R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Uciekał kradzionym autem. Spychał policjantów z drogi, nie zareagował nawet na strzały

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    12.06.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
PolicjaPolicja fot. www.jarocinska.pl

Trudno nawet powiedzieć, jakie i ile zarzutów może grozić 19-letniemu mieszkańcowi powiatu krotoszyńskiego, który w sobotę, 10 czerwca uciekał przed policją przez obszar dwóch powiatów. Niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie w stanie nietrzeźwości - to tylko niektóre z przestępstw popełnionych przez młodego mężczyznę, który około godziny 21.00 wjechał na teren powiatu gostyńskiego - informuje portal gostynska.pl [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]

R E K L A M A

 

 

Pościg policyjny rozpoczął się jeszcze na terenie ziemi krotoszyńskiej, gdy policjanci z posterunku policji w Kobylinie otrzymali informację, że samochodem osobowym marki Rover porusza się mężczyzna, który może być pod wpływem alkoholu. - Funkcjonariusze ustawili blokadę na ulicy Baszkowej w Kobylinie, którą kierowca rovera ominął podejmując ucieczkę w kierunku powiatu gostyńskiego - zdradza szczegóły akcji młodszy aspirant Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

W trakcie prowadzonego pościgu kierowca auta brytyjskiej marki zajeżdżał policjantom z sąsiedniego powiatu drogę próbując spychać radiowóz na boki.

 

- Policjanci oddali dwa strzały w kierunku samochodu, jednak kierujący roverem nadal kontynuował ucieczkę - dodaje Monika Curyk. 19-latek uciekał trasą m.in. przez Łukaszew i Ochlę. Około godziny 21.30 wjechał do Pogorzeli, gdzie na ulicy Krobskiej mężczyzna wpadł autem na chodnik i uderzył w znak drogowy przejścia dla pieszych. Mimo to jechał dalej. Funkcjonariusze policji zrównali się z nim, a on próbował ich zepchnąć uderzając swoim pojazdem w boku radiowozu.

Co było dalej? [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]

ZOBACZ TEŻ - Jechał drogą krajową z trzema promilami [TUTAJ]

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Era
ponad rok temu ocena: 100%  1
To nie zle nagrzebal sobie taki młody A rozumu zero
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A