jarocinie. Przez 2 dni

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    19.06.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W poniedziałek i we wtorek 27 i 28 czerwca 2017r. w Gminie Jarocin odbędą się bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

R E K L A M ASRT1 - Majówka - sb-nd

 

 

Akcja adresowana jest do kobiet między 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej NFZ – informuje Agata Juśkiewicz z Medica Badania Sp. Z .o.o.

 

Panie, których program nie obejmuje, mogą wykonać płatne badanie. W czasie trwania akcji koszt badania wynosi 80 zł (bez skierowania).

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lekarzehahahehe
10 miesięcy temu ocena: 67%  1
mamografia co.., po1 niewiadomo czy to te badania nie uszkadzaja tego cyca, po2 napalency sobie je no niebede podawac info, po3 jak taki chlop ma to robic z babka po tym badaniu no czy tez innym ginekologicznym czy tez lekarz rodzinny pewno nie jednemu drygnie a dalej wole nie pisac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A