ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Ubawili się rodzinnie na majówce w Noskowie

› Aktualności 7 miesięcy temu    10.05.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Moc atrakcji czekała na uczestników majówki zorganizowanej w Noskowie.

 

Po mszy św. polowej rozpoczęła się impreza. Najpierw zaproszono wszystkich na pokaz taneczny, a następnie - do wspólnej, rodzinnej zabawy. Maluchy puszczały bańki mydlane, miały malowane twarze i wykazywały się swoimi talentami w konkurencjach, do których zapraszał ich animator. Można było też dowiedzieć się, jak prawidłowo należy udzielać pierwszej pomocy.

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

 

Nie zabrakło też strażaków ochotników z OSP w Noskowie - każdy mógł z nimi porozmawiać, obejrzeć sprzęt, jakim dysponują, a nawet wsiąść do strażackiego wozu. Ogromne emocje wzbudził rodzinny tor przeszkód. Na uczestników imprezy czekały też pyszna grochówka, ciepłe napoje i słodki poczęstunek.

 

Majówkę zorganizowały Szkoła Podstawowa w Noskowie oraz Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie. "Dwie godziny dla rodziny" to ogólnopolska akcja fundacji "Humanites" Sztuka wychowania organizowana pod honorowym patronatem Agaty Kornhauser-Dudy.

 

ZOBACZ TEŻ - WKRÓTCE KOLEJNE GARDŁORYKI. ZOBACZ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ? KTO ZAGRA?

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A