ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Ubezpieczenie telefonu firmowego – czy warto się na nie zdecydować?

› Gospodarka 4 miesiące temu    21.02.2019
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Telefon to niezbędne narzędzie pracy każdego przedsiębiorcy. Nic więc dziwnego, że nagła utrata bądź uszkodzenie smartfona może nieść za sobą spore konsekwencje. Sprawdź, czy warto ubezpieczyć telefon firmowy.

Zarówno właściciele jak i pracownicy firm muszą być w ciągłym kontakcie zarówno ze sobą nawzajem, jak i ze swoimi klientami. Co więcej, w firmowym telefonie niejednokrotnie znajdują się ważne dane, których utrata może nieść za sobą poważne konsekwencje. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się ubezpieczenie firmowego smartfona. Czy słusznie? Przekonaj się sam.

Mobile Phone Insurance dla firm – czy warto?

Niejeden posiadasz służbowego telefonu na własnej skórze przekonał się, że nieubezpieczenie telefonu może spowodować wiele problemów. Właśnie z tego względu wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych firmy ubezpieczeniowe masowo wprowadzają do swojej oferty ubezpieczenie telefonu dla firm. Jedną z godnych uwagi ofert jest ubezpieczenie dostępne pod adresem https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance, gdzie znajdziemy sprawdzoną polisę ubezpieczeniową na smartfona. Jeśli skorzystamy z tego ubezpieczenie, zyskamy darmową naprawę uszkodzonego sprzętu. Co więcej, firma ta w czasie trwania umowy nie narzuca swoim klientom ani limitu kosztów, ani limitu szkód. Jest to doskonała wiadomość dla osób, dla której oszczędności w firmie są sprawą priorytetową.

Mobile Phone Insurance od Gadget Cover to najlepsze ubezpieczenie?

Wiele osób zgodnie twierdzi, że Mobile Phone Insurance oferowane przez Gadget Cover to najlepsze rozwiązanie dla rozsądnych finansowo przedsiębiorców. Nic w tym dziwnego, w końcu ta polisa ubezpieczeniowa obejmuje nie tylko usunięcie skutków uszkodzenia mechanicznego, lecz również zalanie czy kradzież smartfona. Istotny jest także fakt, że ochrona telefonu obowiązuje już od momentu podpisania umowy. To właśnie z tego względu Mobile Phone Insurance wśród rozważnych przedsiębiorców cieszy się coraz większą popularnością.

Czy uszkodzony telefon warto naprawiać na własną rękę?

Wchodząc na stronę https://www.gadget-cover.com/blog/mobile-phones-news/ dowiemy się, ile kosztuje naprawa telefonu w serwisie. Nie trzeba być znawcą innowacyjnych technologii aby zobaczyć, że naprawa uszkodzonego smartfona niejednokrotnie przekracza jego wartość co niestety okazuje się być wysoce nieopłacalne. O ile dla wielu zakup nowego telefonu nie stanowi większego problemu, o tyle utrata danych może nas sporo kosztować. Firmy, które już zdecydowały się na rozwiązanie, jakim jest polisa ubezpieczeniowa dla urządzenia mobilnego niejednokrotnie przekonały się, że wybierając ubezpieczenie zamiast naprawy smartfona na własną rękę można zaoszczędzić na jednym modelu telefonu nawet kilkaset złotych rocznie.

Dowodem na poparcie przedstawionej powyżej tezy jest to, że wysokość składki ubezpieczeniowej na telefon zaczyna się od zaledwie kilku złotych za dzień. Porównując cenę za ubezpieczenie i kwotę, którą musielibyśmy przeznaczyć na samodzielną naprawę telefonu szybko okazuje się, że pierwsza opcja bez wątpienia niesie za sobą spore oszczędności.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!