R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Tydzień Autyzmu. Darmowy pokaz filmu w Jarocinie

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi ponad rok temu    5.12.2016
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Fotos z filmu Życie Animowane

Jarocin. Trwa Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony co roku na początku grudnia. Pomysł zainicjował Parlament Europejski, który w 1996 roku uchwalił Kartę Praw Osób z Autyzmem.

R E K L A M A

Celem ETA jest miedzy innymi dostarczenie rzetelnej wiedzy społeczeństwu na temat autyzmu. Chodzi w szczególności o uwrażliwienie na potrzeby i problemy osób cierpiących na tą chorobę, a także poprawę dostępu do świadczeń dla osób zmagających się z tym problemem.

W związku z Tygodniem Autyzmu Fundacja Ogród Marzeń w Jarocinie organizuje publiczny pokaz filmu „Życie Animowane” w środę 7 grudnia o godz. 16.00 w siedzibie Fundacji - przy ul. Kasprzaka 1A.

- Zapraszamy szczególnie rodziców dzieci z autyzmem i nauczycieli, którzy na co dzień pracują z dziećmi dotkniętymi tym zaburzeniem - mówi Beata Frąckowiak - Piotrowicz, prezes FOM.

Wstęp jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona  

O filmie

"Życie animowane" to niezwykle ciepły i poruszający dokument potwierdzający maksymę, że najlepsze scenariusze pisze samo życie. Gdy w wieku trzech lat Owen Suskind zaczął tracić zdolność chodzenia i mówienia, a współczesna medycyna nie była w stanie mu pomóc jego przyszłość wyglądała dosyć ponuro. Na ratunek przyszły animacje z wytwórni Walta Disneya, dzięki którym chłopak zaczął stopniowo reagować na bodźce docierające do niego z ekranu telewizora oraz porozumiewać z najbliższą rodziną.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A