ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19
R E K L A M A

Ubezpieczenie małych samochodów dostawczych - jak nie przepłacić?

› Motoryzacja 8 miesięcy temu    26.03.2019
Artykuł partnera
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Zainteresowani tematem doskonale wiedzą, jak trudno jest znaleźć ubezpieczenie dla vana na korzystnych warunkach. Składki ubezpieczeniowe od lat utrzymują się na wysokim poziomie, co zdecydowanie zniechęca właścicieli mini dostawczaków do zakupu polisy innej niż OC. Jest jednak pewne rozwiązanie, które zapewni Ci kompleksową ochronę i nie nadwyręży Twojego budżetu. Chcesz wiedzieć jakie? Szczegóły w dalszej części artykułu.

Kierowcy samochodów osobowych nie od dziś narzekają na wysokie ceny polis ubezpieczeniowych. O ile nie mamy obowiązku wykupywania AC, Assistance czy NNW, to bez ważnego OC na drogę nie wyjedziemy, bo tak stanowi prawo. Jeszcze więcej zapłacić muszą posiadacze nietypowych pojazdów takich jak vany. Składki na ubezpieczenia dla małych samochodów dostawczych czasem przyprawiają wręcz o zawrót głowy. Gdzie szukać korzystnych rozwiązań?

 

Brytyjska polisa dla samochodów typu van

Pod względem ekonomicznym korzystniej jest dobrze się rozejrzeć i poszukać rozwiązań w zakresie ochrony u zagranicznych ubezpieczycieli. Statystyki nie kłamią, a jakby im się bliżej przyjrzeć, okazuje się, że towarzystwa ubezpieczeniowe takie jak Insurance Factory z UK cieszą się coraz większym zainteresowaniem, nie bez powodu zresztą. Mają one w swoich ofertach wyspecjalizowane pakiety, oferujące ochronę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań właścicieli różnych pojazdów, w tym vanów. I to za całkiem przyzwoitą cenę, która jest konkurencyjna dla tej oferowanej przez niejednego polskiego ubezpieczyciela. Nikogo już więc nie dziwi fakt, że wolimy ubezpieczać się poza granicami naszego kraju.


Chcesz wiedzieć więcej na temat polisy dla małych samochodów dostawczych? Kliknij tutaj: https://www.insurancefactory.co.uk/van-insurance.

 

Wystarczy OC, czy trzeba kupić też AC?

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej kupujemy, bo tak trzeba. Ale czy wystarczy ono, gdy dojdzie do tragedii?

Nie zapominajmy, że dostawczaki to samochody wykorzystywane do zadań specjalnych. Są intensywnie eksploatowane, służą do przewozu osób i towarów, warto więc zaopatrzyć się w dodatkową ochronę, która pozwoli uniknąć przestoju w firmie i zapewni ciągłość pracy. Wyspecjalizowana polisa uchroni też od finansowych konsekwencji kierowcę, jeśli przewożony przez niego towar zostanie zniszczony lub skradziony. Inwestycja w ubezpieczenie Autocasco z pewnością nie będzie więc stratą pieniędzy.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Rafał
7 miesięcy temu 2
Warto również spojrzeć na to, że przy ubezpieczeniu firm ceny znacznie się różnią i wybiera się tańsze rozwiązania, które mają bardzo dużo króczków. Zobacz https://ubezpieczeniakosteleck... gdzie najlepsze firmy oferują dużo więcej!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michał
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Nie ryzykował bym bo może być jak z Gefion że nie ma kto płacić za szkody.Warto postawić na towarzystwa zarejestrowane w Polsce też mają rozsądne ceny wystarczy porównać w aplikacji Kupdirect z Google Play gdzie skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek a w 40 sek polisę na mailu, różnica w składce to czasem ponad 100%
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A