ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Utknęła między barierkami. Pomogli strażacy

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    12.03.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Wczoraj wieczorem strażacy ratowali z opresji sarnę.

 

 

Wezwanie do nietypowej interwencji otrzymali po godzinie 18.00. Ze zgłoszenia wynikało, że zwierzę znajduje się na wiadukcie pomiędzy barierkami. Sarna utknęła w pobliżu wiaduktu z Mieszkowa na Radlin.

 

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu. Ratownicy przy użyciu sprzętu hydraulicznego rozgięli barierki – relacjonuje oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

 

 

Uwolnione zwierzę uciekło do lasu. W akcji uczestniczył zastęp OSP Jarocin.To nie pierwsza sytuacja, że strażacy musieli pospieszyć z pomocą zaklinowanemu zwierzęciu. Podobne zdarzenia miało miejsce kilka miesięcy temu [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ adam
3 miesiące temu ocena: 100%  1
w akcji uczestniczył zastęp z JRG Jarocin, znowu bzdury piszecie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji