R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Adam Pawlicki
R E K L A M AB1 - Kandydaci - Szymkowiak
R E K L A M A

Uderzył w barierę. Dostał mandat

› Aktualności› Na sygnale 10 miesięcy temu    5.12.2017
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Policja na obwodnicy JarocinaPolicja na obwodnicy Jarocina fot. Adam Majewski/archiwum portalu

Internauci poinformowali nas za pośrednictwem DAJ ZNAĆ o zdarzeniu na obwodnicy Jarocina.

R E K L A M ASRT - Szymkowiak

 

Policja potwierdza, że interweniowała w nocy w Mieszkowie. - Mieszkaniec powiatu wrzesińskiego kierujący oplem nie zapanował nad pojazdem uderzył w barierę ochronną - wyjaśnia mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie. Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń.

 

Za nieostrożną jazdę został ukarany mandatem.

 

To już kolejne w ostatnim czasie zdarzenie na obwodnicy Jarocina.  Pod koniec października na zjeździe przed węzłem Jarocin  w bariery ochronne uderzyła kierująca seicento. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ].

 

W listopadzie, po pierwszych przymrozkach, doszło z kolei do serii kolizji. W najpoważniejszym zdarzeniu kierowca terenówki nie zapanował nad pojazdem, auto wypadło z jedni i uderzyło bokiem w przydroży rów [ZOBACZ TUTAJ]  

 

R E K L A M AAR1 - Bartosz Walczak_ZJ
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Obserwator opalonego
10 miesięcy temu ocena: 50%  2
Jak nikt nie sypie jak juz sa w nocy przymrozki to tak jest. W UK temp ok5 st juz jeżdżą piaskarki w nocy i sypia solą a u nas wyjada dopiero jak spadnie 30cm snieg . Co roku to samo nic sie nie zmienia. Na szczęście opalony ma bryke co ma na 4 naped ;)
~ Irlandia
10 miesięcy temu ocena: 50%  1
to spier..aj do UK.
R E K L A M A
R E K L A M A