R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASMOG_A1
R E K L A M A

Udana zbiórka na Święcie Parówki w Jaraczewie.

7 miesięcy temu    7.08.2018
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Joanna Pera

Udana zbiórka pieniędzy podczas Święta Parówki w Jaraczewie

 

R E K L A M A

 

4. Święto Parówki w Jaraczewie już za nami. Podczas imprezy, tradycyjnie zbierano pieniądze na pomoc podopiecznemu Fundacji „Ogród Marzeń". Tym razem był nim Patryk.

 

 

Święto Parówki, którego organizatorem jest firma Biegun z Jaraczewa, odbyło się niedzielę, 5 sierpnia 2018 roku. Do jaraczewskiego parku ściągnęły tłumy. Dopisała pogoda, choć jeszcze godzinę przed rozpoczęciem imprezy, lunął deszcz. Na szczęście już o 14.00 wyszło słońce. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, można było potańczyć, posłuchać śląskich szlagierów, podziwiać motory podczas parady czy skosztować kuchni śląskiej. Z kolei dzieci mogły skorzystać z masy atrakcji pod okiem animatorów, a także pomalować swoje twarze.

 

 

Tradycyjnie już podczas imprezy przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na pomoc podopiecznemu Fundacji „Ogród Marzeń”, który mieszka na terenie gminy Jaraczewo. Tym razem wolontariusze zbierali na rehabilitację i leczenie 7-letniego Patryka. Chłopiec cierpi na m.in. na przykurcz mięśni.


- Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie Biegun za wsparcie naszych podopiecznych. To wspaniałe, że przy okazji świętowania szefostwo firmy i pracownicy myślą o słabszych i chcą ich wspierać. Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili coś do puszki - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes Fundacji „Ogród Marzeń”

 

 

Po przeliczeniu pieniędzy w banku okazało się, że udało się zebrać 12.940 złotych i 76 groszy. Do tego w puszkach znalazło się 5 funtów, 2 euro i 4 korony czeskie.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sedf
7 miesięcy temu ocena: 100%  2
A ile zarabia burmistrz Jaraczewa? I tą kwotę proszę porównać z zebranymi pieniędzmi. Wtedy okaże sie czy to dużo czy mało
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ monia
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
Chyba w Jaraczewie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A