R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ubojnia poszukuje ludzi do pracy. Sprawdź kogo

› Aktualności 5 miesięcy temu    2.12.2018
Anna Konieczna
komentarzy 32 ocen 3 / 100%
A A A

Firma Polżywność z Warszawy latem ubiegłego roku kupiła od gminy Jarocin teren w strefie ekonomicznej w Golinie za ponad 2,7 mln zł. Inwestor zamierzał pobudować tam ubojnię drobiu. Szacował, że wyda na to blisko 130 mln zł.

 

R E K L A M A

Projekt kolejnej ubojni w Golinie (funkcjonuje tam już ZPM Biernacki - przyp. red.) spotkał się ze sprzeciwem i protestami mieszkańców [szczegóły TUTAJ]. Nie zatrzymało to jednak inwestycji i budowa zakładu doszła do skutku.

 

Obecnie wszczęte zostało postępowanie w sprawie udzielenia pozwolenia zintegrowanego dla instalacji do uboju drobiu wraz z infrastrukturą. W tej sprawie w Golnie planowane jest zebranie wiejskie. Termin nie został jednak jeszcze ustalony. Produkcja w nowej ubojni ma ruszyć po nowym roku. Według założeń zakład będzie przerabiał około 13 tysięcy kurczaków na godzinę. Teraz firma poszukuje ludzi do pracy.

 

W środę - 12 grudnia o godz. 11.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarocinie (sala 115) odbędzie się spotkanie z pracodawcą. Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o zgłaszanie się osobiście lub pod numerem telefonu: (62) 747-35-79 wew. 211.

 

