ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Uderzył w ogrodzenie szkoły. Nie chciał dmuchać w alkomat

› Aktualności› Na sygnale 4 miesiące temu    24.02.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Rano dyżurny policji otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym na ul. Wrocławskiej w Jarocinie.

 

 

- Kierujący volkswagenem golfem uderzył w ogrodzenie szkoły – relacjonuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierujący nie chciał dmuchać w alkomat. Pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wyczuli od mężczyzny woń alkoholu.

23-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego przebywa w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

 

 - Prowadzimy postępowania przygotowawcze w sprawie kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i uszkodzenia mienia - wyjaśnia oficer dyżurny jarocińskiej komendy.

 

 

W styczniu na jarocińskich drogach policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego [ZOBACZ TUTAJ]

Wczoraj wszystkie służby ratunkowe interweniowały na ul. Sienkiewicza w Jarocinie. Czytaj: Nie mogła się skontaktować z ojcem. W mieszkaniu znaleziono zwłoki [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
4 miesiące temu ocena: 80%  1
To musiała być mocna impreza do rana ,aż gaz trzymał mocno . :) https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji