R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Szkoła Tarce
R E K L A M A

Usiłował napaść na kobietę. Trafił do aresztu

› Aktualności› Na sygnale 12 miesięcy temu    18.01.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A

Jarocin. Policja. Sąd. Tymczasowe aresztowanie 26-latek z gminy Jarocin spędzi trzy najbliższe miesiące w areszcie. Jest podejrzewany o usiłowanie rozboju na ul. Moniuszki w Jarocinie. 

R E K L A M A

- Kilka minut po północy z 11 na 12 stycznia br., do kobiety wysiadającej z samochodu, od tyłu podszedł młody mężczyzna. Napastnik, który najprawdopodobniej uznał, że kobieta będzie łatwym celem, próbował wyrwać z jej ręki torebkę. Kobieta stawiała agresorowi opór i broniła swojego mienia, przyciskając je do ściany pobliskiego budynku. Napastnik postanowił więc użyć siły i zaczął bić kobietę po głowie, ale i to nie pomogło. Kobieta skutecznie się broniła. Krzyk pokrzywdzonej i przypadkowy przechodzień ostatecznie odstraszyły napastnika, który uciekł w kierunku pobliskiego osiedla - relacjonuje mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Pokrzywdzona zaalarmowała policję. Kobieta precyzyjne opisała napastnika. Funkcjonariusze ruszyli na jego poszukiwanie. Po kilkunastu minutach, napotkali mężczyznę odpowiadającego opisowi na terenie dworca PKP. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Napastnikiem okazał się 26-letni mieszkaniec gminy Jarocin, notowany wcześniej w policyjnych kartotekach za inne przestępstwa. 26-latek trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut usiłowania rozboju.

Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Policjanci zatrzymali 34-latka, który tez miał swój udział w przestępstwie. Mężczyzna ten usłyszał zarzut podżegania 26-latka do popełnienia przestępstwa rozboju.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja.
12 miesięcy temu 1
Polecam zajęcia z samoobrony dla kobiet w joku. Tam dowiecie się jak bronić się przed napastnikiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A