Polżywność poszukuje: 30 pracowników fizycznych do magazynu, 7 sprzątaczek oraz 100 pakowaczy ręcznych.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (33)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Gość
24 dni temu ocena: 100%  33
Ludzie odradzam pracę w tym miejscu. Jednym zdaniem to Obóz Pracy!!!! Ludzie wręcz ZMUSZANI są do nadgodzin, pracują po 10-12 godz w złych warunkach,sobota jest zwykłym dniem pracującym za który nie otrzymuje się dnia ustawowo wolnego a jak się sprzeciwisz to usłyszysz od kierownika że cię "wypierdoli z roboty" gnebi ludzi i wyzywa stosując mobbing. Jeśli w sobote po trzeciej zmianie się nie wyrobisz to niedziela też pracująca.
~ Zainteresowany
4 miesiące temu 32
Witam mam w planie zatrudnić się w tej firmie na stanowisko magazynier czy możecie mi doradzić czy warto i jakie są zarobki
~ Kierowcy Avilog polska
5 miesięcy temu ocena: 24%  31
Podfirma Avilog polska szuka kierowców którzy będą tam przewozić kurczaki. Rekrutacja się zakończyła 2 tygodnie temu i pojawiła znowu od wczoraj bo wszyscy po przyjeździe na szkolenie do Rzeszowa odmówili podpisania umowy gdyż widnieje na niej najniższa krajowa A do tego wszystkie niedzielę będą chłopaki w pracy od południa. Obietnice snu w domu były ale okazuje się że tylko sen w dzień bo w nocy trzeba jeździć ponieważ ubojnia ustaliła że start uboju będzie codziennie o północy!!!! Kretynizm i odradzam stanowczo chłopaka którzy są chętni!!! Pierwsza ekipa cała zrezygnowała i zapytajcie o to Pana Piotra.
~ Avilog Polska
5 miesięcy temu ocena: 100%  30
W imieniu firmy Avilog zaprzeczamy powyższym informacjom. Panowie kierowcy nie doczytali umowy, w skład której wchodzą dodatkowe składniki wynagrodzenia zgodne z regulaminem wynagradzania firmy. Pan Piotr, który jest wymieniony w mailu szczegółowo odpowie na wszystkie pytania oraz wyjaśni składową wynagrodzenia i zasad pracy. Wszystkie osoby zainteresowane mogą również wysłać maila na adres mailowy kontakt@avilogpolska.com w tytule "praca golina" lub kontakt telefoniczny pod numer 22 779 62 19. Gwarantujemy wynagrodzenie, od którego są odprowadzane rzeczywiste składki, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego, czego przykładem jest Pan Piotr - kierownik oddziału Golina. Zapraszamy do współpracy.
~ Janusz
5 miesięcy temu 29
Ile daja na start
R E K L A M A
~ -/-
5 miesięcy temu ocena: 33%  28
do xdxd nie mają szans gdzie indziej dostać dostać pracę, zwłaszcza na stanowisku biurowo -administracyjnym
~ czekam na odpowiedz
5 miesięcy temu ocena: 92%  27
4000 netto i wracam z Niemiec
~ XYZ
5 miesięcy temu ocena: 73%  26
Oni poszukują pięknych i młodych .Chcą stworzyć młody zespół ,który będzie tam pracował do emerytury . Starsza osoba nie ma tam czego szukać , bo i tak nie zatrudnią . Wiem bo się przekonałem . Jeszcze zakład nie otwarty a już mają wyrobioną opinię .Dojdzie to tego ,że Ukraińcy będą tam mile widziani . Powodzenia dla szukających pracy .
~ tre
5 miesięcy temu ocena: 71%  25
możesz napisać na jakie stanowisko startowałeś,?? mam podobne wrażenia
~ s11
5 miesięcy temu ocena: 58%  24
Moje wymagania wobec pracodawcy to4000 netto za norme godz poniewarz moje koszty zycia to kredyt 700 zlczynsz 800 zl prad 250 woda 100zl gaz 200 tel 100zl przedszkole 300zl dojazd do pracy 200 zli zostaje 1350zlna zycie czyli jedzenie ubior moj dzieci itp Jak tyle mi zaproponuja to jutro jestem gotowy do pracy
~ s11
5 miesięcy temu ocena: 67%  23
Do kadrowy mysle ze mam lepsze wyksztalcenie niz ty i lata praktyki za mna przemawiaja
~ Kadrowy Marucha do "s 11"
5 miesięcy temu ocena: 88%  22
Skoro piszesz poniewaź przez "rz" to znaczy że ambitnej pracy z twoim wykształceniem tam nie znajdziesz . Możesz co najwyżej zamiatać obejście za najniższą krajową .
~ Komuno wróć!
5 miesięcy temu ocena: 60%  21
To bardzo optymistyczne dane napisałeś. Większości Polaków te koszta utrzymania są wyższe. PiSździelcy się o to postarali!
