ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGAZETA online 03 G1
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Urodziło się Wam dziecko? Pochwalcie się Waszym skarbem na łamach Gazety

› Aktualności 10 dni temu    18.03.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. pixabay.com

Od wielu już lat na łamach "Gazety Jarocińskiej' publikujemy zdjęcia noworodków, które przychodzą na świat w naszym szpitalu powiatowym. Z radością witamy na świecie naszych nowych obywateli i dzielimy szczęście z ich rodzicami.

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA SRT

 

W związku z bezwzględnym zakazem odwiedzin na oddziałach, nie możemy tak jak do tej pory wykonywać zdjęć w szpitalu. A rubryka "Nasi Milusińscy" zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem. Chcemy umożliwić dalsze publikowanie zdjęć, aby krewni i znajomi mogli dowiedzieć się o szczęściu świeżo "upieczonych" rodziców. A jednocześnie - tak jak do tej pory - obdarowywać rodziców odbitkami wykonywanymi przez Zakład Fotograficzny Piotra Mikołajczaka.  

 

 

 

Dlatego zwracamy się z prośbą do  rodziców nowo narodzonych dzieci, którzy chcą, aby zdjęcie ich pociechy ukazało się na łamach „Gazety Jarocińskiej”, o przesyłanie fotografii drogą mailową na adres: L.sokowicz@jarocinska.pl lub redakcja@jarocinska.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko malucha, miejscowość, dzień i godzinę porodu, a także wagę i wzrost.

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA Ar2
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ WoW
10 dni temu ocena: 0%  1
Co za snobizm
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A