ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AAkademia Krasnali
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

Umowa podpisana, teraz szukają wykonawcy

› Aktualności› Samorząd 5 miesięcy temu    12.09.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Fot. arch. urząd gminy

Gmina Nowe Miasto nad Wartą ogłosiła przetarg na realizację renowacji zabytkowego parku w Klęce.

 

Pod koniec 29 lipca podpisana została umowa z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinansowanie w formie dotacji realizacji przedsięwzięcia pn.: „Rewaloryzacja zabytkowego parku w Klęce zniszczonego w wyniku nawałnic w sierpniu 2017 r.”. Kwota uzyskanej dotacji to 477 889,00 zł.

 

W ramach rewaloryzacji parku zostaną przeprowadzone następujące działania: usunięcie roślin, oczyszczenie i uporządkowanie terenu, pielęgnacja roślin, zabiegi pielęgnacyjne w drzewostanie, zakup i nasadzenie drzew, krzewów oraz bylin, renowacja parkowych alei gruntowych, odtworzenie i renowacja historycznych alei gruntowych, renowacja zniszczonych w wyniku nawałnicy trawników.

 

Planuje się, że realizacja zadania zostanie zakończona do połowy 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ - CO STANIE SIĘ ZE ŚCIEKAMI Z NOWEGO MIASTA?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A