~ gminnik
5 miesięcy temu ocena: 64%  20
Zapraszamy do Francji. Pensja minimalna to tylko 1500 euro... ALE, wynajem mieszkania dwupokojowego to 400 euro, opłaty to 300 euro, żywność 200 euro = 900 euro. Pozostaje ci 600 euro. Przy czym cena litra benzyny to 1,4 euro. Wyobrażasz sobie przy zarobkach w Polsce cenę benzyny 1,30zł? Nie wspomnę o socjalu na dzieci. Cena macbooka na zachód od Odry to dwa miesiące oszczędzania (oczywiście po zapłaceniu stałych opłat + żywności), to samo z samochodami etc. może byłoby lepiej, ale w chwili, kiedy rynek pracy powoli zaczął zmieniać się w rynek pracownika.... otworzono drzwi przed Azjatami i mieszkańcami Ukrainy. Jak Ukraińcy ruszą do Niemiec, przyjadą Nepalczycy, za jeszcze mniejsze pieniądze. powodzenia przy sortowaniu kurczaków za 1600 miesięcznie. No ale komuś trzeba zabrać, aby było dla radnych i burmistrzów po 10000 za miesiąc. I to smutna refleksja, która dotyczy całej polski, a nie tylko naszego lokalnego grajdołka. Na szczęście my mamy w pobliżu Volkswagena we Wrześni i Mahle
~ Ula
5 miesięcy temu ocena: 94%  19
Cudów tam nie dają. Stawka godzinowa 16 brutto na magazynie . Będą długo szukać pracowników .
~ cudnatapolska
5 miesięcy temu ocena: 100%  18
gazetka od gory negatywnie o tym ze drugie zblizone do biernackiego a na dole ze szukaja pracownikow, no co po oszczrczych tekstach trza sie wybielic
~ jacekpl
5 miesięcy temu ocena: 83%  17
około 13 tysięcy kurczaków na godzinę. na 8 godzin ponad 100,000 to kurczaki na dopalaczach latają to w Golinie musi już kursować TURBO TRANSPORTOWY TGV https://www.youtube.com/watch?...
~ NN
5 miesięcy temu ocena: 100%  16
Rozumiem, że te 137 miejsc pracy to dopiero początek. Na stronie Jarocin. To miasto brzmi można przeczytać "Zobaczcie, jak przebiegają prace związane z powstaniem firmy, która już wkrótce zatrudni kilkaset osób z terenu gminy Jarocin".
~ Dan
5 miesięcy temu ocena: 92%  15
Dajcie z 3800 zł wypłaty to będziecie mieć ludzi.
~ e3
5 miesięcy temu ocena: 85%  14
trzeba miec magistra albo doktora do zabijania kurczaków? ja..pdollle ale sie w tej Polsce porobiło...
~ Michu
5 miesięcy temu ocena: 36%  13
A jakie masz wykształcenie? Z podstawowym dostać tyle to będziesz miał ciężko
~ kdkdkdm
5 miesięcy temu ocena: 13%  12
leniwy gnojcu za co tyle chcesz?
~ PKW
5 miesięcy temu ocena: 84%  11
Z magistratu trzech paniczów zagnać tam do roboty, PKW.
~ p
5 miesięcy temu ocena: 93%  10
Ukraińcy już jadą do Niemiec, zostali Nepalczycy.
~ tn
5 miesięcy temu ocena: 91%  9
PRACA: 137 najniżej kwalifikowanych miejsc pracy (płaca?) . ODDZIAŁYWANIE NA ŚRODOWISKO: Jak z oddziaływaniem na środowisko przez najbliższe np. 10 lat ??? Ma ktoś znajomych mieszkających w okolicy takich firm ?
~ tn
5 miesięcy temu ocena: 77%  8
do xdxd: Kiedyś urzędnik to miał poważanie u ludzi, dzisiaj wstyd się przyznać że pracuje się w urzędzie lub w spółce miejskiej.
~ xdxd
5 miesięcy temu ocena: 92%  7
wszyscy co konczyli uniwerek jarocinski okupuja urzedy w Jarocinie
~ tn
5 miesięcy temu ocena: 80%  6
do Yy: To po co pozwalać na inwestycje dla osób niskokwalifikowanych zamiast inwestycji wysokotechnologicznych wymagających wykwalifikowanej kadry czyli dobrze płatnej płacy? Jarociniacy nie chcą dobrze zarabiać ? Ja wiem że chyba nie. Ale z innej strony: A może wg władzy miejscowej tylko niewykwalifikowani mieszkają w Jarocinie i okolicach ? A może władza nie chce inwestycji dla osób lepiej kwalifikowanych, może niewygodnie się by rządziło z takimi wyborcami gdyby ich napłynęło więcej ? Wiem że to trudne pytania, ale nieskuteczność pozyskiwania inwestorów w Jarocinie jest oszałamiająca przez ostatnie 4 kadencje i mnie to zastanawia dlaczego tak słabo.
~ Yy
5 miesięcy temu ocena: 88%  5
Myślisz że Ci wykwalifikowani szukają pracy? Obawiam się że mają jej w bród? No chyba że ktoś kończył uniwersytet jarociński.
R E K L A M A
R E K L A M A